Jump to content
  • 1

Problem z Grafiką Gry!


HektorV
 Share

Question

Mam problem z grafiką gry i nie wiem jak to poprawić. Generalnie gra wyglądała normalnie jednak nagle postanowiła przeskoczyć w okienko z pełnego ekranu. Musiałem wejść w opcje i znowu ustawić pełny obraz i wtedy zaczęły się problemy. Po pierwsze napisy stały się mocno zamazane w czacie, cały wygląd arsenału się zmienił czyli te paski z warframe i broniami po lewej stronie ekranu w arsenale strasznie się zminimalizowały i zawęziły. A najdziwniejsze jest to że na screenshotach wszystko wygląda normalnie oprócz tego że jest mniejsza rozdzielczość. Jakby co próbowałem ustawić różne rozdzielczości i nic się nie zmieniło.

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1024-600, ale wcześniej było normalnie na większym. Do tego zauważyłem jeszcze jeden problem, mocno rozmazane napisy w czacie, na modach a także zauważyłem olbrzymi spadek płynności ruchu mojej postaci (zwłaszcza na misjach).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziwaczna ta rozdzielczość.
Laptop? To by wiele wyjaśniało.
Format obrazu powinien wynosić 16:9, chodź nie będzie to faktyczny format, ta rozdziałka jest między 15:9 a 16:9
Co do spadków wydajności, jeśli to laptop, to Warframe z nie wiadomych przyczyn mógł wskoczyć na zintegrowaną kartę(jeśli posiadasz dodatkową, dedykowaną)
A dla spokoju zaktualizuj sterowniki.
I skoro na screenach wszystko jest cacy, to zrób zdjęcie telefonem, a przynajmniej się postaraj, chcę zobaczyć jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki już poprawiłem jak zmieniłem na 16:9 format i ustawiłem rozdzielczość na 1366x768 to teraz jest wszystko ok. Dzięki za pomoc ;)

13 hours ago, FanLEGO said:

Dziwaczna ta rozdzielczość.
Laptop? To by wiele wyjaśniało.
Format obrazu powinien wynosić 16:9, chodź nie będzie to faktyczny format, ta rozdziałka jest między 15:9 a 16:9
Co do spadków wydajności, jeśli to laptop, to Warframe z nie wiadomych przyczyn mógł wskoczyć na zintegrowaną kartę(jeśli posiadasz dodatkową, dedykowaną)
A dla spokoju zaktualizuj sterowniki.
I skoro na screenach wszystko jest cacy, to zrób zdjęcie telefonem, a przynajmniej się postaraj, chcę zobaczyć jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...