Jump to content

Aktualizacja 21.0.4 bugi


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Po ostatnim update'cie miter przestal zadawac jakiekolwiek obrazenia w glowe. Na poczatku myslalem, ze to wina lagow, ale na symulacji bylo to samo - strzal w glowe dawal efekt, ze dysk poprostu znikal, strzal w korpus zadaje normalnie obrazenia...

Teraz sprawdzilem jeszcze jedna rzecz - augment mitera tez przestal dzialac.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Nowe bugi

1) misje sortie dzisiaj musze robic po 2 razy (2 razy pierwsza i drugi raz musialbym robic druga, ale chyba mam juz to gdzies)

2) przed wlaczeniem okna ladowania misji miga ekran, jakby gra nie mogla zdecydowac, czy sesja padla, czy moze zadziala (o stanie wyszukiwania hosta juz nie wspomne, bo jest coraz gorzej i wydaje mi sie, ze przez te klopoty zapowiedziany otwarty swiat bedzie porazka)

3) coraz czesciej po misji blokuje sie ekran i nie mozna ruszac niczym oprocz kursorem (ktory bez okna powinien zniknac) i jedynem lekarstwem jest wylogowanie (tak jak na blokujacy sie system wyszukiwania hostow)

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Czy tylko wg mnie ostanimi czasy coraz ciezej jest utrzymac gre powyzej 20-paru minut bez rozlaczenie kogokolwiek z druzyny?  oproz przypadkowych rozlaczen mnie, coraz czesciej widzie w tle, ze kogos rozlaczylo (nie wyszedl z gry, bo wraca po paru minutach). Dodatkowo od ostatniego update'a coraz trudniej wejsc w jakis room bez wywalenia, bledu sesji itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj znalazłem ciekawy bug z Kestrelem - w simulatrum włożyłem w niego tylko 2 mody do szybkości latania i za pomocą 3-5 ładowanych rzutów zabiłem wroga z lvl 145. Cały czas w niego rzucałem, nie pozwalając mu wstać, po 3-5 rzutach padał płasko na ziemię, potem umierał (życie miał prawie nie ruszone, potem się nagle zerowało). Sprawdziłem na Corpus Techu, Heavy Gunnerze i Bombardzie i zawsze działało. Nie sprawdzałem, czy działa w terenie, ale jak się domyślam też powinno...

Link to comment
Share on other sites

On 9.10.2017 at 7:35 PM, JohhnyBravos said:

Dzisiaj znalazłem ciekawy bug z Kestrelem - w simulatrum włożyłem w niego tylko 2 mody do szybkości latania i za pomocą 3-5 ładowanych rzutów zabiłem wroga z lvl 145. Cały czas w niego rzucałem, nie pozwalając mu wstać, po 3-5 rzutach padał płasko na ziemię, potem umierał (życie miał prawie nie ruszone, potem się nagle zerowało). Sprawdziłem na Corpus Techu, Heavy Gunnerze i Bombardzie i zawsze działało. Nie sprawdzałem, czy działa w terenie, ale jak się domyślam też powinno...

Jak wysokie obrażenia zadawałeś?

Link to comment
Share on other sites

w sumie nie patrzalem, bo mnie wkurzalo i wylaczylem dmg w HUD. Ale tak na oko cel mial ponad 95% zycia (paska zycia nie wylaczylem), ale po zablokowaniu w lezeniu umieral nagle bez mojej pomocy. w sumie sdam jestem ciekaw, sprobuje powtorzyc buga...

 

Sprawdzilem, teraz ciezej wchodzil, ale nie zadalem wiecej niz z 15x po 45 dmg na heavy gunnera lvl 145 (czyli zerowe obrazenia). w pewnym momencie poprostu pada.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...