Jump to content

Weryfikacja 2FA nie ma linku


313jaguB

Recommended Posts

Chciałem pohandlować i wyskoczył komunikat, że musze mieć konto z 2-etapową weryfikacją, więc przeszedłem do aktywacji. Otworzyła się przeglądarka i trzeba było wcisnąć przycisk "Enable" i dostałem komunikat, że poleciało na pocztę. Odpalam pocztę i jedyne co dostaje w wiadomości to tylko i wyłącznie logo Warframe. Żadnych linków, nic.

Wysłałem parę razy, odświeżyłem, przelogowałem się i nadal bez skutku.

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na ten problem.

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, 313jaguB said:

Z interii

 

No i tyle w tym temacie.

Warframe (gra jak i forum/strona) nie przepada za polskimi skrzynkami mailowymi, najlepszą opcją będzie dla ciebie zmiana maila na jakiś gmail czy coś w tym stylu... jednakże i tu napotkasz poważny problem bo... zmiana maila wymaga potwierdzenia z obecnego maila a to niespecjalnie chce przychodzić na polskie poczty xD

Tutaj chyba nie obejdzie się bez pomocy naszych ambasadorów @[DE]Tomaszlub @[DE]Mag

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, THeMooN85 said:

No i tyle w tym temacie.

Warframe (gra jak i forum/strona) nie przepada za polskimi skrzynkami mailowymi, najlepszą opcją będzie dla ciebie zmiana maila na jakiś gmail czy coś w tym stylu... jednakże i tu napotkasz poważny problem bo... zmiana maila wymaga potwierdzenia z obecnego maila a to niespecjalnie chce przychodzić na polskie poczty xD

Tutaj chyba nie obejdzie się bez pomocy naszych ambasadorów @[DE]Tomaszlub @[DE]Mag

Ok, dzięki

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...