Jump to content

Devstream #77


Transformau5
 Share

Recommended Posts

War Within 
• Oczekiwana data wydania to sierpień, ekipa przeprasza i zaznacza, że nie chce się z tym zbytnio spieszyć.

Aktualizacja Reliktów
• Wyjdzie w najbliższym hotfiksie, prawdopodobnie w poniedziałek.
• Pojemność Void Trace będzie zależeć od MR - będzie wynosić 100 + dodatkowe 50 za każdy poziom.
• Ilość dostępnych Reliktów będzie się z czasem zmienia, ale pozostanie w okolicach 28.
• Relikty z przedmiotami paczki Mag Prime zostaną usunięte z gry, gdy Mag wróci do skarbca, by zrobić miejsce dla nowych przedmiotów i reliktów im odpowiadających.
• Gracze posiadający relikty z przedmiotami z paczki Mag Prime nie muszą się martwić, zachowają swoją własność.
• Rozważa się dodanie większej ilości sposobów zdobycia Reliktów- na przykład mogłyby wypadać z jednostek Eximus.
• Lokacje wypadania Reliktów będą bardziej przejrzyste w przyszłości.

Aktualizacja Szczelin
• Zostanie wydana w następnym hotfiksie planowanym na poniedziałek.
• Szczelina będzie przejmować kontrolę nad przeciwnikami na bieżąco - dotyczy to każdego przeciwnika w grze (Corrupted Stalker jest możliwy?)
• Jednostki Corrupted (nie znam polskiego tłumaczenia, wybaczcie) będą potężniejsze od zwykłych przeciwników, którzy pojawiają się w misji; wartość tego buffa zależy od ery, z jakiej pochodzi szczelina.
• Nowy system już nie wykoleja celu misji, ale go urozmaica.
• Już nie trzeba aktywnie zamykać Szczelina, wystarczy podnieść substraty (tak to zostało przetłumaczone?) upuszczane przez przeciwników
• Void Trace zostaną nagrodzone po eksplozji Szczeliny, więc nie będzie trzeba polegać na umiejętnościach związanych z dropem (Nekros).
• Po zdobyciu 10 Substratów, Szczelina eksploduje, a gracze otrzymają Corrupted Buff - ich Warframe lub broń zostanie przejęta przez Pustkę i otrzyma nieskończony zapas amunicji, przeowdzenia, energii, itd. przez krótki czas

Nowe Kostiumy Operatorów
• Nowe kostiumy dla Operatorów zostaną dodane gdzieś po War Within.
• Największe postępy zrobiono ze strojem po środku.

Spoiler

c3893648a747a87955729204be101d72.png

Nowy Gunblade
• Był zapowiadany wcześniej, teraz pokazano też dodatkowe szkice.
• Zostanie wypuszczony wraz z nową postawą do tego typu broni.
• Możliwe, że domyślne combo zostanie zmienione przed wydaniem.

Spoiler

dfbc6828493d08ea7228debaf6c83968.png

5a0708f47a7f90da55c08bbfacb0f58b.png

a647d0c3b5f68e9d7791dac1a76b0ca3.png

Aktualizacje trybu Archwing
• Nadchodzą zmiany z polem widzenia kamery, z bardziej oddaloną pozycją.
• Może zostaną dodane osobne opcje, by pomóc graczom, którzy doświadczają choroby lokomocyjnej, gdy Archwing automatycznie wraca do neutralnej pozycji.

Braton Vandal/Lato Vandal
• W tym momencie większość społeczności oraz Steve uważają, że powinny powrócić.
• Jest pomysł, że jeśli powrócą, to gracze, którzy dostali je za pierwszym razem (czyt. bardzo wczesna Beta) otrzymają jakiś bonus, na przykład skin do tych broni

Nowa Fuzja
• System Fuzji Modów otrzyma gruntowną renowację, głównym celem jest uproszczenie go
• Rdzenie Fuzyjne będą bardziej unikatowymi przedmiotami, nie tylko osobnym rodzajem modów
• Będą zmienione w nowe przedmioty możliwe do zdobycia w trakcie misji
• Będą dodane ozdoby związane z Rdzeniami, które będzie można umieścić w Orbiterze
• Zarówno Legendarne Rdzenie jak i inne rdzenie fuzyjne posiadane przez graczy zostaną odpowiednio przekonwertowane.

