Jump to content

Aktualizacja 17: Echa Świadomych


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Synek, zachowaj swój important dla siebie.

Zamierzasz się tu wyżywać na każdym czy dyskutować? Jak to pierwsze to temat do zamknięcia, bo jak na razie zignorowałeś wszystko co napisaliśmy i nie podzieliłeś się niczym sensownym, oprócz bezsensownych rymowanek. 

Link to comment
Share on other sites

Mam sprawę :

 

Otóż w u17 dodali broń boczną o nazwie podwójna grakata. Ok wszystko fajnie ale sama jedna grakata jest jako broń główna a teraz dodali podwójne grakaty do broni bocznych. WTF jaki to ma sens to po co teraz ta pojedyncza grakata która niepotrzebnie zajmuje slot głownej broni w arsenale ?

 

Rozumiem jakby to było na broń główną ale na boczną ?

 

No sami się zastanówcie 

Link to comment
Share on other sites

Witam po długiej urlopowej przerwie :( Z tego co widzę to na naszym forum ciągle to samo, hejtowanie przeważa nad swobodnym wyrażaniem swoich pogladów .... Imho aktualizacja nr 17 dla mnie na duży plus. Oczywiście nie odnoszę sie do rozgrywki pvp, nie bawię się bowiem w sztucznie  wprowadzoną na życzenie graczy, niezbalansowaną rozgrywkę. Parkour 2.0 też na plus choć człowiekowi starej daty ciężko sie przestawić, tipedo załatwiało sprawę krótko mówiąc. Kwestia czasu tylko, teraz możliwości są jeszcze większe a człowiek nie jest przynajmniej ogranicznony do kilku broni. Fajne i potrzebne zmiany kilku postaci, dodatkowy slocik na niektóre mody, nowy warframe, nowe mody .... Tylko jakoś to pływanie mnie nie zachwyca ale nie da się trafic w gusta wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Żyłka pierdząca by pękła

Emm... ile ty masz lat? 6? 8?

 

Teraz parkour wymaga umiejętności (tak zwanego: "skilla"), a nie kombinacji dwóch lub trzech przycisków (zależnie od tego, czy używamy coptera, czy directional melee)

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Emm... ile ty masz lat? 6? 8?

 

Teraz parkour wymaga umiejętności (tak zwanego: "skilla"), a nie kombinacji dwóch lub trzech przycisków (zależnie od tego, czy używamy coptera, czy directional melee)

Teraz parkour wymaga mniej skilla bo to easy mode praktycznie latasz po mapie nie ma ograniczeń w wallrunach :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz parkour wymaga mniej skilla bo to easy mode praktycznie latasz po mapie nie ma ograniczeń w wallrunach :)

Ale jak ktoś źle wciśka.. źle się patrzy etc to lata po podłodze... włanym ryjem, to trochę jak surf w CS'ie, niby skilla nie trzeba, a nie każdy potrafi...

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydaje nadzwyczaj latwe uzywam tych samych klawiszy co wczesniej i tych samych kombinacji to sie nie zmienilo ale latasz wyzej i dalej :) do tego dali slow mo dla warframe to dopiero na wslizgu powietrznym mozna szybowac :D w dodatkowy slot wrzucic jescze ten mod co tworzy fale uderzeniowo przy zeskoku i jestesmy w domu :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi się nowy parkour podoba mimo że to wygląda jak skakanie zajączka hhmmmm ...

t_warframe_paxeast15_riseofthebunny.jpg?

 

A co do ogólnego hejtu to sądze że zwyczajnie się przyzwyczailiśmy po prostu nie lubimy tak dużych zmian.(A to Wieczna Beta więc wieczne zmiany ) a tu jest jak ja widzę stary coptering

 

 

 

ALE WSZYSCY TO ZNAJĄ.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JAkby ktoś jeszcze nie wiedział, to postawa do nunczaku dropi na Ceres Egeria. Po 10 minucie survivalu miałem już dwie postawy. 

