Jump to content

Wydarzenie FashionFrame - Konstytucja 3. Maja


[DE]Mag
 Share

Recommended Posts

Wydarzenie FashionFrame z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3. Maja!

51ac0bd6655aaa41cf94ffc3f910b7da.jpg

FashionFrame tylko dla Polskich Tenno? Tak!

Nadeszła wiosna i zbliża się długi majowy weekend. Czas pokazać nasze barwy narodowe w specjalnej edycji FashionFrame Polska!

Aby uczcić 228. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3. Maja oferujemy imprezę społecznościową dla graczy PC polskiego regionu z motywem przewodnim Fashion Frame “Biało-Czerwoni”. Oczywiście celem jest pokazanie swojego oddania Ojczyźnie za pomocą Kolorów i dobra zabawa w towarzystwie innych Tenno. Potrzebne informacje znajdziecie poniżej. Nie wahajcie się dać upust swojej wyobraźni!

 

- Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Zapraszamy polskich graczy PC do wspólnego spotkania w piątek 3. maja o godzinie 20:00 czasu polskiego.

- Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Zapraszamy na Przekaźnik Larunda (na orbicie Merkurego!), do pomieszczenia Kontroli Operacyjnej.

- Co możemy wykorzystać jako ekwipunek, czy są jakieś ograniczenia?

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące kolorów i Warframe’ów, których należy i można użyć. Możesz zjawić się jako Warframe Prime lub jego wersja normalna i użyć tylko podstawowego Próbnika Kolorów, zwanego także Klasycznym. Dopuszczalne kolory to czerwony i biały zgodnie z obrazkiem poniżej. Akcesoria i Syandany są akceptowanie, ale nie będą liczone jako dodatkowy bonus. Przedmioty/Skórki/Hełmy TennoGen i Deluxe nie są brane pod uwagę w konkursie.

c5c386ec5846d1e54d9460fd3328f9ac.png

- Kto będzie oceniać Polską Reprezentację Tenno w tym konkursie?

[DE]Tomasz, [DE]Mag oraz ich pomocnicy.

- Jak zamierzamy ustalić zwycięzców?

Zostaną wybrani 3 zwycięzcy na podstawie ich wysublimowanego gustu i celności w doborze kolorów do motywu przewodniego.

- Patriotyzm jest cnotą, ale co my będziemy z tego mieli è_é , zapytacie?

W tym zdarzeniu wyłonimy 3 zwycięzców i nagrodą będzie 125 Platyn.

- W weekend majowy mamy siedzieć przy komputerze, zamiast recytować Konstytucję i śpiewać harcerskie ballady przy ognisku?

Jeśli nie macie specjalnych planów, to chętnie się z Wami spotkamy z tej okazji i proponujemy dobrą zabawę, poznanie innych Tenno i członków Zespołu Warframe w grze.

 

Dodatkowo gościem specjalnym będzie Oficjalny Warframe Partner AdikDarkCero i będziecie mogli śledzić przebieg imprezy z jego strumyka na Twitch oraz wziąć udział w jego konkursach i otrzymać szansę na cenne nagrody: https://www.twitch.tv/adikdarkcero.

 

Dziękujemy Tenno za Wasze zainteresowanie. Możecie podzielić się swoimi opiniami, aby pomóc nam ulepszyć wspólną zabawę w przyszłości.

 

### Aktualizacja ####

PODSUMOWANIE

Ponad 300 Tenno wygenerowało 6 instancji na Przekaźniku Larunda.

ZWYCIĘZCY

@cookie132132, @PeaCoC, @Vavox, @ExpDalibur, @LUKE234, @Zielony321, @dyret12, @Pczarski197, @Voltrax18, @NAfaliZIOM, @aidenxd36pl, @Enderowy, @Dzidol, @Janek56PL, @Tin-ston, @BlinkiWraith, @DiabloFire, @Farmer000 oraz @MrPrzemooc.

