Jump to content

Co Potrzebuje Zmiany, Reworku, Jest Niezbalansowane I Psuje Zabawe.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Czyli połączenie miliardów angielskich postów proszących o zasłużony nerf w Polskim gronie.

Zacznijmy od Trinity. Krótko:

1. Nikt go nie używa i nie pozwala niczego zabić a obiekt życia ma tyle że nie można dodać innym życia. Wg mnie powinno być jak 2 czyli życie co każdy puls albo może niech działa jak odwrotność "Viral" czyli zwiększenie maksymalnej ilości życia.

2. God-mode żaden frame nie posiada czegoś takiego i jest zwyczajnie zbyt mocne. Nie mam pomysłu niech DE mnie zaskoczy.

3. Jeśli znerfią Ev to to nie będzie potrzebowało nerfienia. Ewentualnie zmniejszą z 75% do 50%.

4. Nie dość że leczy wszystko to jeszcze daje niezniszczalność. Skasować niezniszczalność a reszta jest chyba okej.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

It's nerf Trinity o'clock.

keep-calm-and-nerf-trinity.png

Epc12tg.png

 

WoL jako źródło HP jest bezużyteczny bo istnieje Blessing, JEDNAKŻE jest to mimo wszystko skill CC i w połączeniu z EV pozwala na instakillowanie większości przeciwników.

 

Znowu godmode jest problemem? Wszyscy muszą dostać po dupie do śmiesznie niskich ilości HP żeby trzymać 99% DR przez kilka sekund. To jest nagroda za to, że Trin nie śpi. Takie zabawy i tak większość czasu kończą się porażką przez wszechobecne lagi.

 

Sam koncept EV jest zepsuty, daje więcej energii niż zużywa, GG.

 

To Trinity, ona ma trzymać wszystkich przy życiu. Damage dealer z niej żaden, CC też ma ograniczone.

Edited by Mofixil
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego EV jest wedlug ciebie god-modem

Zależy co się za to przyjmie. Nie do końca wiem co to godmode ale wiem że EV jest zbyt mocny. Miałem koncept własnego dawania energii.

Czyli dawanie pobliskim sojusznikom energii dosłownie z siebie czyli pobiera energie 12 na sekunde a sojusznicy co każdą sekunde dostają 5 co sekunde zależne od skuteczności a ilość poboru na sekunde od długości trwania i wydajności.

Link to comment
Share on other sites

Zależy co się za to przyjmie. Nie do końca wiem co to godmode ale wiem że EV jest zbyt mocny. Miałem koncept własnego dawania energii.

Czyli dawanie pobliskim sojusznikom energii dosłownie z siebie czyli pobiera energie 12 na sekunde a sojusznicy co każdą sekunde dostają 5 co sekunde zależne od skuteczności a ilość poboru na sekunde od długości trwania i wydajności.

God mode, w tłumaczeniu dosłownym tryb boski. W grach oznacza to zazwyczaj, że jesteś nieśmiertelny. Określenie to bardziej pasowałoby do jej czwórki.

Osobiście uważam, że trin już za swoje dostała i stoi teraz w dobrym miejscu. Nerfić bo jest używana do farmienia? Już to przerabialiśmy, przypomnę tu U15.12, jak ktoś nie wie o co chodzi to niech se sprawdzi notki updatowe, angielskie raczej.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście uważam, że trin już za swoje dostała i stoi teraz w dobrym miejscu. Nerfić bo jest używana do farmienia? Już to przerabialiśmy, przypomnę tu U15.12, jak ktoś nie wie o co chodzi to niech se sprawdzi notki updatowe, angielskie raczej.

te o nekrosie? Przeczytałem i nie widze żadnych zmian w desakracji. Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Nie widzę sensu zmniejsza skuteczności EV Trinity aż tak żeby dawał mniej energii niż pobiera. To zmieniłoby tą ablilitkę na użyteczną tylko w multi bo IMO stun + minimalne obrażenia nie byłyby warte kosztu w energii grając solo.

 

W ogóle po co wszystko równać z ziemią? Nie lepiej równać wzwyż i wzmocnić inne frejmy?

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Nie widzę sensu zmniejsza skuteczności EV Trinity aż tak żeby dawał mniej energii niż pobiera. To zmieniłoby tą ablilitkę na użyteczną tylko w multi bo IMO stun + minimalne obrażenia nie byłyby warte kosztu w energii grając solo.

Trinity to support, oczywiście, że chodzi o grę w multi, a nie ładowanie energii samemu sobie

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę sensu zmniejsza skuteczności EV Trinity aż tak żeby dawał mniej energii niż pobiera. To zmieniłoby tą ablilitkę na użyteczną tylko w multi bo IMO stun + minimalne obrażenia nie byłyby warte kosztu w energii grając solo.

W ogóle po co wszystko równać z ziemią? Nie lepiej równać wzwyż i wzmocnić inne frejmy?

W ten sposób powstaje power creep a gra staje się zupełnie nudna bo nie ma żadnego wyzwania. Obecne problemy z power creep'em nam wystarczą.

Trin kiedyś na nerfy zasługiwała, dawno temu gdy samo wciśnięcie 4 dawało kompletną nieśmiertelność. Ale to już poprawili i trin teraz powinna zostać zostawia w spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Mam pomysł. Synergia między Ev i WoL.

Używając ev na osobie mającą wol będzie to działać jak ev bez niczego obecnie (czyli mocno) a sam ev pozwoli tylko tyle ile ma kosz energii, no chyba że się ma sam streamline. Np koszt 50 a ev 50. Nie chce mi się przeliczać z modami i bez.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Co to za gadanie o tym, że niby nie ma prawdziwego godmode?

 

Przecież jest ten wszechobecny i przepopularny build Trinity z rzucanym melee, która stale trzyma cały squad na 99% DR

 

 

keep-calm-and-nerf-trinity.png

Epc12tg.png

 

Czas najwyższy... DE powinnie zacząć reworki od niej, przecież to najbardziej psujący wyzwania frame :s

Link to comment
Share on other sites

Możesz napisać coś więcej albo dać linka? Ciekaw jestem jak to działa (o ile to nie żart).

Trin daje dr według procentu tego co wyleczyła, więc często żeby utrzymać wysoki procent dr walą sobie na przykład przy użyciu castany, żeby zrzucić swoje życie do niskiego poziomu w kontrolowany sposób.

Przy dobrym buildzie można tak ciągle trzymać 99% dr, wymaga to oczywiście quick thinking, rage, flow i vitality.

Na rajdach często to robią.

Edited by Krak_Nihilus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...