Jump to content

Tak Zwana Rekrutacja.


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Zapomniałeś dodać o tym że handlują :P A wracając do tematu, to ludzie robią tak, ponieważ zbyt mało osób siedzi na rekrutacji i handlu, brakuje u nas rewolucji w postaci kickboota lub osoby, która przez pewien czas by pilnowała ładu i porządku, by region był od rozmów, rekrutacja od rekrutowania do klanu i misji a handel do handlu, póki co jest wszystko odwrotnie i mamy wielki syf, dlatego z tego co zauważyłem, większość starszych graczy zaczyna grać na angielskiej wersji gry.

Link to comment
Share on other sites

Rozum jak wszystko co istnieje ma dwa pojęcia.... jeden luj go wie o które mi chodziło.

 

ale zauważ, że nie każdy jest sprytny, piękny i w ogóle jak ja. Taka osoba... pseudo inteligentna? inteligentna? whatever. Powie dajmy na to członkom klanu że tak się da... a członkowie to banda osłów, takim sposobem i debil oszuka bota...

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Kickbot by pomógł, jasne łatwo go przechytrzyć, ale z czasem gracze sami będą robili porządek opieprzając tych którzy piszą nie tam gdzie trzeba

Gracze nie robią porządku, od roku lub nawet i więcej jest ciągle ten sam syf co był, nic się nie zmieniło a opieprzanie nic nie da, ci mało inteligentni zaraz zaczynają wyzywać więc szkoda zachodu ;)

Link to comment
Share on other sites

Gracze nie robią porządku, od roku lub nawet i więcej jest ciągle ten sam syf co był, nic się nie zmieniło a opieprzanie nic nie da, ci mało inteligentni zaraz zaczynają wyzywać więc szkoda zachodu ;)

Bo nie ma kickbota na rekrutację. Jak napisze się coś o handlu na regionie to prawie zawsze ktoś opieprza

Link to comment
Share on other sites

Gracze nie robią porządku, od roku lub nawet i więcej jest ciągle ten sam syf co był, nic się nie zmieniło a opieprzanie nic nie da, ci mało inteligentni zaraz zaczynają wyzywać więc szkoda zachodu ;)

To się robi screena i zgłasza gdzie komu trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Bot rekrutacyjny jest na luzie, bo chciałem dać graczom okazję zgrania się razem. Zawsze mogę uaktywnić bota aby wykrawały ogłoszenia rekrutacji w regionalnej zakładce. 

 

Ale to oczywiście zachęci ludzi do pisania bzdurnych grypsów by tylko ominąć wykrycie... Bah!

Link to comment
Share on other sites

to na polaku istnieje jakakolwiek cywilizacja? O.o dawno nie byłem :v

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

W tym temacie wypowiedziało się dziesięciu ludzi. Na polskim regionie rekrutację przeprowadza naraz może z 10-20. Więc możecie powiedzieć o co Wam chodzi? Ile razy ktoś z Was próbował coś z tym zrobić? Pytam, bo niektórych tam widuję, ale nie widziałem, żeby komuś zwracali uwagę.

 

I jeszcze jedno - stereotypu Polaka-idioty nie da się obalić uciekając w angielską wersję. Ci komu on przeszkadza niech coś z tym zaczną robić, a ci którym nie przeszkadza, niech przynajmniej siedzą cicho. Bo, jak powiedział pewien mądry człowiek: "w gębie to wszyscy u nas mądrzy, tylko robić nie ma komu"

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...