Jump to content

Devstream #73


Transformau5
 Share

Recommended Posts

Wygląda na to, że jednak muszę się trzymać swojej roli tłumacza, nawet jeśli trochę minęło od streama. Tym razem (nie mam pewności czy w następnych również) będziecie musieli się obejść bez moich notatek własnych; treść posta będzie wyłącznie tłumaczeniem przeglądu użytkownika AM-Bunny.

 

Aktualizacje PBR

  • Nyx Prime, Ember Prime, Rhino Prime i Excalibur Prime powinni byli otrzymać aktualizację PBR wraz z wejściem eventu Rathuum.
  • Tutaj można zobaczyć prace nad PBR w przyspieszeniu.

Lunaro

  • Jest nadzieja, że wyjdzie w U19.
  • W Lunaro chodzi o luźną grę zespołową, w przeciwieństwie do szybkiej, ostrej gry na PvP.
  • Generalnie Lunaro jest sportem- wchodzi w to podawanie, blokowanie, gole, itp.
  • Końcówka spoilera Steve'a przez chwilę ukazuje Lunaro.

The Bourbon List

  • Jest to zbiór większości największych problemów Warframe.
  • Onboarding = Problemy ze Starchartem i zbędnymi sektorami.
  • Cheese Pizza = Używanie specyficznych buildów, by miażdżyć bossów jednym strzałem.
  • Grindin' = Problemy z farmieniem Pustki.
  • Samey-Same = Odświeżenie starych map, które dawno nie otrzymały aktualizacji.
  • Dracoville = Farmy XP.
  • Money = Bardziej doświadczeni gracze nie mają co zrobić z nadmiarem kredytów; dobrze by było dać coś ciekawego weteranom.
  • Silence = Cisza, nudy pomiędzy eventami.
  • Chopsticks = Szybka rozgrywka PvP, którą ciężko okiełznać i którą rujnują ciągłe migracje hosta.
  • Musty Smell = Stworzenie powodu, dla którego Świadomi/Sentienci w ogóle mają istnieć na mapie i stworzenie wyzwania, którego nie będzie można ukończyć za pomocą zwykłego ekwipunku.
  • Yolk = Odświeżenie Dojo i Mrocznych Sektorów.
  • Ta lista jest ogromna i adresowanie jej nadal trwa, ale te główne problemy zawsze chodzą deweloperom po głowach.

Serwery Konklawe

  • Rozważa się nadanie właścicielom potężnych komputerów możliwości zakładania serwerów dedykowanych.
  • Jeśli serwer dedykowany gracza będzie wysoko oceniany za dobre sprawowanie, jego właściciel otrzyma nagrodę za pomoc.

Aktualizacja Formy

  • Po użyciu Formy, poziom broni/frame'a/etc. spadnie do poziomu mistrzostwa gracza, zamiast, jak teraz, do poziomu 0.
  • W związku z tym może zostać zmniejszony pasywny zysk doświadczenia do broni, którą się nosi, a której się nie używa.
  • Poziomy pominięte po użyciu formy nagrodzą gracza punktami do MR, tak jak to jest przy normalnym nabijaniu poziomów.
  • Jeszcze jest to rozważane, nie ma stuprocentowej pewności.

Kavaty

  • Dorosłe Kavaty nie będą miały takiej rozpiętości w rozmiarach jak Kubrowy- będą mniej więcej rozmiarów geparda.
  • Datę pojawienia się Kavatów przeniesiono na U19, mimo że wcześniej zapowiadano ich wyjście przed tą aktualizacją.
  • Tutaj można zobaczyć animacje kocięcia Kavata.

Nowe Bronie

  • Trwają prace nad nowym Gunblade- powinien zostać dodany przed nadejściem lata.
  • Geoff uważa, że powinno się dodać nową postawę do tego typu broni.
  • Podwójne/Podwójny Sai ma/mają zostać dodany/e.
  • Będzie/będą należeć do grupy podwójnych sztyletów, możliwe że wraz z nimi zostanie dodana nowa postawa.
Spoiler

3c15287f718ce63e6e9e99a3ed7083df.png23aaa35e9d9bb36e723f298251ce43e8.png

Nowy Rynek

  • Interfejs rynku jest w trakcie renowacji.
  • Lepsze wizualizacje, lepsze kategorie, funkcja "ukryj posiadane", odświeżona wersja rynku tworzy się sprawnie.
  • Deweloperzy przyglądają się też cenom niektórych przedmiotów, jak np. paczki Rdzeni Fuzyjnych.

Aktualizacje Trybu Archwing

  • Nadchodzi seria aktualizacji do trybu Archwing.
  • Zostaną dodane wyścigi Archwingów.
  • Zostaną dodane nowe typy misji- w tym misje polegające na ściganiu dużych promów.
  • Zostaną też wprowadzone zmiany do systemu lotu dotyczące bezwładu i ciężaru.
  • Możliwe, że zostanie usunięta część starszej, mniej lubianej zawartości Archwing.

Riot Shield (dosłownie- tarcza policyjna) Volta

  • Aktualizacja Volta zostanie wzbogacona o nową funkcję tarczy zasugerowaną przez jednego z graczy.
  • Volt będzie teraz mógł nieść swoją tarczę- jego energia będzie w tym czasie spadała.
  • Niosąc tarczę, Volt będzie miał możliwość używania jedynie broni bocznej i białej.
  • Tak będzie to wyglądać.

