Jump to content

Aktualizacja: The Index Preview: Bugi i inne robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

11 hours ago, Dr_Someone said:

Nie wiem czy to bug, ale grając misje Index w teamie, nikt nie dostaje wygranych kredytów, poza zwrotem tych zainwestowanych.

To musi być bug; taka sytuacja może mieć miejsce tylko wtedy, jeśli wygra się mecz, ale nie spełni swojego osobistego celu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Transformau5 said:

To musi być bug; taka sytuacja może mieć miejsce tylko wtedy, jeśli wygra się mecz, ale nie spełni swojego osobistego celu.

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale ten osobisty cel to np. umieszczenie 50 indeksów w banku, więc grając w teamie nie ma praktycznie takiej możliwości, chyba, że wszyscy pozostali będą "pracować" na ciebie i nie będą dochodzić do banku, bo po wsadzeniu ostatniego indeksu, lub ostatniej "paczki" indeksów, misja kończy się z automatu.. Czyli co? Zostaliśmy zmuszeni do gry solo, czy ja o czymś nie wiem?

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr_Someone said:

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale ten osobisty cel to np. umieszczenie 50 indeksów w banku, więc grając w teamie nie ma praktycznie takiej możliwości, chyba, że wszyscy pozostali będą "pracować" na ciebie i nie będą dochodzić do banku, bo po wsadzeniu ostatniego indeksu, lub ostatniej "paczki" indeksów, misja kończy się z automatu.. Czyli co? Zostaliśmy zmuszeni do gry solo, czy ja o czymś nie wiem?

Po tylu punktach kończy się rozgrywka, osobisty cel był na początku 20, co było praktycznie niemożliwe w grupie, teraz zmniejszono do 10. Jak dla mnie solo-only event, z wychodzeniem z misji kiedy trafił ci się dream team w postaci bursy, hyeny, raptora i scrambusa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dr_Someone said:

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale ten osobisty cel to np. umieszczenie 50 indeksów w banku, więc grając w teamie nie ma praktycznie takiej możliwości, chyba, że wszyscy pozostali będą "pracować" na ciebie i nie będą dochodzić do banku, bo po wsadzeniu ostatniego indeksu, lub ostatniej "paczki" indeksów, misja kończy się z automatu.. Czyli co? Zostaliśmy zmuszeni do gry solo, czy ja o czymś nie wiem?

Bzzzzzt. Źle. Jest tak, jak to mówi kolega wyżej - najpierw najwyższy cel osobisty sięgał 20 punktów, a mecz wymagał 50; teraz, żeby ułatwić grę drużynową, najwyższy cel wynosi 10 punktów, zaś zwycięstwo w meczu wymaga 60 punktów łącznie.

Zarówno obecnie jak i poprzednio, mecz mógł kończyć się na 3 sposoby:

  • Tenno osiąga swój osobisty cel, a jego drużyna wygrywa mecz: Tenno dostaje dwukrotność wpłaconej kwoty.
  • Tenno nie osiąga swojego osobistego celu, ale mimo to jego drużyna wygrywa mecz: Tenno otrzymuje z powrotem wpłaconą kwotę, lecz nic nie zyskuje.
  • Tenno przegrywa mecz: Tenno nie odzyskuje wpłaconej kwoty.

Możliwe, że jest jeszcze czwarta opcja, kiedy Tenno wypełnia swoje osobiste zadanie, ale przegrywa mecz. Do tej pory nie przegrałem żadnego, więc nie mam pewności.

1 hour ago, RobWasHere said:

Jak dla mnie solo-only event, z wychodzeniem z misji kiedy trafił ci się dream team w postaci bursy, hyeny, raptora i scrambusa.

Można zrobić solo, przy czym Endurance jest dużo lepsze w grupie. Bursa - fakt, okropne, Hyena (a raczej o ile pamiętam Hyena z Heliosem) - do ogarnięcia, Raptor - fakt, najgorszy koszmar gracza melee. Scrambusy i wszystkie inne humanoidy są banalne do zrobienia, jedyna jednostka z tego typu, która sprawia problem, to Scrambus/Comba z Opticorem. Indexowy kuzyn Zanuki też jest dość łatwy do załatwienia.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Kiedy kończąc misje otwiera się okienko podsumówujące (a jest to już w statku), to nie można zamknąć okna w żaden sposób. Przynajmniej mi tak się dzieje. Wcześniej było ok. Najmnijesza szansa, że jakimś cudem będzie można go zakmąć jest wtedy kiedy nic nie będziemy ruszali po ukończeniu misji.

Edited by Wojtrex
Link to comment
Share on other sites

OK dzięki za informacje.

Co do tego 'liset'cie' to już nieważne. Dowiedziałem się wreszcie jak to się wymawia. Inaczje niż przez cały czas sądziłem (bo oczywiście, że w języku angielskim zawsze wypowiada się słowa tak jak się pisze po polsku)

Edited by Wojtrex
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...