Jump to content

Aktualizacja 17: Bugi I Inne Robactwa


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Ja się tylko trochę zastanawiam czemu pc,ps4 i xbox one nie mogą być ze sobą połączone. Są niekompatybilne? Czy po prostu ktoś tak postanowił. bo wiem jak mało graczy PL jest na xboxie i przydałoby to sie im bo ja np pierwszsy raz zagrałem na xboxie a potem przeżuciłem się na pc i nawet nagrody vora tam nie przeszedłem. Lenistwo - nie umiem celować gałką :P

a) Sony i MS się nie lubią.

b) PC by na tym tylko straciło, przez co tracili by wszyscy. Na PC DE może wyrzucać update jak im się podoba, co pozwala na relatywnie szybkie połatanie błędów, w przypadku konsol jest proces certyfikacji, który trwa, przeróżne wpłaty (tutaj pewien nie jestem) i dodatkowe wymagania co do jakości.

 

Prócz tego dodatkowe problemy, jak to że obie platformy wymagają opłat by grać online i takie tam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja znalazlem ciekawy blad ostatnio, mianowicie biegalem z broniami z archwinga po za woda na uranie. Zeby powtorzyc ten bug trzeba miec sporego pecha, poniewaz robiac misje z Tyl Regorem jeden z maniac'ow powalil mnie do wody robiac finishera, wykrwawilem sie w wodzie z podlaczonym archwingiem, a odrodzilem sie na powierzchni z warframe'em (bez skrzydel) trzymajacym bron archwinga, z ktorej moglem normalnie strzelac (moby idac na mete kladlem 1 strzalem) i co i raz wzbijalo mnie pod sufit. jak bede mial dostep do mojego kompa i nie zapomne, to wrzuce screen. Ale takie bledy gry chyba tylko mi sie zdazaja. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja znalazlem ciekawy blad ostatnio, mianowicie biegalem z broniami z archwinga po za woda na uranie. Zeby powtorzyc ten bug trzeba miec sporego pecha, poniewaz robiac misje z Tyl Regorem jeden z maniac'ow powalil mnie do wody robiac finishera, wykrwawilem sie w wodzie z podlaczonym archwingiem, a odrodzilem sie na powierzchni z warframe'em (bez skrzydel) trzymajacym bron archwinga, z ktorej moglem normalnie strzelac (moby idac na mete kladlem 1 strzalem) i co i raz wzbijalo mnie pod sufit. jak bede mial dostep do mojego kompa i nie zapomne, to wrzuce screen. Ale takie bledy gry chyba tylko mi sie zdazaja. ;)

teleport novy robi podobne cudo
Link to comment
Share on other sites

Ja znalazlem ciekawy blad ostatnio, mianowicie biegalem z broniami z archwinga po za woda na uranie. Zeby powtorzyc ten bug trzeba miec sporego pecha, poniewaz robiac misje z Tyl Regorem jeden z maniac'ow powalil mnie do wody robiac finishera, wykrwawilem sie w wodzie z podlaczonym archwingiem, a odrodzilem sie na powierzchni z warframe'em (bez skrzydel) trzymajacym bron archwinga, z ktorej moglem normalnie strzelac (moby idac na mete kladlem 1 strzalem) i co i raz wzbijalo mnie pod sufit. jak bede mial dostep do mojego kompa i nie zapomne, to wrzuce screen. Ale takie bledy gry chyba tylko mi sie zdazaja. ;)

Dawno go naprawili, pamiętam jak się nim bawiłem. super było. I dlaczego w simulakrum nie można Archwing?

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Zamiotłem co niepotrzebne.

Co do wyrazów trafiających do polskiej wersji WF (jak Symulakr) , to w głównej mierze zależy od fantazji tłumaczy.

Cokolwiek wymyślą, będzie dobrze, o ile będzie w miarę sensownie brzmieć ;)

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Niech ktoś zmieni Gwintowanie na Ząbkowanie bo płakać mi się chce ;)

 

Nie no, żartuje, tego nie da się przetłumaczyć tak by nie brzmiało głupio, ale może to tylko ja.

 

Do takich nazw nie co się za bardzo czepiać bo, po pierwsze, akurat w tym przypadku odpowiada to normalnie używanemu terminowi (lufa gwintowana), a po drugie, nie da się tego dopasować do wszystkich broni bo np. bronie energetyczne nijakiej lufy nie mają, że o jej gwintowaniu nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

Ale serration to doslowanie gwintowanie :)

Wyjaśnij mi rację bytu "Gwintowanego ostrza", bo prócz takiego noża nie umiem sobie tego wyobrazić.

