Jump to content

[WYDARZENIE] Zgaduj-zgadula, Tenno (PL Trivia) 30.08.2020 na Twitch!


[DE]Mag

Recommended Posts

Zgaduj-zgadula z Helminthem i Polskim Twórcą Warframe. Gotowi, Tenno?

PandaClemHelminth.png.acdc4c5a539efd7d7317570c0a688ecf.png

Idąc w ślady TennoTrivia z TennoConu 2020 zdecydowaliśmy się stworzyć własną zabawę, bliższą sercu Polakom: Zgaduj-Zgadula, Tenno! We współpracy z Polskim Twórcą Warframe: Adikdarkcero, zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim quizie z pytaniami dotyczącymi Plagi! Lubicie macki? Hodujecie dziwną pleśń w łazience? Znaleźliście niezidentyfikowane organizmy w głębi lodówki? Może okażecie się ekspertami na miarę wyzwania Zgaduj-Zgaduli!

"Tak, Mag, ale gdzie mamy się udać ryzykując nasze byty? I kiedy?"

To wydarzenie odbędzie się na kanale Twitch Twórcy Warframe: Adikdarkcero 30. sierpnia 2020 o godzinie 20:00 czasu polskiego. Adik rozpoczyna streamowanie wcześniej, jeśli chcecie zaklepać miejscówki (żartuję, wystarczy zarejestrowane konto Twitch!).

 

"Jak to będzie wyglądać?"

To proste i będzie podobnie jak na TennoConie. 5 osób z największą ilością punktów otrzyma nagrodę!

 

"Och, nagrody, jestem zainteresowany/a Mag! Co dostaniemy?"
Napięcie! Dowiecie się w dniu wydarzenia!

 

Mamy nadzieję widzieć wielu z Was, polskich Tenno, w niedzielę na wydarzeniu. Proszę zadbajcie o swoje Helminthy w międzyczasie i odkurzcie strony Wiki dotyczące Plagi, jesli chcecie przygotować klasyczne ściągi materiały pomocnicze. >:D

Link to comment
Share on other sites

Polscy Tenno!

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału! Nagrody zostały wysłane do zwycięzców ukazanych poniżej. Wygrali oni:

1. miejsce - Inaros Prime Akcesoria

2. Pakiet Wsparcia - Neofita Deimos

3. Kolekcja Deluxe wybrana przez gracza oraz Robot Doomestos Carrion

PL.PNG.02e5276f00c8435f4ea269acdf3d1ef5.PNG

 

@AdikDarkCero Dzięki za prowadzenie! @[DE]Kev dziękuję za obecność i wsparcie przy organizacji, jak również @Tyranq

 

Mam nadzieję, że wszystkim się podobało i z chęcią zorganizujemy kolejne edycje we wrześniu. Sprawdzajcie powiadomienia, by nie przegapić okazji!

Link to comment
Share on other sites

Super event! Dziękuję bardzo zespołowi Digital Extremes za przygotowanie czegoś tak fenomenalnego! Świetnie się bawiłem! Podziękowania składam również prowadzącemu stream na platformie Twitch @AdikDarkCero, który w niezwykły sposób kierował transmisją, wykonał swoje zadanie perfekcyjnie! Dziękuję Ci @[DE]Mag za pomoc i wsparcie przy wydarzeniu! @Tyranq bez Ciebie musielibyśmy używać słownika :D @[DE]Kev Merci beaucoup! Your questions are the best! Dziękuję uczestnikom i pozdrawiam wszystkich! Our Warframes are strong!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję @[DE]Mag, @[DE]Kev i @Tyranqza możliwość prowadzenia i zorganizowania tak fajnego eventu! Jak i również dziękuje licznej publiczności, aż 98% streama brało udział w Quizie! Mam nadzieję, że to nie ostatni taki event :)

A dla tych, których ominął Quiz mam tutaj nagranie z streama wraz z poradnikiem na przyszłość :)

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...