Aktualizacja Mrocznych Sektorów
• Większe skupienie na podróży
• Gracze będą mogli wspierać dominację swojego klanu, na przykład tworząc budowle, czy walcząc z widmami
• Jeszcze za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć

Aktualizacja Nekrosa
• Ma wyjść w następnym hotfiksie, planowanym na poniedziałek
• Desakracja to teraz umiejętność typu toggle; jeśli używasz moda Despoil, Desakracja będzie stale powoli wysysać twoje zdrowie
• Desakracja nadal wymaga przebywania w pobliżu trupa przez kilka sekund, efekt nie jest natychmiastowy.

Konsole
• Nowy build będzie ukończony wcześnie w następnym tygodniu i będzie zawierać aktualizację Specters of the Rail, Hotfix 13
• Będzie dostępny najpóźniej w połowie sierpnia.

Glify
• Ikony Profilowe dostaną dużą aktualizację rozdzielczości
• Będą służyć jako grafiki, które będzie można rozmieszczać na misjach
• Będzie można też w ten sposób użyć emblematów klanowych

Spoiler

0e8a15e0413179ca4992275253ccc0d0.png

07c3f6b7b9ab7574178e0d955fe79446.png

Titania
• Następny Devstream będzie zawierał jej prezentację

Kolejni zwycięzcy TennoGen
Excalibur Skin - Caduto
Mirage Skin - Sigyn
Volt - Graxx Helmet
Valkyr Helmet - Graxx
Mirage Skin - Graxx
Rhino Skin - Graxx
Excalibur Helmet - Graxx
Nyx Skin - Athena
Vauban Helmet - Chapelon
Frost Helmet - Jotun v2
Mirage Helmet - Jolli
Loki Helmet - Ersatz
Zephyr Helmet - Migisi
Excalibur Skin - Apex
Nova Helmet - Fusion
Rhino Skin - Vojnik
Syandana - Teplo
Syandana - Sciathin
Syandana - Ayla
Syandana - Disconnect
Syandana - Maharliqa

Dodatkowe Informacje Z TennoConu, Które Mogły Wam Umknąć
• Do Scimitara zostanie dodany skin z motywem Grineer, wyjdzie w War Within
• Zapowiadany Deluxe Skin do Novy wyjdzie razem z pasującą Syandaną i skinem do Tipedo
• Nowy szkic przedstawiający tileset z The War Within
• Przedmioty z TennoGen pojawią się na konsolach (miejmy nadzieję) w ciągu 2 miesięcy, zaczynając od najbardziej popularnych przedmiotów dostępnych na PC - będzie można je kupić za platynę.

Edited by Transformau5
Arczłink
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Transformau5 said:

(...)

• Pojemność Void Trace będzie zależeć od MR - będzie wynosić 100 + dodatkowe 50 za każdy poziom.

(...)

Jeśli dobrze rozumiem, chcą zabić drop ludziom z wysokim MR. Co za *** to wymyślił.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FanLEGO said:

Jeśli dobrze rozumiem, chcą zabić drop ludziom z wysokim MR. Co za *** to wymyślił.

Wedle tego co napisał OP :
100 + (MR X 50) = suma Void Traces.
Czyli MR22 powinien mieć możliwość zebrania i zachowania 1200 Void Traces (Łez Pustki).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tocorro said:

Wedle tego co napisał OP :
100 + (MR X 50) = suma Void Traces.
Czyli MR22 powinien mieć możliwość zebrania i zachowania 1200 Void Traces (Łez Pustki).

I to jest w końcu jakaś dobra wiadomość. MR zaczyna się na coś przydawać...

