Jump to content

Brak nagród za oglądanie streama na twitchu


rimean

Recommended Posts

Za ostatniego streama na twitchu nie dostałem żadnej nagrody (Dawali wtedy rzeźbę).
NA PEWNO mam połączone konto warframe z twitchowym, więc nie wiem czemu nagrody mi nie przychodzą.
Ktoś ma pomysł jak to naprawić?
Boję się, że za dzisiejszego streama też nic nie dostanę.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nagrody z twitch czasami są baaardzo opóźnione (jak nekros z tennoconu), druga rzecz woli formalności - czy oglądałeś 30 minut non stop (bo chyba za to dostaje się nagrodę jak kojarzę). Jeżeli nie dostaniesz żadnej nagrody, możesz napisać do supportu, powinni podesłać zaległe nagrody.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli przełączałeś zakładki w przeglądarce zamiast zostawić aktywną zakładkę twitcha przez przynajmniej 30 min ciągłego oglądania (mogłeś w tym czasie np. grać w WF w oknie, byle zakładka z twitchem była aktywna) to mogło nie zaliczyć.

Inna sprawa, że "nagrody" są nic nie warte i raczej bym sobie ani supportowi tym głowy nie zawracał. To fajne, że można dostać coś za darmo, robiąc coś za darmo ale "nie ma nic za darmo"... gdy ty otrzymujesz "darmową nagrodę", oni otrzymują dane, którymi mogą pohandlować i na tym zarobić. Większości z nas to nie przeszkadza...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...