 

TRANSMISJA z relacji na żywo uwieczniona przez @AdikDarkCero. Serdecznie dziękujemy:

Możecie oznaczyć się na filmiku, zobaczyć jak bawili się Tenno na różnych instancjach. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami, sugestiami i własnymi zdjęciami 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kolor z podstawowej palety (czerwony u samej góry w środkowym rzędzie oraz "biały"  czyli szarawy trzeci od dołu po środku) nie jest idealnym odzwierciedleniem barw narodowych, ale jest to podstawowy i najbliższy kolor dostępny dla wszystkich graczy bez wydawania Platyny na odblokowanie palet dodatkowych. Zdajemy sobie sprawę, że jest to tylko zbliżony odcień, nie martwcie się o to!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety będę w pracy w wtedy, więc nie pojawię się. Pomysł ok, szkoda tylko, że jest tyle restrykcji - pelerynki się nie liczą, pancerze i skórki immortal, czy deluxe też. Do tego są fajne darmowe kolory biały i czerwony  z amerykańskiego dnia niepodległości, które także powinny być wliczane. Przecież i tak będziecie subiektywnie to oceniać i brać pod uwagę moglibyście poziom osób względem wyglądu (może wprowadzić po prostu 3 kategorie - klasyczna, darmowe dodatki i deluxe wraz z płatnymi dodatkami)... To taka moja uwaga, ale ogólnie bardzo popieram wspieranie i jednoczenie polskiej społeczności.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo polecam używać czerwieni z wyłączoną opcją "Palety kolorów Legacy" (Opcje>>Rozgrywka), a jeżeli chodzi o biel to polecam używać jej po włączeniu tej opcji, czerwień jest intensywniejsza, a nie blado czerwona/różowa, a biel jest wtedy czystsza/jaśniejsza. Mam tylko nadzieję że tego typu "zagrania" są dozwolone.

 

Edited by Romulus9911
Link to comment
Share on other sites

On 2019-04-28 at 5:03 PM, [DE]Tomasz said:

Jest to prosty konkurs, niewymagający przesadnego wysiłku tylko ciut kreatywności.

Quote

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące kolorów i Warframe’ów, których należy i można użyć. Możesz zjawić się jako Warframe Prime lub jego wersja normalna i użyć tylko podstawowego Próbnika Kolorów, zwanego także Klasycznym. Dopuszczalne kolory to czerwony i biały zgodnie z obrazkiem poniżej. Akcesoria i Syandany są akceptowanie, ale nie będą liczone jako dodatkowy bonus. Przedmioty/Skórki/Hełmy TennoGen i Deluxe nie są brane pod uwagę w konkursie.

**x** doubt

Link to comment
Share on other sites

...ale Święto Flagi jest obchodzone dzień wcześniej. Nie mam nic przeciwko, tak dla edukowania ogółu to piszę.

Swoją droga biały i czerwony to sugerowane kolory, które staram się nadawać swoim postaciom, więc pośrednio mam z górki ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 2019-04-28 at 11:48 PM, Romulus9911 said:

Bardzo polecam używać czerwieni z wyłączoną opcją "Palety kolorów Legacy" (Opcje>>Rozgrywka), a jeżeli chodzi o biel to polecam używać jej po włączeniu tej opcji, czerwień jest intensywniejsza, a nie blado czerwona/różowa, a biel jest wtedy czystsza/jaśniejsza. Mam tylko nadzieję że tego typu "zagrania" są dozwolone.

 

Eeeeee.... LOL.

Ale wiesz, że twój "trik" działa tylko u KLIENTA? Czytaj, u ciebie? To jak zobaczą cię inni gracze, zależy od ich ustawień.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, THeMooN85 said:

Eeeeee.... LOL.

Ale wiesz, że twój "trik" działa tylko u KLIENTA? Czytaj, u ciebie? To jak zobaczą cię inni gracze, zależy od ich ustawień.

Eeeeee.... Nie.

Właśnie sprawdziłem to ze znajomym i niestety nie masz racji. Znajomy zrobił zdjęcie mojego profilu, a ja pomalowałem moją Mag używając tego samego koloru z tej samej palety z włączonym, a potem z wyłączonym Legacy.

Warframe0868.jpgWarframe0866.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, HokTar said:

...ale Święto Flagi jest obchodzone dzień wcześniej. Nie mam nic przeciwko, tak dla edukowania ogółu to piszę.

Swoją droga biały i czerwony to sugerowane kolory, które staram się nadawać swoim postaciom, więc pośrednio mam z górki 😉

Dziękujemy. Z tego powodu z góry nadaliśmy temu wydarzeniu tylko motyw przewodni odnoszących się do barw narodowych, które są na naszej fladze:

Quote

Aby uczcić 228. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3. Maja oferujemy imprezę społecznościową dla graczy PC polskiego regionu z motywem przewodnim Fashion Frame “Biało-Czerwoni”

Grafika nie miała podkreślać odniesienia do Święta Flagi, a do narodowości graczy, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję używać jej w przyszłości przy innych okazjach.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...