Link to comment
Share on other sites

Piszcie po ludzku...pojemność to mogą mieć mody. Ilość brzmi już logiczniej....Mimo wszystko i tak dużo to nie daje. BO po uzbieraniu 100 i tak wszystko pójdzie w relikty. Wystarczyłby dodatkowy zapas 50 maks by po misji się nie nagromadziło za dużo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FanLEGO said:

Piszcie po ludzku...pojemność to mogą mieć mody. Ilość brzmi już logiczniej....Mimo wszystko i tak dużo to nie daje. BO po uzbieraniu 100 i tak wszystko pójdzie w relikty. Wystarczyłby dodatkowy zapas 50 maks by po misji się nie nagromadziło za dużo.

Bezsensowne gadanie jest bezsensowne. Sugerujesz, że "capacity" jest słowem niejasnym? O to chodzi, żeby było więcej miejsca, bo obecnie po kilku rundkach na wyrwy osiąga się limit i jeśli nie chce się tracić surowca, to trzeba ulepszać relikty, a z nowym systemem ma się spokój na dłuższy czas. Ale czego się spodziewać, wszystko, co DE robią jest fuj i be.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, FanLEGO said:

Mimo wszystko i tak dużo to nie daje. BO po uzbieraniu 100 i tak wszystko pójdzie w relikty. Wystarczyłby dodatkowy zapas 50 maks by po misji się nie nagromadziło za dużo.

Trochę ci chyba wyobraźni brakuje.

Widzisz, kiedy wejdzie do gry nowy prime, to specjalnie dla niego powstaną relikty.

Jeżeli tobie wystarcza świeżo po wyjściu nowych reliktów 150 trace'ów (czyli na ulepszenie jednego reliktu) to spoko. A ja się zadowolę tym, że będę mógł od razu 12 nowych reliktów zrefinować >:)

Edited by Raniu
22 x 0,5 = 22
Link to comment
Share on other sites

Z nowym systemem odechciewa mi się grać. Także jak zrobię 2 relikty jednego dnia to jest święto narodowe. A po drugie, nie mam do dropić. To co jest aktualnie w pustce to mnie mało obchodzi, co chciałem i potrzebowałem już mam.
A po drugie, nawiązując do systemu.
Kiedyś można było iść na Wieżę 4 nawet Banshee, wystarczyło umieć grać. Teraz robienie "pustki" ogranicza się do: weź Tonkora.
Nie dzięki, nie o to walczę od jego(Tonkora) wprowadzenia.

PS: Tak @Transformau5, "capacity" nawet po angielsku nie kojarzy mi się z limitem Łez. Bo capacity to mają Warframe'y i broń. A maksymalny limit to maksymalny limit.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FanLEGO said:

Kiedyś można było iść na Wieżę 4 nawet Banshee, wystarczyło umieć grać. Teraz robienie "pustki" ogranicza się do: weź Tonkora.
Nie dzięki, nie o to walczę od jego(Tonkora) wprowadzenia.

PS: Tak @Transformau5, "capacity" nawet po angielsku nie kojarzy mi się z limitem Łez. Bo capacity to mają Warframe'y i broń. A maksymalny limit to maksymalny limit.

Mi jakoś bezproblemowo poszło zamykanie fissure T4 Twin Basolkami. Zresztą od przyszłego hotfixa całkowicie się one zmieniają

A capacity oznacza pojemność i nie wiem w jaki sposób to nie pasuje do limitu trace'ów

Link to comment
Share on other sites

On 22.07.2016 at 10:14 PM, Transformau5 said:

Braton Vandal/Lato Vandal
• W tym momencie większość społeczności oraz Steve uważają, że powinny powrócić.

Większość graczy ich niema więc nie ma się co dziwić.

Teraz każdy będzie mógł zobaczyć jak ch... one są xD.

Braton jeszcze nawet ujdzie ale Lato to już tragedia. Szczególnie jeśli ktoś pamięta jak można było nim wymiatać zaraz po wyjściu z CBT.

