Jump to content

Pytanie, Propozycja - Syndykaty


TraderER
 Share

Recommended Posts

Czy twórcy mają zamiar zrobić coś więcej z syndykatami w przyszłości? Zaczne od tego najmniej istotnego:
1. Mody do innych broni,
2. Mody do innych skilli na warframe
3. Mocniejsze Widma Syndykatowe na wyższym poziomie reputacji(taki ktory wytrwa wiecej niz 1-2 fale na t4, bo te co teraz są na t1 wytrzymał mi max do 8 fali, a po 10tej fali zaczynają padać co fale.

   I TO O CO MI NAJBARDZIEJ CHODZI

4. Znaczenie syndykatów w "ŚWIECIE".
  a. Bitwy pomiędzy syndykatami
  b. Moby syndykatowe czyli np. Nowa Loka, wyglądający mniejwiecej jak ci co tam mowia to nas jak wchodzimy w syndykat

 

czyli bitwy pomiedzy syndykatami na zasadzie np. połąćzenia inwazji i konfliktu, gdzie gracze mogliby przyłączać się do walk pomiedzy konkretnymi dwoma syndykatami, które w danej chwili toczą bitwę, możemy się dołączyć do jednej z frakcji w bitwie jeśli należymy do niej lub do sojuszniczego syndykatu.

W zasadzie to wydaje mi się to całkiem sensowne walka pomiędzy graczami 4vs4 oraz oczywiscie te moby z tych frakcji pomiedzy sobą, coś jak TeamDeatchmach + moby xd. I gracze z syndykatu ktory wygra dostają jakąś nagrodę, jak na inwazjach.

 

edit: byla by mozliwosc wykonywania wielokrotnie przez np. 5h, jak zadania, a frakcja co uzbierają najwiecej punktow ogolnie przez ten okres czasu dostanie jakąś nagrodę. Potem np. Frakcja Miesiaca, która wygrala najwiecej bitew otrzymuje dodatkową nagrodę dla osob, które uczestniczyly w minimum 1 bitwie po minimum iles tam razy.

edit2: może jakieś bazy tych frakcji? Np. Jedna "mapa" na planete była by syndykatowa jak mroczne sektory klanowe.

edit3: z innej beczki chociaz mozna to połączyć... czy twórcy pomyśleli o wprowadzeniu w przyszlosci nowe księżyce lub planety? Ja pomyślałem o nowych układzie planetarnym.... z tego co wiem z faktów to układów planetarnych jest niezliczona ilość, a słoneczny jest jednym z największych układów jakie ludzie sa w stanie wypatrzyć... wtedy to by ułatwiło i pokazało skąd pochodzą Grineer(wlasnie z innego ukadu), gdzie mogloby być planeta z której dokladnie wywodzą się Grineer i gdize mozna by bylo znaleźć bosów "Królowe bliźniaczki Grineerskie", czy kto tam rządzi nimi bo pamietam ze na wstepie gry Vor cos wspomina o nich. W dodatku tam na tamtyych planetach moglyby sie pojawic kolejne mroczne sektory, bo jednak jest ich mało, a klanów i sojuszy bardzo dużo.

Edited by TraderER
Link to comment
Share on other sites

Wiadome jest na pewno, że DE zamierza zrobić więcej modów do skilli.

Prawdopodobnie więcej broni również dostanie swoje mody, ale patrząc na tendencję, szybciej doczekamy się modów do np Bratona i Cernos, niż do Boltora P lub Paris P/Dread.

Co na pewno jeszcze nas czeka w związku z syndykatami? No na pewno HUBS, nie wiem jak to powinno być po naszemu, ale coś w stylu jednej dużej stacji kosmicznej, gdzie mogłoby się spotkać, więcej graczy. Tam swoje siedziby mają mieć wszystkie Syndykaty i możliwe, że dodadzą przy okazji jakąś interakcję z nimi.

Link to comment
Share on other sites

o ile nie było nic na temat widm i ich bufów. wszelkie prace nad syndykatami są kontynuowane- jak na przykład specjalne misje dla syndykatu nie licząc "player hub" - węzeł albo centrum gracza. Samo wprowadzenie syndykatów ma prowadzić do wojen między nimi (proxy wars). na chwile obecną to nadal będą misje strikcie PvE. 

 

ja na razie liczę na bronie od synykatów (po jednej każdego typu- broń główna, krótka i biała) +/- mod od niego

Edited by Cracken
Link to comment
Share on other sites

Bronie to fajny pomysł, ale pod jednym warunkiem, że będzie można nimi handlować. Nie chciałbym zostać postawiony w sytuacji, że np mój Syndykat daje broń, która dla mnie jest totalnie bezużyteczna, ale za to wrogi Syndykat, daje tą moją, wymarzoną broń. No i nagle, bum, muszę męczyć się przez miesiąc, żeby ten wrogi Syndykat wymaksować i dostać tą broń, jakoś średnio mi się to podoba.

Najlepiej, jakby można był nimi handlować, albo ewentualnie, każdy Syndykat miałby tą samą broń, ale rózniły by się skórkami, które kupowałoby się osobno.

Link to comment
Share on other sites

edit3: z innej beczki chociaz mozna to połączyć... czy twórcy pomyśleli o wprowadzeniu w przyszlosci nowe księżyce lub planety? Ja pomyślałem o nowych układzie planetarnym.... z tego co wiem z faktów to układów planetarnych jest niezliczona ilość, a słoneczny jest jednym z największych układów jakie ludzie sa w stanie wypatrzyć... wtedy to by ułatwiło i pokazało skąd pochodzą Grineer(wlasnie z innego ukadu), gdzie mogloby być planeta z której dokladnie wywodzą się Grineer i gdize mozna by bylo znaleźć bosów "Królowe bliźniaczki Grineerskie", czy kto tam rządzi nimi bo pamietam ze na wstepie gry Vor cos wspomina o nich. W dodatku tam na tamtyych planetach moglyby sie pojawic kolejne mroczne sektory, bo jednak jest ich mało, a klanów i sojuszy bardzo dużo.

Póki co, nie potrzeba nam mnóstwa nowych planet, bo i po co. Teraz i tak idzie się na zaledwie kilka różnych misji regularnie, a cała reszta leży sobie odłogiem. Może jeśli każda planeta miałaby już swój własny niepotwarzalny Tileset, to wtedy można by się pokusić o nowe planety, ale czy cały nowy system, no nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...