Jump to content
  • 0

Pomogę Nowszym Graczom


markus230
 Share

Question

Jako, że pomoc zawsze przyda się nowym graczom mogę pomóc każdemu w prawie wszystkim (poza dropieniem rzeczy typu set Lokiego Prime czy coś), pomogę dropnąć Warframy, wytłumaczę co i jak działa, albo po prostu będę towarzyszył w grze jeśli ktoś sobie z czymś nie radził. I nie, moja pomoc nie będzie wyglądała tak, że wezmę swoją najsilniejszą broń i nie dam wam nic zabić. Tak więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy nie pisze w tym temacie bądź też na PW

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Możesz zmienić język gry na Angielski w Launcherze, wtedy gra automatycznie przerzuci cię na Angielski serwer

 

To wiem. Dobrze by było gdyby gra dawała możliwość zobaczenia zarówno chatów regionalnych jak i tych podstawowych, angielskich. Czy największy z Załogantów i nasz moderator to widzą i mogą przekazać jako propozycja do DE ?

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

To wiem. Dobrze by było gdyby gra dawała możliwość zobaczenia zarówno chatów regionalnych jak i tych podstawowych, angielskich. Czy największy z Załogantów i nasz moderator to widzą i mogą przekazać jako propozycja do DE ?

 

Pogadam, ale wpływ na to mam niewielki niestety.

Link to comment
Share on other sites

Żeby kolega nie czuł się osamotniony w niesieniu pomocy dorzucę i swoje 3 grosze :) Ponad to co kolega oferował jestem w stanie udostępnić wszystkie bronie z dojo, powerlvl i takie tam. Jeżeli ktoś chetny pisać PM w grze i odnośnie całej "afery" z chatami siedzę na angielskim :)

Link to comment
Share on other sites

To może was zainteresuje, że ma ruszyć program "Guides of the Lotus" - szczegółów nie ma i nawet ogóły są mętnawe, ale będzie to program w którym gracze o odpowiednim stażu będą się mogli zgłosić jako "przewodnicy" dla nowych graczy. Póki co wiadomo, że dostaną specjalny Znak/Sigil, wyróżniający ich w Przekaźnikach. Co i jak więcej, pewnie dopiero okaże się po nowym roku.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Z chęcią zaczerpnąłbym sporą dawkę wiedzy od doświadczonych graczy, bo średniawo mi początek idzie.

TO chyba jeszcze działa? xd

Pisz na PW co cię interesuje, prawdopodobnie będę w stanie odpowiedzieć

 

 

Witam jestem nowy jak użyć kapsuły w pustce? jakoś na grze nikt nie odpowiada:P

Wybacz, ale nie rozumiem o co chodzi. Mówisz o kapsule w misjach Obrony? Z nią nic nie robisz, masz ją tylko bronić

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jaki warframe pasował by do mnie. Lubi walczyć ,, z buta wjeżdża" czyli żadnego skradania. Nie zatrzymywanie się na głupoty (odpoczynek od walki ,przywrócenie życia lub tarcz) jedynie zbieranie rzeczy. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jaki warframe pasował by do mnie. Lubi walczyć ,, z buta wjeżdża" czyli żadnego skradania. Nie zatrzymywanie się na głupoty (odpoczynek od walki ,przywrócenie życia lub tarcz) jedynie zbieranie rzeczy. Dzięki za pomoc.

 

 

Najlepszym tankien w stylu "z buta wjeżdzam" w grze jest Trinity, ale trzeba do niej odrobiny doświadczenia i kilka rzadkich modów. 

 

Dla początkujących na niski i średni level polecam Rhino, jego umijętność Iron Skin pozwala mieć wszystko gdzieś dopóki nie wybierasz się na trudniejsze misje. W sumie do stylu z buta wjeżdzam rhino może lepiej pasować ponieważ trinity nie ma umiejętności które by uszkadzały wrogów a rhino ma Rhino Stomp.

 

Dobrym wyborem byłaby też Valkyr. Jeśli lubisz broń białą to jej ult przypadnie co do gustu. Sprawia że nie dostajesz obrażeń ale jesteś za to ograniczony do używania jej pazurów i trzech pozostałych umiejętności, nie możesz strzelać.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jaki warframe pasował by do mnie. Lubi walczyć ,, z buta wjeżdża" czyli żadnego skradania. Nie zatrzymywanie się na głupoty (odpoczynek od walki ,przywrócenie życia lub tarcz) jedynie zbieranie rzeczy. Dzięki za pomoc.

Tak jak kolega wyżej, na początek polecam Rhino, potem wymień go na Trinity lub Valkyr

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci polecam nova. spamujesz tylko czwarty skill i nikt Cię nie rusza ;)

Może i tak ale jest strasznie papierowa. Czasami zanim fala z ulti dotrze do wszystkich przeciwników to można dostać trochę kulek. 

 

Ja bym polecił też Frosta. Ma tyle samo pancerza co Rhino (190, jednak mimo wszystko Valkyr ze swoim 600 wygrywa) i ma przydatną kulkę do obrony.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Najlepszym tankien w stylu "z buta wjeżdzam" w grze jest Trinity, ale trzeba do niej odrobiny doświadczenia i kilka rzadkich modów. 

 

Dla początkujących na niski i średni level polecam Rhino, jego umijętność Iron Skin pozwala mieć wszystko gdzieś dopóki nie wybierasz się na trudniejsze misje. W sumie do stylu z buta wjeżdzam rhino może lepiej pasować ponieważ trinity nie ma umiejętności które by uszkadzały wrogów a rhino ma Rhino Stomp.

 

Dobrym wyborem byłaby też Valkyr. Jeśli lubisz broń białą to jej ult przypadnie co do gustu. Sprawia że nie dostajesz obrażeń ale jesteś za to ograniczony do używania jej pazurów i trzech pozostałych umiejętności, nie możesz strzelać.

 

Trochę się nie zgodzę z tym iż Trin nie ma skilli zadających dmg... Odpowiednio ustawione Wheel of Life + Energy Vampire potrafi wykończyć każdego przeciwnika (poza bossami).

Link to comment
Share on other sites

Trochę się nie zgodzę z tym iż Trin nie ma skilli zadających dmg... Odpowiednio ustawione Wheel of Life + Energy Vampire potrafi wykończyć każdego przeciwnika (poza bossami).

Ach racja. Za mało grałem z trin. Jednak wciąż jest to wciąż dmg celujący w jednego przeciwnika w porównaniu do AoE które ma np rhino. Więc wciąż na początek polecam jego. Że tak powiem jest łatwiejszy w obsłudze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...