Jedyny plus to, że może dostana one jakiegos bufa.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, markus230 said:

Mi jakoś bezproblemowo poszło zamykanie fissure T4 Twin Basolkami. Zresztą od przyszłego hotfixa całkowicie się one zmieniają

A capacity oznacza pojemność i nie wiem w jaki sposób to nie pasuje do limitu trace'ów

Bo pojemność kojarzy się bardziej z "zawartością" reliktów, czyli możliwą liczbą potrzebnych łez.
Tak samo jak pojemność Warframe oznacza ile modów wejdzie w niego, a nie jaki jest limit modów(którego nie ma notabene)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, FanLEGO said:

Bo pojemność kojarzy się bardziej z "zawartością" reliktów, czyli możliwą liczbą potrzebnych łez.
Tak samo jak pojemność Warframe oznacza ile modów wejdzie w niego, a nie jaki jest limit modów(którego nie ma notabene)

Coś ci się bardzo dziwnie w takim razie kojarzy. Bo pojemność jak łatwo się domyślić określi ile pomieści dany obiekt, a nie ile już w sobie ma.

A z tymi modami to już całkiem błądzisz. Pojemność Warframe'a oznacza ile modów się do niego włoży, a nie ile się do niego włoży?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, markus230 said:

Coś ci się bardzo dziwnie w takim razie kojarzy. Bo pojemność jak łatwo się domyślić określi ile pomieści dany obiekt, a nie ile już w sobie ma.

A z tymi modami to już całkiem błądzisz. Pojemność Warframe'a oznacza ile modów się do niego włoży, a nie ile się do niego włoży?

Ja ****....
Czy ja napisałem gdzieś "ile w sobie ma"?
Do Warframe wejdzie modów o łącznej pojemności 60. Ale ilość ogólna modów jest dowolna, nie masz limitu na mody trzymane w "magazynie"
Do Reliktu wejdzie maks 100 łez. To jest jego pojemność i mówiąc o "Pojemność Void Trace" od razu nasuwa się to, że to relikt będzie miał większą pojemność, a nie jego "magazyn" "Maksymalny limit łez pustki" brzmiałby dużo logiczniej, bo w tym momencie MAKSYMALNY LIMIT wynosi 100.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, FanLEGO said:

Ja ****....
Czy ja napisałem gdzieś "ile w sobie ma"?
Do Warframe wejdzie modów o łącznej pojemności 60. Ale ilość ogólna modów jest dowolna, nie masz limitu na mody trzymane w "magazynie"
Do Reliktu wejdzie maks 100 łez. To jest jego pojemność i mówiąc o "Pojemność Void Trace" od razu nasuwa się to, że to relikt będzie miał większą pojemność, a nie jego "magazyn" "Maksymalny limit łez pustki" brzmiałby dużo logiczniej, bo w tym momencie MAKSYMALNY LIMIT wynosi 100.

Dawno tak bezsensownej dyskusji tu nie było. Wszystko można zrozumieć, ja też czasami "się czepiam", ale Ty w tej dyskusji osiągnąłeś apogeum "czepialstwa" :P

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, FanLEGO said:

Ja ****....
Czy ja napisałem gdzieś "ile w sobie ma"?
Do Warframe wejdzie modów o łącznej pojemności 60. Ale ilość ogólna modów jest dowolna, nie masz limitu na mody trzymane w "magazynie"
Do Reliktu wejdzie maks 100 łez. To jest jego pojemność i mówiąc o "Pojemność Void Trace" od razu nasuwa się to, że to relikt będzie miał większą pojemność, a nie jego "magazyn" "Maksymalny limit łez pustki" brzmiałby dużo logiczniej, bo w tym momencie MAKSYMALNY LIMIT wynosi 100.

Wew, 60 modów zmieści się w 10 slotach licząc ten na aurę i moda Exilus, chciałbym widzieć, jak to tam pakujesz.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dr_Someone said:

Dawno tak bezsensownej dyskusji tu nie było. Wszystko można zrozumieć, ja też czasami "się czepiam", ale Ty w tej dyskusji osiągnąłeś apogeum "czepialstwa" :P

Kocham się czepiać, oj bardzo.

1 hour ago, Transformau5 said:

Wew, 60 modów zmieści się w 10 slotach licząc ten na aurę i moda Exilus, chciałbym widzieć, jak to tam pakujesz.

