Jump to content

Schematy > Części


Fid3l-777
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie.

 

Czuję się oszukany, ponieważ po zrobieniu schematu na cześć do warframe nie mogę jej już wymienić i jest mi ona bezużyteczna a zarazem tracę, bo nie mogę jej wymienić za platynę.

 

Czy kiedykolwiek to się zmieni? Jak inni gracze to widzą, bo wydaje mi się, że większości to się nie podoba. W dodatku nie ma informacji w grze na ten temat. W grze nie na wiki.

Link to comment
Share on other sites

Przypomina mi się piękny cytat z regionu, "You get more ducats for crafted parts".

Śmiałem się wiele razy.

 

A nie, rite:

 

Some Prime items are better sold crafted than raw, therefore it is recommended to craft the following parts before selling to increase your profit:

  • Odonata Prime Harness — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 30 to 26px-PrimeBucks.png‍ 40.
  • Odonata Prime Systems — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 30 to 26px-PrimeBucks.png‍ 40.
  • Odonata Prime Wings — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 30 to 26px-PrimeBucks.png‍ 40.
  • Nyx Prime Systems — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 10 to 26px-PrimeBucks.png‍ 50.
  • Volt Prime Systems — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 10 to 26px-PrimeBucks.png‍ 50.
  • Volt Prime Helmet — Increased profit from 26px-PrimeBucks.png‍ 20 to 26px-PrimeBucks.png‍ 50.
Edited by Mofixil
Link to comment
Share on other sites

"Czuję się oszukany, ponieważ po zrobieniu schematu na cześć do warframe nie mogę jej już wymienić i jest mi ona bezużyteczna"

To po co ją zbudowałeś?

Jakbym wiedział, że tak będzie to bym ich nie budował. I nie chodziło mi o to, że moge je sprzedać handlarzowi w pustce, bo robiłem je po to by ktoś mając juz bp do warframa mogł od razu budować go.

 

Co mi po 200 dukatach jak straciłem 400 platyny przez to?

 

Czy jest gdziekolwiek napisane w grze (nie w wiki) jak zbudujesz cześć ze schematu to nie mozesz jej juz wymienić?

Link to comment
Share on other sites

Fid3l-777 spróbowałeś skontaktować się z supportem ? 

https://digitalextremes.zendesk.com/hc/pl

Opisz im swoją sprawę : zbudowałeś tą część na handel myśląc że można w ten sposób handlować z graczami - w grze nie było jasno to wyjaśnione.

Możliwe, że będą w stanie zrefundować Ci schemat, materiały i kredyty.

 

Rozmawiałem z Tomaszem i na polskim kanale handlu będą wprowadzone poprawki do tekstu.

Mniej więcej coś w stylu : "Aktualnie handel ograniczony jest do MODÓW, KLUCZY, PLATYNY, SCHEMATÓW WARFRAME I BRONI PRIME, ORAZ CZĘŚCI BRONI PRIME" - będzie dużo ciężej się pomylić.

 

Z racji, że komentarz został przekazany do wyższej instancji, zamykam ten temat.

Jeśli w przyszłości nie będziesz pewny czegokolwiek zapytaj na kanale regionalnym, lub zadaj pytanie w sekcji "Gracze pomagają Graczom".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...