Jump to content

Aktualizacja 16 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


SabreUr
 Share

Recommended Posts

Nowe kwestie Ordisa na polskim kliencie nie sa przetlumaczone. Nie pamietam, ale mozliwe, ze nowe kwestie piramidoglowego po zakupie dokonaniu zakupu tez byly nie przetlumaczone, ale moze mi sie wydaje.

 

Polskie kwestie są przetłumaczone, ale czasami wszystkie teksty nie są załapane przez program który używamy. Myślę że będą dodane częściowo wraz z nadchodzącymi poprawkami.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewny czy to bug.

 

Znajomy wczoraj był u Cephalona Simalrisa w tym pokoju, w którym może spawnować przeciwników po pełnym ich zeskanowaniu, bo chciał sprawdzić Torida. Okazuje się że tam poza sprawdzeniem broni etc, można też je expić.

Link to comment
Share on other sites

Sentinel atakuje cel syntezy, watpie aby to bylo zamierzone, bo jedynym wyjsciem wydaje sie byc zdjac mu mod do atakowania.

 

Edit:

 

Komunikat o osiagnieciu wyzszego poziomu jest przesuniety poza krawedz ekranu:

FmVIrhb.png

wcvka8S.png

Edited by Minakowski
Link to comment
Share on other sites

Odkryłem innego buga ale z przyznawaniem XP na mrocznym sektorze na obronie. Warframe(Vauban) bron zadajaca dmg(Ogris & Angstrum) i bron do expienia taki zestaw

 

Ogris - po 10 falach zadane obrażenia 20% zabitych wrogów 145 DOŚWIADCZENIE - 157k XP

Angstrum - po 10 falach zadane obrażenia 59% zabitych wrogów 317 DOŚWIADCZENIE - 76k XP

 

 

Skąd taka różnica? dlaczego zabijajac wiecej ansgtrumem i zadajac wiecej obrazen dostajemy mniej XP niz na ogrisie?

 

#EDIT#

 

Z moich badan wynika ze grajac z angstrumem i zbijajacmniej wiecej te sama ilosc wrogow otrzymujemy 4x mniej doswiadczenia.

 

Zuwazyłem też ze umiejętnosc Chromy Effigy nie tylko zwieksza drop rate kredytów ale takze surowców

 

No i nie wiem który to Janusz przetłumaczył EFFIGY na TOTEM... używajmy polskich dobrze brzmiących wyrazów może i grzesze ortografią ale tłumaczenie to tłumaczenie a EFFIGY w tym wypadku to nic innego jak PODOBIZNA, słowo z którego dzisiaj tak często nie korzystamy a dobrze brzmiące i oddające wyraz 4 umiejętności chromy.

Edited by Balrogos
Link to comment
Share on other sites

Odkryłem innego buga ale z przyznawaniem XP na mrocznym sektorze na obronie. Warframe(Vauban) bron zadajaca dmg(Ogris & Angstrum) i bron do expienia taki zestaw

 

Ogris - po 10 falach zadane obrażenia 20% zabitych wrogów 145 DOŚWIADCZENIE - 157k XP

Angstrum - po 10 falach zadane obrażenia 59% zabitych wrogów 317 DOŚWIADCZENIE - 76k XP

 

 

Skąd taka różnica? dlaczego zabijajac wiecej ansgtrumem i zadajac wiecej obrazen dostajemy mniej XP niz na ogrisie?

Grałeś na sechurze prawda? A na sechurze jest dodatkowy exp do broni głównej, w twoim przypadku jest to ogris, a angstrum to broń boczna więc dodatkowy exp nie jest przyznawany po zabiciu ta bronią.

Link to comment
Share on other sites

No i nie wiem który to Janusz przetłumaczył EFFIGY na TOTEM... używajmy polskich dobrze brzmiących wyrazów może i grzesze ortografią ale tłumaczenie to tłumaczenie a EFFIGY w tym wypadku to nic innego jak PODOBIZNA, słowo z którego dzisiaj tak często nie korzystamy a dobrze brzmiące i oddające wyraz 4 umiejętności chromy.

A może lepiej KUKŁA? Podobizna to może być na obrazie. On nie tworzy swojego klona tylko zrzuca skórę. Poza tym Totem pasuje ze względu na to, że widać w Chromie nawiązania do indian.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś już kiedyś się z tym spotkał ale dzisiaj grając na Ceres-Draco dla XPa (Saryn,boltor prime, ether dagery i akjagara). Starając się przeskoczyć przez barierkę postać dostawała freeza i nie moglem się ruszyć, była w pozycji jak przeskakuje albo totalnie "rozpłaszczona" jak podczas lotu i celowania. Nie moglem przez jakiś czas z tego wyjść, jedyne co to kręciłem się na boki. Starałem się ciskać moltem żeby jakoś to zmienić ale nic nie pomagało. Po jakimś czasie wszystko samo się zrobiło normalnie. ???

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś już kiedyś się z tym spotkał ale dzisiaj grając na Ceres-Draco dla XPa (Saryn,boltor prime, ether dagery i akjagara). Starając się przeskoczyć przez barierkę postać dostawała freeza i nie moglem się ruszyć, była w pozycji jak przeskakuje albo totalnie "rozpłaszczona" jak podczas lotu i celowania. Nie moglem przez jakiś czas z tego wyjść, jedyne co to kręciłem się na boki. Starałem się ciskać moltem żeby jakoś to zmienić ale nic nie pomagało. Po jakimś czasie wszystko samo się zrobiło normalnie. ???

Takich błedów jest masa :) nie ma co sie przejmowac ja tak nawet buguje sie w statku.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz mi się to zdarzyło więc o tym wspomniałem. O jakichś mniejszych dziadostwach to nawet nie wspominam. O tym była mowa na pewno a też wczoraj mi się to przydarzyło, że utknąłem postacią na statku jak sprawdzałem sobie rzeczy w przedziale dla  archwingu.

