Jump to content

Czy Wy Polskie De Gracie?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Więc podsumowując (podsumowania na początek :P) czy gracie na Polskim lub na angielskim, Czy macie tak samo w nicku DE Imie, czy pomagacei graczom czy gracie może solo jak to sie stało że polacy mają swoje DE ludzi i czy dostajecie informacje o nowościah czy też pomagacie dla np DE Repeki i innyh jaki macie wpływ na to co sie dzieje w grze.

 

Powodzenia DE

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Nie DEmotywujcie go!

Pokażę ci to tak, żebyś zrozumiał:

Ty robisz za 1200zł w McDonalds, Tomasz (Jedyny DE z Polski o ile wiem), zarabia dużo więcej na tym, że jest z DE. To jest firma a nie wolontariat.

To są panowie z tego forum:

facepalm.jpg

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Więc podsumowując (podsumowania na początek :P) czy gracie na Polskim lub na angielskim, Czy macie tak samo w nicku DE Imie, czy pomagacei graczom czy gracie może solo jak to sie stało że polacy mają swoje DE ludzi i czy dostajecie informacje o nowościah czy też pomagacie dla np DE Repeki i innyh jaki macie wpływ na to co sie dzieje w grze.

 

Powodzenia DE

 

 

I czy ja też moge być DE :>

 

Człowieku, ile Ty masz lat? Zakładam że tak z pięć-sześć i.... za****ste parcie na "władzę".

 

DE to nie jest ranga, którą możesz zdobyć na forum. Teoretycznie możesz starać się o pracę u nich, ale jeżeli potraktują Twoje posty jako załącznik do CV, to masz pozamiatane.

Link to comment
Share on other sites

Więc podsumowując (podsumowania na początek :P) czy gracie na Polskim lub na angielskim, Czy macie tak samo w nicku DE Imie, czy pomagacei graczom czy gracie może solo jak to sie stało że polacy mają swoje DE ludzi i czy dostajecie informacje o nowościah czy też pomagacie dla np DE Repeki i innyh jaki macie wpływ na to co sie dzieje w grze.

 

Powodzenia DE

 

Taa gramy w grę. Ja przeważnie gram na Polskim. Pracuję dla firmy i dlatego mam pseudonim [DE], znam wszystkie nowiny (ale nie ujawnię żadnych), no i uwielbiam pomagać nowym graczom, prawie tak bardzo jak uwielbiam zamykać posty.

 

P.S. nieoficjalnie możesz być kimkolwiek sobie życzysz. >.<

 

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...