Jump to content

Aktualizacja 22.18 bugi


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Jeśli chodzi o błędy w nowym trybie to:

-czasami wyświetla się białe tło i ciężko z niego wyjść

-czasami wrzuca w ścianie (fala chyba 5, ta w sali orokin), a unstuck wywala do poprzedniej mapy

-booster focusa częściej nie działa niż działa

-skille typu magnetize mag crashuje grę przy tworzeniu portalu

- nagrody czasami się nie wyświetlają, ale w drugiej rotacji są dwa na raz ( o ile się przetrwa do kolejnej rotacji)

-portal czasami wogle się nie tworzy

-migracja hosta kończy grę bez nagród

- raz mimo przejścia przez portal miałem odliczanie, białe tło, a potem dalej grałem, tylko bez HUD-u, dopóki nie dałem się zabić

Link to comment
Share on other sites

Jeśli przytrafi Ci się błąd z białym ekranem wejdź w tryb operatora - pomaga i nie trzeba ginąć.

Póki DE nie naprawi problemu z migracją hosta albo graj solo (wiem, bez sensu) albo na starcie, jeśli jesteś klientem, poproś hosta żeby nie wychodził bez uprzedzenia. A jeśli jesteś hostem uprzedź po której fali zamierzasz wyjść.

Crash miałem dotąd jeden (gdzieś ten fart musiał się zapodziać skoro dropy mam do kitu ;-), na problem z brakiem portalu nie znam obejścia. Pozostałych błędów nie uświadczyłem mimo wielu rozegranych gier.

Link to comment
Share on other sites

Po update i zmianach kolejniści map ludzie chyba czują się zmieszani i nie wchodzą w portale - w tym hosty (nie skomentuję nawet tego, że jest ludzie uciekają, bo jest inna kolejka - ale to akurat nie wina DE), a efektem jest nowy cudowny bug - niekończąca migracja hosta. Dzięki, czyli nadal nie działa nic tutaj...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...