Link to comment
Share on other sites

A może lepiej KUKŁA? Podobizna to może być na obrazie. On nie tworzy swojego klona tylko zrzuca skórę. Poza tym Totem pasuje ze względu na to, że widać w Chromie nawiązania do indian.

 

Indianie i smoki nie za bardzo :) a chroma jest smokiem o wielu barwach tak naprawde i tyle :) a dlaczego nie PODOBIZNA? skoro Chroma zostawia podobizne smoka, a totem to totem drewniana rzezba na palu a Effigy nic z tym wspólnego nie ma

 

Tak czy siak najbardziej mnie interesuje roznica EXPA na mrocznym sektorze nawet nie trzeba strzelac z angstruma wystarczy go miec i dostajemy mniej xp nawet jak sojusznicy zabijaja.

Link to comment
Share on other sites

Indian ciekawe gdzie :<

W "dzikim" zachowaniu, nawiązaniu do polowania, noszeniu skóry swojej ofiary, ornamentyki skrzydeł przypominającej malowidła indian... Totem ma na celu ochronę. Skóra Chromy lata w jednym miejscu i... chroni. Podobizna brzmi jak pierwsze lepsze słowo wzięte z translatora. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tak tylko informacyjnie:

Totem to nie jest coś, co nosi się na sobie. Totemy były ustawiane w ważnych dla różnych dawnych społeczności miejscach, malowane na ścianach jaskiń, wigwamów itp, albo tatuowane bezpośrednio na ciele. To, co nosi się na sobie to raczej amulet, który może mieć bardzo różna wielkość - od zęba drapieżnika, po całą skórę z głową (np. lwa). Amulet jest czymś co ma chronić tego, kto go nosi. Totem natomiast jest oznaką więzi z przodkami, lub przynależności do jakiejś kasty, klanu, grupy.

Link to comment
Share on other sites

To ja też podzielę się kilkoma informacjami:

"Totemem mogło być zwierzę, roślina lub jakiś martwy przedmiot, które uznawane było za protoplastę i opiekuna tej rodziny."

"W plemionach wędrownych totemy mogły być odzwierciedlane na kawałkach kory zawieszonych na żerdziach lub hełmach... Totemy mogą być malowane na skórach zwierząt leżących na wigwamach, być przedstawiane przez słomiane kukły lub malowidła na ziemi... zawieszano je na ścianach domów, czółen, narzędziach, broni, grobach."

 

Zazwyczaj kontaktowano się z przodkami by prosić ich o pomoc/ochronę. 

Link to comment
Share on other sites

Trochę się wkurzyłem ;/ Zacząłem robić test na mastery rank 19. Wziąłem sobie lokiego i po cichu wszystkich wyciąłem, a następnie zniszczyłem te kule. Po tym wszystkim poszedłem na górę po zakładnika, wracam sobie do punktu wyjścia a on nagle krwawi i nie ma go nigdzie na mapie... Jego krwawienie potrwało do 5 sekund i na tym czasie się zatrzymało. Nagle zrestartowali się grineersi i pojawił się zielony punkt, że zakładnik jest w tym miejscu, z którego zaczyna się test. Zabiłem wszystkich i ide do tego punktu a on nagle znika -.- Nie mogłem go w żaden sposób zobaczyć ani uleczyć. Kombinowałem na różne sposoby ale nic to nie dało. I teraz muszę czekać cały dzień na to żeby zrobić test od nowa nie z mojej winy.

Wiem, że to jeden dzień i nikogo to nie zbawi ale chciałem mieć to już z głowy...

Link to comment
Share on other sites

Trochę się wkurzyłem ;/ Zacząłem robić test na mastery rank 19. Wziąłem sobie lokiego i po cichu wszystkich wyciąłem, a następnie zniszczyłem te kule. Po tym wszystkim poszedłem na górę po zakładnika, wracam sobie do punktu wyjścia a on nagle krwawi i nie ma go nigdzie na mapie... Jego krwawienie potrwało do 5 sekund i na tym czasie się zatrzymało. Nagle zrestartowali się grineersi i pojawił się zielony punkt, że zakładnik jest w tym miejscu, z którego zaczyna się test. Zabiłem wszystkich i ide do tego punktu a on nagle znika -.- Nie mogłem go w żaden sposób zobaczyć ani uleczyć. Kombinowałem na różne sposoby ale nic to nie dało. I teraz muszę czekać cały dzień na to żeby zrobić test od nowa nie z mojej winy.

Wiem, że to jeden dzień i nikogo to nie zbawi ale chciałem mieć to już z głowy...

Graj np Rhino a nie lokim.

Link to comment
Share on other sites

?

Chodzi o to, że czasami nie wystarczy załączyć żelaznej skóry i lecieć na pałę

 

 

Da się, wszystko się da w WarFrame xD, kwestia gustu (Ja np chodze na t4 excaliburem i jakoś leci mi wbijanie 40% ogólnego dmg)

Ale dmg zadaje się głównie bronią więc Frame nie za dużo zmienia(no dobra, zmienia, ale nie w przypadku np. Excalibura i tak popularnego Rhino), tylko co jakiś czas trzeba oślepiać moby

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że czasami nie wystarczy załączyć żelaznej skóry i lecieć na pałę

 

 

Ale dmg zadaje się głównie bronią więc Frame nie za dużo zmienia(no dobra, zmienia, ale nie w przypadku np. Excalibura i tak popularnego Rhino), tylko co jakiś czas trzeba oślepiać moby

Ojjj nie zgodzę się, właśnie ultem excalibura robię więcej dmg niż bronią... xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...