Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

10 minutes ago, Transformau5 said:

Mógłbyś sprecyzować?

Jak wspomniał @peger M79 to granatnik(czas wojny w Wietnamie i BF BC2 Vietnam...to były czasy)
Jego granaty wybuchały przy uderzeniu w powierzchnie.
M320 LVG można spotkać właśnie w BF3(a także BF4 gdzie może strzelać flashbangami, ło matko)
Jego granat wybucha po czasie i może się odbijać od ścian czy podłogi.
Piszę, że Tonkot jest bardziej upośledzony, bo odbicia są jeszcze gorsze, a teren w tym nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym nie widzę problemu, można w miarę taktycznie porozmieszczać granaty i patrzeć, jak nieświadomi niczego Grineer fruwają po mapie. Jeśli chce się mieć wszystko pod kontrolą, jak powiedział @peger, jest Penta. Poza tym, po co bić rykoszetami? Myślałem, że granatnikiem ładuje się w grupki? xP

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanko, wyczytałem ze zeby odblokować nightmare mode mission trzeba wykonac wszystkie misje na danej planecie, wykonałem wszystkie misje na paru planetach i nie mam opcji żeby zagrać ten tryb. Coś trzeba zrobic oprócz zrobienia wszystkich misji na planecie ?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DzaroD said:

Mam takie pytanko, wyczytałem ze zeby odblokować nightmare mode mission trzeba wykonac wszystkie misje na danej planecie, wykonałem wszystkie misje na paru planetach i nie mam opcji żeby zagrać ten tryb. Coś trzeba zrobic oprócz zrobienia wszystkich misji na planecie ?

Misje pojawiają się losowo (jak alerty). Musisz czekać aż jakaś będzie dostępna.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DzaroD said:

Hoh :D no to bedzie zabawnie, losowe misje i na dodatek mod ktory chce dropnac ma 0.8% szansy na wypadnięcie xD To juz chyba z 10 stalkerów spotkam po drodze zanim to dropne :P

Ale misja nie znika po jej wykonaniu. Więc możesz ja katować do porzygu.

Link to comment
Share on other sites

On 4.05.2016 at 10:47 AM, AstroLord said:
  Reveal hidden contents

Jedyne problemy z tym to że trzeba zrobić pierw e żeby przytrzymywać co chwila, oraz celność jako że to shotgun to rozrzuca pociski w te i we wte, ale jest uważany za Najpotężniejszy shotgun w grze. Mówisz że lubisz melee tak? To świetnie ta broń jest dla ciebie a niedługo dochodzi nowa.

latest?cb=20141127183103

 

Z tego co się orientuję to Redeemer bije AOE, a nie śrutem, jak shotgun.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DzaroD said:

No to cos jest nie tak bo sekunde temu ubiłem go/ją 7 raz i nic.

Keyla to kobieta.

Jeśli bijesz eventową to może być różnie, spróbuj odblokować resztę Układu i spróbować jeszcze raz po evencie :v

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, [DE]Tomasz said:

Pytanko, jakie uzbrojenie jest najgorsze/najmniej efektywne (wkluczam broń główną/boczną i białą)?

z broni bialych jedna z pierwszych jest skana (mimo moda z new loka i tak jest slaba jak barszcz, a ma byc symbolem tej gry). ze starych broni braton tez daleko odstaje. dodatkowo harpak jest syfiasty, mitter i jak slyszalem pantera nie lepsza (tego ostatniego nie testowalem). z broni bocznych kraken, a dodatkowo z bialych podwojne sztylety sa slabsze od pojedynczych, bo nie mozna im zainstalowac moda lethal cos tam (+100 do dmg i zawsze zabojczy finisher), przez co moj ceramiczny sztylet jest lepszy od fangow. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Transformau5 said:

Keyla to kobieta.