Zagrożenia Otoczenia

  • Niebezpieczeństwa pochodzące z otoczenia zostaną odświeżone wraz z mapą Układu Słonecznego by grać większą rolę.
  • Będą się zmieniać cyklicznie, zamiast, jak teraz- losowo.
  • Będą dużo potężniejsze, więc modowanie by się przed nimi uchronić będzie miało znaczenie.
  • Tutaj można obejrzyć krótką demonstrację odświeżonego pożaru.

Operacja: Rathuum

  • Wyszła na PC.
  • Pozwala na walkę z nową Keylą De Thaym.
  • Na arenie nie da się używać przedmiotów z ekwipunku; ponadto każda walka ma osobny modifkator, by utrudnić walkę.
  • Zawiera element rywalizacji klanów.
  • Jedną z nagród są rękawice Furax Wraith.

Zwycięzcy Tennogen

Pozostałe

  • Pasywne umiejętności Frame'ów oraz odświeżona Mag i Volt będą dostępne przed końcem maja.
Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Pasywne, mag i volt będą przed KOŃCEM maja? To nie pociesza mnie za bardzo, rozczarowujące ale ok. Myślałem że w czerwcu u19 ale ok... Co zrobią z pustką jaka wtedy będzie? nie mam na myśli misji tylko tą przenikającą nudę... A może zanim będą mag i volt reworki i pasywki to dadzą Primy i będzie ciekawiej?

Spoiler

Troche mineło zanim to przetłumaczyłeś.

EDIT: Przez pustkę mam na myśli SILENCE czyli te cisze między eventami. Że jest nudno strasznie.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Owszem, minęło, ponieważ mam ograniczony dostęp do swojego peceta. Miałem nadzieję, że zajmie się tym linkin, ale jak widać tego nie zrobił, więc zająłem się tym 2 dni po fakcie.

Co masz na myśli mówiąc o pustce? Jeśli chodzi ci o sam dostęp do niej, w poprzednim streamie było wspomniane, że wyrwy pustki będą się pojawiały w misjach, pozwalając na przejście do wież. Zgaduję, że dzięki temu klucze wyjdą z użytku.

 

EDIT: Ah, chodzi ci o nudę. Najwyraźniej jeszcze nie ma rozwiązania, ale przynajmniej wiadomo, że DE mają to na uwadze.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Aliant_PL said:

 

Lunaro wyobrażałem sobie troche inaczej, myślałem że będzie się biegać z piłką jak w futbolu amerykańskim, takie odbijanie nie bardzo mi pasuje.

Wszystkim nie dogodzą, wydaje mi się że tam będą chodzić tylko loki (najszybszy fram w grze) oraz nezha (pasyw wymiata) a jeśli będzie można używać zdolności (bo może być tak że zdolności będą nie dopuszczone w co wątpie) to może i volt :P

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AstroLord said:

Wszystkim nie dogodzą, wydaje mi się że tam będą chodzić tylko loki (najszybszy fram w grze) oraz nezha (pasyw wymiata) a jeśli będzie można używać zdolności (bo może być tak że zdolności będą nie dopuszczone w co wątpie) to może i volt :P

Ja myślę że w tym wypadku zrobią tylko Fashion-frame ;)

Czyli li tylko kosmetycznie będą się różnić, ale statystyki powinny mieć identyczne i 0 używania mocy.

Niech to faktycznie będzie uczciwe i z równymi szansami - tylko żeby nie było zbyt powolne, bo się ludzie zanudzą.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dragon0592PL said:

Wygląda na to, że mocy będzie  można używać:

 

Cóż ja nie Developer, ale jak dla mnie to zły pomysł, bo ludzie będą stosować jakieś "Cheesy tactics" czyli będą się starać zawsze aby mieć przewagę (nie zawsze fair). Jeśli wszyscy będą mieli jednakowe szanse to ciężej będzie się wkurzyć, że np Excal Cię oślepi, alboVolt porazi prądem (itp, itd).

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dragon0592PL said:

Wygląda na to, że mocy będzie  można używać:

 

A nie miało być bez rozlewu krwi? Wszystko będzie spoko jeśli to będzie tylko jak stuny i stagger itp takie zatrzymywania itp itd ale nie chce respawnów i ginięcia.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dragon0592PL said:

Wygląda na to, że mocy będzie  można używać:

jeśli dobrze wczytacie się w twitty Steva - ta okoliczność była akurat błędem, sama rozgrywka ma polegać na tym że wszystkie frame będą "zredukowane" do tych samych statów a same framy będą jedynie kosmetyką - i tak np Loki i Frost będą poruszać się z tą samą prędkością,

 

Mecze o "zwiększonej szybkości" na razie są rozważane.

Edited by Kracken
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr_Someone said:

Właśnie się zastanawiam, czy to piernik marzy o 2k postów, czy wiatrak? :) 

Kto by chciał o tym marzyć? patrze na tą ilość tylko gdy mi przypominacie!

PS byłem na Devstreamie 74 :) moje pytanie było.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...