Jump to content

Warframe - Godny Następca Przygód Komandora Sheparda?


gumaA
 Share

Recommended Posts

Jak z pewnością mogliście zauważyć,wielu nowych graczy społeczności Warframe to "buntownicy" z klanu Efektu Masy.

 

 

   
  • Polubiłeś daną produkcję? 
       
  • Jakie masz oczekiwania względem kolejnej części Mass Effect
       
  • Grasz indywidualnie czy z znajomymi? 
     
 
offtop dozwolony
Edited by gumaA
Link to comment
Share on other sites

Offtop nie jest dozwolony na "dyskusji ogólnej" -  idzie do innej kategorii.

 

Jak dobrze rozumiem "klan masy" to gra słów. I szczerze mówiąc nie widzę tu "wspomnianych graczy"

Jeśli chodzi o Mass Effect. nie przemawiała do mnie na tyle by przejść z czystą przyjemnością dwójkę...

 

A WF jestem odkąd PvP powodowało że przestałem grać w jakakolwiek grę z PvP (niezależnie otwartym czy zamkniętym PvP...)

Link to comment
Share on other sites

Zawsze można przenieść ten temat do działu "Poza tematem". Wracając, podobnie jak kolega powyżej, nie zauważyłem żeby przybyło tutaj graczy związanych z tą trylogią.

 

Chociaż, jako fan tej serii gier wiem że ludzie nudzą się w oczekiwaniu na następną część. A gdy ja zaczynałem zabawę z Tenno, Grinerami i innymi paskudami najbardziej ta gra kojarzyła mi się z co-opem Mass effect 3. Tylko o wiele bardziej rozwiniętym.

Link to comment
Share on other sites

@Cracken @Zoranh

Zapewniam, że fanów Mass Effect grających w Warframe nie brakuje :)

 

Po zakończeniu swojej przygody z multi ME szukałem gry, która byłaby najbardziej podobna. Dość szybko mój kompan z "Masa" (pozdrawiam Nex :D) zaproponował mi Warframe. No i co tu dodawać więcej - spodobało się od razu, gram do dzisiaj i pewnie to potrwa do kolejnej odsłony ME. Ironia losu prawda.....  Warframe do imho naprawdę dobra gra, której ogromnym atutem jest to, że cały czas sie rozwija. Każdy kto dłużej gra wie ile się zmieniło. Na co jak na co, ale na brak nowości to chyba raczej nie wypada nam narzekać. A czy te zmiany każdemu przypadają do gustu to już zupełnie inny temat. W pewnym momencie zaś multi Masa po prostu umarło, brak aktualizacji zabił tę grę, oszuści rozwinęli skrzydła. Koledzy grali jeszcze tam przez jakiś czas, ale szcześliwie udało mi się kilku przeciągnąć do Warframe. Nie powiem, że było to łatwe :D Mam nadzieję, że pomimo wszystko nie żałują.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Grałem w ME3 Multi od samego początku, pzegrałem 1395 godzin więc o czymś to świadczy. Swego czasu grałem dość sporo Gethem Inżynierem za którym tęsknie.

 

Teraz częściej w Warframe siedzę i nie narzekam. :D Możliwe, że przez brak wsparcia do ME3 Multi, też przerzuciłem się tu i nie żałuje, problemem tylko optymalizacja jest, ale da radę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...