9726292859_8ee4f0562d_o.jpg

 

Also, z definicji:

Serration generally refers to a saw-like appearance or a row of sharp or tooth-like projections. A serrated cutting edge has many small points of contact with the material being cut.
Link to comment
Share on other sites

Gwintowana lufa:

gwint.jpg

A gwintowane ostrze.. Nawet ten nóż jest lekko mówiąc

gówniany

Ten nóż jest tak przewalony, że zakazuje go Konwencja Genewska.

A swoją drogą ktoś już wspomniał, że serrated znaczy także ząbkowanie o ile się nie mylę.

No i znowu Tocorro będzie musiał tu sprzątać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Maniac - formalnie z każdego moba nieważne jaki poziom po zabiciu pozostaje drop w postaci amunicji chociażby lub w zalezności od planety - surowce.

 W przypadku Maniaca nie pozostaje nic. Średnio w ciągu jednego dnia spotykam średnio 6-7 razy, z a każdym razem zero dropu (jakiegokolwiek). Miło by było by ktoś odpowiedzialny, chociaż sprawdził czy szlag nie trafił z jego dropem.

Chodzi o wyłacznie zwykłego Maniaca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam wszystkich a o to kilkanaścietysięcy bugów ode mnie:

1. Bodajże wczoraj przy wymordowywaniu resztek na Draco  padłem na ziemie i zaczynałem się wykrwawiać... Nie miał jak mi ktoś pomóc a że był wybór "Ewakuacja/Walcz" wybrałem "Ewakuacje " jak każdy. W międzyczasie oczywiście po środku był guziczek "wkrzeszenia" - nawet nie próbowałem go kliknąć. Co się stało? Pozostałem na Draco sam... Cóż,wyszedłem z tej misji... Poszedłem na kolejne draco ,przeżyłem znowu wybór "Ewakuacja/Walcz" wybrałem "Ewakuacja"a mimo wszystko pozostałem na Draco - Oczywiście SAM > < . Reset gry dopiero coś pomógł...

2.Znowu Draco - Ewakuacja - Każdego zbuggowało. Przez dobre 2/3 min byliśmy nadal w grze mimo ewakuacji - oczywiście bez możliwości poruszenia się czy cokolwiek tylko pisanie. Po chwili oczywiście jakiś tam komunikacik z błędem aktualizacji - po kliknięciu "anuluj aktualizacje"przeniosło mnie do statku w którym ...Cóż. Mogłem co najwyżej włączyć i wyłączyć skaner, cała reszta była nie do użytku....

PS:Przed wyłączeniem gry przy pkt.2 mój kochany oberonik miał już 30 poziom a tu teraz kicha po zalogowaniu nie ma. Tak jakbym kompletnie na tamtym draco nie był O.o

3.Przy wykrwawianiu czasami nawet po płaskich powierzchniach nie da się cofać -  po prostu zostajemy w miejscu z animacja "przesuwania " się w tył

A jeśli ktoś czuje się zbyt znudzony tym wszystkim do nr.4 który wcześniej już wysłałem bezpośrednio do supportu:

4.Jako Trinity skacząc jak małpa udało mi się przy "Mapie Gwiezdnej" wspiąć na dach naszego statku i spaść w przepaść - jedynie co pomogło to wyłączenie gry.PO prostu zauważyłem że moja postać magicznie czegoś się chwytała więc cóż... Gdzieś tak po prawej stronie patrząc prosto na  moduł"Mapy Gwiezdnej".Możliwe że zostało to już naprawione,z 2 /3dni zapewne minęły od zgłoszenia tego:P.

5.A,przy wyjściu normalnym z gry zawsze pojawia się komunikat że niby się Scrashowała O.o.  + Raz mi wyskoczyło przy uruchamianiu że niby moja karta graficzna nie jest obsługiwana - reset gry pomógł. 

 

To tyle ode mnie na dziś/teraz!

Link to comment
Share on other sites

Punkt pierwszy i drugi to nie bugi tylko efekty słabego połączenia z serwerem. Rozłączono cię z serwerem, w związku z czym poprzednia misja nie została zapisana.
Punkt piąty iirc powinien już być naprawiony, po tym jak DE dostawało crash reporty typu "WTF DE FIX THIS MADNESS"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...