Jump to content

Aktualizacja 17: Bugi I Inne Robactwa


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Zawsze pojawiają się 3 skrzynki. Po prostu nie możesz znaleźć.

Grineerowe psiapsióły są faktycznie zbugowane. Którąś z nich trzeba zabić jako pierwszą (chyba czerwoną).

 

Jak robiłem ostatnio sabotaż (tyle że na Uranie) to też były tylko 2 skrzynki. Przeszedłem (tak, powoli) każdy kąt mapy. Mod animal instinct podświetlał mi na mapie wszystko, łącznie z dwoma skrzynkami (w tym jedna była pod wodą) za to skrzynki nr. 3 nie było nigdzie.

Link to comment
Share on other sites

Animal Instict ma dość krótki zasięg. Ja niedawno też myślałem, że na Uranie nie było trzeciej skrzynki, dopóki kolega nie pokazał mi, w jakich zakamarkach (pod wodą) może być. Od tamtego czasu jeżeli jakiejś nie znajdę, to raczej myślę, że przeoczyłem, niż że jej nie było.

Link to comment
Share on other sites

Animal Instict ma dość krótki zasięg. Ja niedawno też myślałem, że na Uranie nie było trzeciej skrzynki, dopóki kolega nie pokazał mi, w jakich zakamarkach (pod wodą) może być. Od tamtego czasu jeżeli jakiejś nie znajdę, to raczej myślę, że przeoczyłem, niż że jej nie było.

 

No szału ten zasięg nie robi, ale 30m to jednak nie tak najmniej. 

Link to comment
Share on other sites

Grając Trinity dziś na Ziemia - Coba na 3 fali pojawił się Stalker. Dostał lanie i upadł przy kapsule.

Następstwem tego był, że nie mogłem ukończyć 5 fali bo nie pojawił się komunikat graj dalej czy opuść misje. Stalker z 0 hp leży na niewidzialności dalej przy kapsule i nic się nie dzieje – czekałem około 10 min i przerwałem misje.

 

Dalej: Chyba każdy miał ten problem ze sobie gra i nagle widzi komunikat zaloguj się do gry a po wpisaniu hasła komunikat za 2 min „time out” od servera.

 

Prześledziłem trasę jak idzie sygnał i dowiedziałem się ze idzie do Austrii potem Niemcy a na końcu do USA i tak znika na 2 albo 3 przeskoku.

 

Mądre głowy piszą na forum ze to wina po mojej stronie jest, bo ja hostuje grę.

 

Ale chwila- muszę mieć połączenie z serverem czyli ich hostem, który mi wysyła te dane z przeciwnikami, rozmieszczeniem zasobów itp. Problem jest w tym ze ten sygnał znika na terenie USA a nie na kliencie gry, więc takie pitolenie ze problem występuje po mojej stronie uważam za śmieszny i niedorzeczny.

 

Chce jasnej odpowiedzi dlaczego ten sygnał zanika na ich sieci, albo przyznania się do błędu, że nic nie mogą z tym zrobić, bo nie umieją.

Link to comment
Share on other sites

Mi się to od dłuższego czasu nie zdarzyło, ale z tego co pamiętam, to kiedyś gdy zabrało mu się całe HP zanim klękał (Czyli 1-4 strzały/hity) to padał na ziemię i znikał, ale teraz jest to już chyba nie możliwe

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy tez tak macie, ale strasznie ciezko mi jest dojsc do jakiejs druzyny - pisze, np ze jest 85 open squads, wyszukuje gry 30 sec, a potem i tak wrzuca mnie na zalozyciela nowego hosta do ktorego zazwyczaj nikt nie dochodzi, gdzie na alertach raczej jest duzo chetnych do gry na public...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dołączając się do tematu, otóż w pustce znajdują się "specjalne pomieszczenia". W jednym z takich pomieszczeń jest jakby tunel aerodynamiczny (słup wiatru wypychający cię w górę) na końcu trzeba wlecieć w kule, lecz nie jest to możliwe gdyż po ostatnich aktualizacjach utyka się w powietrzu i chwile się wisi. Kula w tym czasie się zamyka a Waframe dalej się unosi. Takie sytuacje zdarzają się również na wraku jak i w innych miejscach na pustce.

(Nie wiem jak dodać zdjęcie więc proszę linki ;) )

https://www.dropbox.com/s/6ulxgubvqx0bpuf/2015-09-01_00001.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/83zu3ww8d58wk4y/2015-09-01_00002.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/pz8gsyl2rp3lql1/2015-09-01_00005.jpg?dl=0

Dość interesujące by było gdyby na końcu pokoju byłby rzadki kontener magazynowy orokin :)

Link to comment
Share on other sites

Z kuli trzeba zestrzelić kontenery (które mało kiedy dają cokolwiek wartościoweg), dalej trzeba spaść na sam dół i biec przed siebie zanim ściana się zamknie.

Niestety nie jest to możliwe gdyż jest się ciągle w powietrzu i niemożna za bardzo się poruszać, pyzatym wisisz dość długo wiec jesteś zdany na laskę gry.

Link to comment
Share on other sites

Parę prostych bugów:

Skaner w lisecie jest odwrotnie opisany, włącz na wyłącz i odwrotnie.

Na arenie Leszka nie da się w całości wykorzystać jednego z zipline, screen dam jak będę w domu.

Ciągły brak wielu tłumaczeń(wypowiedzi Regora na Zabójstwie, "kopiuj kolory Warframe" w arsenale.

Link to comment
Share on other sites

Zipline:

 

a7fd2cb2cabd07d0.jpg

 

A to wywołało u mnie takiego banana, że o mało nie jebłem :D

3f93702bb172d828.jpg

 

Biedny Ash, dowiedział się, że go sprzedam jak zdobędę Prime Asha i postanowił się zabić(a ja go ledwo z warsztatu odebrałem).
Błąd występuje jeśli "schowa" się broń, o tak:

 

b31f39377ca82c91.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na chacie, gdy klikasz na nazwę gracza, który jest na samym dole chatu (napisał coś jako ostatni), i wybierasz Profil, to mini-zakładka zamiast odesłać Cię do danego Profilu blokuje się a chat zanika (jak wtedy, kiedy jest nieużywany). Żeby zakładka znikła trzeba włączyć chat (domyślnie T) i kliknąć byle gdzie.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...