Jump to content

Aktualizacja 15 - Megatemat Błędów, Bugów I Innego Robactwa.


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Czasem dołączając do misji np. obrony czy przejęcia dostaje się na misje kilka sec przed nagrodą, dzisiaj dołączam do misji archwing na uranie "przejęcie" i takie coś mi się zrobiło: hKGauXw.jpg 

nie mogłem nic zrobić musiałem wyłączyć grę itd.

 

Link to comment
Share on other sites

Spowolnienie wynikające z gluta rozsiewanego przez Tar-Moa działa permanentnie na jednostki AI walczące wspólnie z nami (poruszają się i strzelają jak by cały czas stały w tej kałuży). Na Phobosie jest teraz właśnie plaga i można to sobie łatwo sprawdzić. Np. Heavy Gunnerzy wystrzeliwują max 1-2 pociski na sekundę, no i oczywiście wszyscy poruszają się jak w smole.

Link to comment
Share on other sites

Spowolnienie wynikające z gluta rozsiewanego przez Tar-Moa działa permanentnie na jednostki AI walczące wspólnie z nami (poruszają się i strzelają jak by cały czas stały w tej kałuży). Na Phobosie jest teraz właśnie plaga i można to sobie łatwo sprawdzić. Np. Heavy Gunnerzy wystrzeliwują max 1-2 pociski na sekundę, no i oczywiście wszyscy poruszają się jak w smole.

 

Jeszcze tego nie sprawdzałem, ale czy na cienie umarłych Nekrosa też to tak działa?

 

Link to comment
Share on other sites

Jakieś cyrki zaczęły się dziać w moim Dojo

 

2481e7efa6e6.png

 

Po lewej stronie tej kolumny powinien być terminal handlowy, a po prawej posąg Buddy i sztandar z godłem klanu. To wszystko od kilku dni zniknęło. Co ciekawe, terminal handlowy po kilku minutach pobytu w Dojo czasami się pojawia, a czasami nie. Miał ktoś taki przypadek?

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. Od jakiegoś czasu przeglądam każde patch notes z nadzieją, że znajdę tam fix do Lethal Momentum (+40% flight speed) i Twin Gremlins. Chodzi o to, że TG jest zdecydowanie bronią typu "projectile" i Lethal Momentum powinien być dostępny dla niej. Pomógł by bardzo bo nie dość, że broń ma niezbyt wielką prędkość pocisku to występuje jeszcze znaczny opad pocisku (jak w łukach) na dystansach powyżej 15-20m. Zwiększona prędkość pocisku powinna poprawić oba te parametry.

 

Czy ktoś mógłby uczulić na to devsów i ewentualnie uzyskać odpowiedź czy w ogóle planują taki fix, czy może wg nich te 2 rzeczy nigdy nie będą działały razem?

 

EDIT

Nowe jednostki Infested wydają się wpływać również na zachowanie Sentinela. Robiłem ODD i miałem taką sytuację, że z fali został mi tylko jeden crawler, który zamiast atakować poda gonił mnie. Ponieważ pod był już poważnie uszkodzony zdecydowałem się trochę pouciekać temu crawlerowi, żeby dać czas podowi na regenerację. Po jakiejś minucie takiego biegania uświadomiłem sobie, że przecież mam Carriera ze Sweeperem i on powinien już dawno zastrzelić crawlera (odchodziłem raptem po 2-3 kroki), a tymczasem sentinel nie strzelał w ogóle. Po jakichś 2 minutach, BAM, jeden strzał i crawler martwy. Około 2 min zajęło mu dojście do wniosku, że jednak jest od tego żeby strzelać do wszystkiego co próbuje się do mnie zbliżyć.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Błędy odnośnie najnowszej aktualizacji:

-Sklep gdzie można sprzedać schematy/elementy prime. Nie możliwa jest sprzedaż, to się laduje i tak ładuje w nieskończoność.

-Wymiana amuletów syndykatu. Nie moge dostać reputacji mimo iż wybrałem amulet i klikam odbierz nagrode.

-Bład na stacjiach. Zacina mi gre na amen, kiedy próbuje poprostu wyjśc z niej.

-Po wybraniu misji z stacji i przejściu jej, pojawiłem sie w jakimś pomieszczeniu w wieży, nie mogłem kliknąc Esc, poruszać postacia, działał tylko chat.

Link to comment
Share on other sites

Moje Dojo przestało działać, nie może w nim być więcej niż jedna osoba. Druga osoba zawiesza się podczas ładowania i crashuje, jest tak z każdą osobą którą staram się do dojo zaprosić, to samo dzieje się gdy ktoś już jest w Dojo, a ja próbuje do niego wejść

Link to comment
Share on other sites

Wybacz głupi nie jestem :P Doszedłem do sesji mojego kolegi gdzie on widział innych graczy .itd. Niby dołączyłem ale miałem pusty hub, nikogo na mapie i byłem tylko w drużynie z nim...

Edited by Weremir
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...