Jump to content
  • 0

Gdzie dropic relikty meso


SeniorApo
 Share

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
6 hours ago, Lijka said:

Io wydaje się najszybsze, chociaż koszmarnie nużące. Z tego, co widziałam Equinox i Saryn wiodą prym w czyszczeniu planszy w rekordowym tempie.

Niestety, każde farmienie reliktów jest "koszmarnie nużące" :sad: Ja osobiście wybrałbym wydobycie, na przykład na Europie, a najlepiej na jakiś Mrocznych Sektorach z niższym levelem. Wydaje się to szybszą opcją.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, Lijka said:

Io wydaje się najszybsze, chociaż koszmarnie nużące. Z tego, co widziałam Equinox i Saryn wiodą prym w czyszczeniu planszy w rekordowym tempie.

Ja dalej preferuję GP Mag z max zasięgiem i siłą. Bardzo szybko idzie szczegulnie, że więcej jak 10 fal nie ma sensu robić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Dr_Someone said:

Niestety, każde farmienie reliktów jest "koszmarnie nużące" :sad: Ja osobiście wybrałbym wydobycie, na przykład na Europie, a najlepiej na jakiś Mrocznych Sektorach z niższym levelem. Wydaje się to szybszą opcją.

Wydobycie na Europie ma tendencje do zapominania dostarczania nam ludzi z energią, ja bym omijał.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Osobiście chodzę albo Uran - Stephano (Obrona z dużą mapą - tą, w której biega się między bronionymi obiektami co fala) lub Jupiter - Callisto (Malutka mapa Przejęcia (Interception))

Obydwa mają szansę na relikty Meso i Neo.

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Dr_Someone said:

Niestety, każde farmienie reliktów jest "koszmarnie nużące" :sad: Ja osobiście wybrałbym wydobycie, na przykład na Europie, a najlepiej na jakiś Mrocznych Sektorach z niższym levelem. Wydaje się to szybszą opcją.

To prawda, chociaż dla mnie, wydobycie jest dużo ciekawsze niż obrona, która jest dla mnie najnudniejszą rozgrywką. Niemniej, z mojego własnego doświadczenia zauważyłam, że zdobędę więcej Meso na Io, co w tym samym czasie na jakimś wydobyciu ze względu na rotacje.

Za to jeśli chodzi o Neo i Axi to zawsze Hieracon, Pluto, będzie moim ulubionym miejscem, ze względu na Endo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...