 

Witaj Adamie :P

 

To już kolejna Twoja rada odnośnie dropienia modów. Pierwsza dotyczyła farmienia "Karmazynowego derwisza", zresztą też na Ceres. No i cóż ja moge powiedzieć, chyba tylko to, że masz mega farta. Inaczej okreslić tego się nie da. Spora część modów dropi z konkretnego przeciwnika - w tym przypadku akurat ze strażnika występującego chyba tylko na Ceres. Nie występują oni zbyt często. "Karmazynowy" dropi zaś z kanoniera a tego można spotkać na wielu różnych lokacjach. Wiesz jak jest - ktoś zabije jednego i dropnie, inny ubije tysiące i ..... próbuje dalej. Oczywiście nie muszę wspominać, że nigdy jeszcze mi nie wypadł :D. Zadeklarowałem sie nawet przyjacielowi, że skończę grać w wf gdy ten cud sie wydarzy. Taka mała złośliwość tej gry na którą lekarstwem jest tylko platyna :D Tak z nudów zrobię kilka przetrwań na wskazanej przez Ciebie lokacji ale to tylko dla potwierdzenia mojego niefarta.

Edited by chudzienki
Link to comment
Share on other sites

Karmazynowy derwisz na KIste trafił mi sie tam tylko raz. Ale dużo tam kiedyś grałem, bo chciałem zdobyć Hydroida i ogniwa. Na KIste jest lepsza teraz metoda na farmienie ogniw. Zamiast Nekrosa Hydroid z modem syndykatowym do ulti. Nawet 15 ogniw na misję się udało zdobyć. 

Link to comment
Share on other sites

Wniosek jest taki że dostajesz tylko te rzeczy których w danym momencie nie szukasz. Moja logika tego świata (życia i gier) jest taka że mentalnie jak będziesz myślał tego mi potrzeba to tego nigdy nie dostaniesz. Się zastanawiam jakie to uczucie być kimś kto dostaje wszystko od razu bez starań.

Inne tłumaczenie to RNG

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Wniosek jest taki że dostajesz tylko te rzeczy których w danym momencie nie szukasz. Moja logika tego świata (życia i gier) jest taka że mentalnie jak będziesz myślał tego mi potrzeba to tego nigdy nie dostaniesz. Się zastanawiam jakie to uczucie być kimś kto dostaje wszystko od razu bez starań.

Inne tłumaczenie to RNG

Załóż partię polityczną to się dowiesz.

 

Ale RNG i tak denerwuje ;D

Link to comment
Share on other sites

Dobra para złośić bugi hurtowo(domiemam że to wina ostatniej aktualizacji)

1. (czasem)brak nagród za misje

2. wywalanie z misji

3. Problemy z hostowaniem itp(gorzej niż było!!)

4. Powrot z misji kończy sie tym że jestem Excalem a moduły na statku nie działają...(wyniki misji pokazują pierwszą rozegraną)

5. ogólny zamuł czatu i randomowe wywalanie do logowania

 

tak, tak wiem że to beta :P

Link to comment
Share on other sites

Dobra para złośić bugi hurtowo(domiemam że to wina ostatniej aktualizacji)

1. (czasem)brak nagród za misje

2. wywalanie z misji

3. Problemy z hostowaniem itp(gorzej niż było!!)

4. Powrot z misji kończy sie tym że jestem Excalem a moduły na statku nie działają...(wyniki misji pokazują pierwszą rozegraną)

5. ogólny zamuł czatu i randomowe wywalanie do logowania

 

tak, tak wiem że to beta :P

To od dawna, ja to miałem między U14 i U15 ;D, to nie wina aktualizacji (według mnie)

Link to comment
Share on other sites

Kolejny bug jest taki że jak robię w lisecie slide i używam np warsztatu lub mapy gwiezdnej to tenno zasłania mi widok. (To nie takie złe przynajmniej mogę się pośmiać żę mam szybszy refleks niż system)

 

Ale są też ważniejsze zawieszania Matrixu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...