Jeśli bijesz eventową to może być różnie, spróbuj odblokować resztę Układu i spróbować jeszcze raz po evencie :v

Miałem 3 misje obok niej do zrobienia, pomyślałem ze zrobie jedną żeby teoretycznie odblokować walke z nią, zrobiłem, zabiłem no i poleciał :) Skrypty to skrypty.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DzaroD said:

Miałem 3 misje obok niej do zrobienia, pomyślałem ze zrobie jedną żeby teoretycznie odblokować walke z nią, zrobiłem, zabiłem no i poleciał :) Skrypty to skrypty.

Tak to właśnie jest jak ktoś podrzuci cię na bossa, a nie odblokujesz samemu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragon0592PL said:

Tak to właśnie jest jak ktoś podrzuci cię na bossa, a nie odblokujesz samemu.

Tyle ze ja robiłem tego eventowego bossa czy nwm co to jest ( tego co najpierw zbierasz punkty karne a potem go klepiesz) 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Transformau5 said:

Czyli że Kela to policjant drogówki na sterydach?

Nie wiem, może, w polskiej wersji językowej tak to sie nazywa http://scr.hu/4lmc/dprha nwm skąd to zdziwienie :P

Dobra a teraz pytanie dotyczące plików gry, mam taki problem ze ciagle mi sie zmienia czułosć, raz mam tak ze przejade podkładkę i robi mi 2x obrót a raz mam tak że musze 3 razy przejechać podkładkę żeby zrobić 1 obrót.
Da sie to jakoś ustawić statycznie w plikach gry? Moze sa jakies komendy startowe?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Transformau5 said:

Cóż, oryginalna nazwa jest inna :v

Tłumaczenie czesto jest nie dosłowne, nawet jak nazwa moda ma tylko 1 słowo to czesto nie jest tłumaczone dosłownie.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DzaroD said:

Tłumaczenie czesto jest nie dosłowne, nawet jak nazwa moda ma tylko 1 słowo to czesto nie jest tłumaczone dosłownie.

Przetłumaczono Star wars Rogue One na ekhem ekhem: ŁOTR JEDEN! Nie wiem czy to był opóźniony prima aprilisowy żart czy będe na początku tego filmu chichotał z tego tłumaczenia ale... przesada, wolałbym już Star Wars infiltracja lub kradzież planów gwiazdy śmierci, cokolwiek innego.

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę na ten temat i aż płakać się chce. Taki tu bałagan. Moim zdaniem łatwiej założyć osobny temat z pytaniem niż czegoś tu szukać.

GDYBY osoba która założyła ten temat aktualizowała główny post o pytania i odpowiedzi, które padają w poszczególnych postach to miałoby sens.

W sensie coś takiego :

Q: - Mam zablokowaną planetę X, co mam zrobić aby ją odblokować?

A: - Aby odblokować planetę X musisz zabić Bossa na planecie Y.

 

W innej formie niż ta, to ten wątek moim zdaniem na nic się nikomu nie przyda... Pozostaje jeszcze kwestia tego, że osoba która ten wątek założyła nie pojawiła się na forum od 17 stycznia :P Ja bym go najchętniej zamknął. Albo połączył z innym (nowym) wątkiem o który ktoś obieca dbać - dodawać Q & A do głównego postu.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, pomysł na ten wątek zaproponowany przez tocorro - chociaż o niebo lepszy, niż to, co teraz się dzieje - i tak nie zda egzaminu, dopóki ludzie nie wyzbędą się chorobliwej niechęci do używania wyszukiwarki. Ja wolę już zakładanie oddzielnych tematów z pytaniami, niż "prywatny" wątek jednego gracza z pytaniami na każdy - dosłownie - temat.

I niech zlikwidują w końcu te przyciski Vote up/down, bo dyskusja w niektórych tematach niczym nie różni się od oglądania audycji politycznych.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z misją "instrukcje jordasa" zebrałem te wszystkie części potrzebne do zrobienia tych "kokonów" ale nie mam tak jak by schematu, tzn nie da sie tego wyprodukować, nie mam tego w warsztacie dostępnego. Gdzie to sie robi ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...