Umiesz czytać czy głupa palisz?
c8b8e2672c5c3d3agen.jpg
Proszę, tutorial.
1. Do Warframe wejdzie modów o łącznej pojemności...w tym wypadku 37.
2. Ale ogólna ilość modów jest dowolna.
CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ?
POJEMNOŚĆ, a liczba MIEJSC to też inne stwierdzenie.
***** ludzie. Jak ja nienawidzę tych wszystkich polaczków. Tak polaczków. Co wstydzą się swojego języka.(nie obchodzi mnie strona handlowa)
Zrozumiem zmianę dubbingu z polskiego na angielski(w innych grach) bo czasem nasi dubbingowcy są straszni. Ale nie wiem jaka jest przyjemność gry po angielsku, kiedy jest dostępna po polsku, tym bardziej, że dzięki temu forum masz nawet możliwość poprawy tłumaczenia, a nawet jego zmiany.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, FanLEGO said:

Ale nie wiem jaka jest przyjemność gry po angielsku, kiedy jest dostępna po polsku

Z założeniem, że umie się angielski, to przyjemniej się gra w oryginalnej wersji językowej bo:

1. Jest mniej błędów ortograficznych, stylistycznych, gramatycznych itp.

2. Fabuła jest przedstawiona bardziej codziennym słownictwem (np. sentienci stali się bezpłodni wgoryginału, natomiast po polsku - jałowi). Ludzie o biedniejszym słownictwie/wyobraźni nie zrozumieją po polsku niektórych aspektów lore bez sprawdzania słówek w google'u.

3. Tłumaczenie często bywa niekonsekwentne, nie jest spójne.

• Quick Thinking = trzeźwe myślenie

• Prime = Prime, a primed = wzmocniony

• (arcane) tempo = tempo, strike = cios, fury = furia (ładnie przetłumaczone), energize = aktywator (pardon?), arachne = arachne (po co tłumaczyć, lol)

4. Tłumaczeniu zdarza się implikować, że żeńskie frame'y są męskie.

Już bez założenia, że się umie angielski, 5. Polskie tłumaczenie zdarza się nie na czas, wtedy są elementy gry, które i tak czyta się po polsku (czy, jak ostatnio wspomniano, po turecku).

6. Jest dużo więcej ludzi chętnych do handlu na oryginalnej wersji językowej i nie posługują się oni polskimi nazwami modów/przedmiotów.

Taaaa, zdecydowanie wolę po angielsku, bo umiem angielski i jest mi tak wygodniej i przyjemniej ^^

 

1 hour ago, FanLEGO said:

Ale ogólna ilość modów jest dowolna.

Liczba* modów. Mody są policzalne :tongue: 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, FanLEGO said:

Umiesz czytać czy głupa palisz?

Owszem, umiem czytać. Głupa nie palę, nikomu niczego złego nie życzę, a tobie nie dzieje się krzywda, poza oczywistym podwyższonym ciśnieniem i bólem siedzenia.

49 minutes ago, FanLEGO said:

2. Ale ogólna ilość modów jest dowolna.

Ja również uwielbiam się czepiać. Z tą różnicą, że nie robię tego notorycznie, żeby udawać językoznawcę. Mody (moduły) to przedmioty policzalne, zatem właściwa forma to "liczba", a nie "ilość". Pobawię się w ciebie i z tą częścią twojego posta zrobię to samo, co ty z moim - przecież wyrażenie "ogólna ilość modów" jest niejasne! Masz na myśli wszystkie mody, które pomieści segment modów w Orbiterze, czy może liczbę różnych modów, które jednocześnie pomieści warframe lub broń? Dla twojej wygody sam sobie odpowiem na to pytanie i powiem ci, że to nieprawda, bo frame, sentinel lub broń mogą pomieścić maksymalnie 8-10 modów.

1 hour ago, FanLEGO said:

CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ?
POJEMNOŚĆ, a liczba MIEJSC to też inne stwierdzenie.

A czy Void Trace mają sloty, miejsca, cokolwiek, co nie jest zwykłą liczbą? Czy słowo "capacity" jest niejasne? I co najważniejsze - czy ma to, u diabła, jakiekolwiek znaczenie, skoro teraz (mam nadzieję) całkowicie rozumiesz treść posta? Skoro nie podoba ci się moje tłumaczenie, nie widzę przeszkód w stworzeniu swojego; ba, zapraszam cię za 2 tygodnie po raz kolejny punktualnie o godzinie 20:00 do dołączenia do konwersacji Steam ze mną i Raniem, gdzie razem będziemy na bieżąco dyskutować na temat treści wypowiedzi ekipy deweloperskiej jak i na temat tego, jak je przetłumaczyć. Może użyczysz nam swojej wiedzy, jak na profesjonalistę przystało, byśmy byli pewni, że nasze maleńkie, polaczkowate mózgi nie popełnią takich czeskich błędów na poziomie przedszkolaka? :)

1 hour ago, FanLEGO said:

***** ludzie. Jak ja nienawidzę tych wszystkich polaczków. Tak polaczków. Co wstydzą się swojego języka.(nie obchodzi mnie strona handlowa)
Zrozumiem zmianę dubbingu z polskiego na angielski(w innych grach) bo czasem nasi dubbingowcy są straszni. Ale nie wiem jaka jest przyjemność gry po angielsku, kiedy jest dostępna po polsku, tym bardziej, że dzięki temu forum masz nawet możliwość poprawy tłumaczenia, a nawet jego zmiany.

Gwiazdki nienawiści. Czyżbyś stracił cierpliwość w trakcie swojej syzyfowej pracy, jaką jest uświadamianie prostackiej, polaczkowatej hołoty, w jakim merytorycznym rowie jest w kwestiach słownictwa? :<

Widzę, że szukasz środków awaryjnych, bowiem to zakończenie brzmi zupełnie, jakby było cytatem Zbigniewa Stonogi (nie warto strzępić r*ja™).

Wybacz, że się wtrącę, nikogo nie obchodzi twoja fascynująca historia na temat tego, jak bardzo nienawidzisz grupy ludzi, do której, ironicznie, należysz. Nie mówię już o tym, że "polaczki" to, jakby nie patrzeć, obelga, a tocorro patrzy.

Wstydzą się swojego języka, pardon? Pisz list do Anny Zalewskiej, by usunięto języki obce ze szkół, a zamiast tego wprowadzono godziny lekcyjne poświęcone wpajaniu dzieciom, że trzeba być konserwatywnym Januszem, który twierdzi, że wszystko jest złe, tylko nie to, co on wybiera, i nawet jeśli się mu coś poda na srebrnej tacy na klęczkach, to on i tak na to napluje, a ciebie wyklnie. Polaczek, w mojej definicji, jest osobą sceptyczną wobec wszystkiego, niechętną do zmian. Do tej pory nie wykazałeś nigdy innej postawy. Jesteś, według mnie, pospolitą cebulą.

Ostatnie zdanie jest dosyć zagadkowe - twierdzisz, że polskie tłumaczenie jest lepsze od oryginału, bo można na nie narzekać na forum i wytykać cudze błędy? To ciekawe.

Nie będę się wypowiadał na temat różnic między oryginałem, a polskim tłumaczeniem, Raniu już to zrobił. Posta zakończę tak samo jak ty - lecz w swoim wydaniu.

***** ludzie. Jak ja nienawidzę tych wszystkich cebul. Tak, cebul. Co wstydzą się poszerzania horyzontów. (nie obchodzi mnie argument niedostępności edukacji)
Zrozumiem nieuczenie się w ogóle języków obcych (w niewielu przypadkach), bo czasem ludzie postanawiają, że nie będą podróżować, kontaktować się z obcokrajowcami. Ale nie wiem jaka jest przyjemność gry po polsku, kiedy jest dostępna po angielsku, tym bardziej, że dzięki temu masz nawet możliwość poszerzenia swojej wiedzy językowej, a nawet poznania przyjaciół z zagranicy.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo że przerywam wasze dywagacje na temat maksymalnej objętości czegokolwiek w litrowym naczyniu ale...

JAK TO TENNOGEN NA KONSOLI ZA PLATYNE? a my dalej za $$$? Ktoś pił jak to ustalał?
 

Tak w ogóle to ciesze się że pojawił się ktoś kto pisze głupsze rzeczy niż Ja&Astro za czasów swietlności.. też sobie żarty stroisz?

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...