Jump to content

Konsole: Aktualizacja 32: Veilbreaker (+Poprawki)


(PSN)NAJNIR
 Share

Recommended Posts

76a29b4bf3e094861c3d36ef31b34b3e.png

Veilbreaker: Aktualizacja 32

Mimo pozornego zakończenia Nowej Wojny System Origin nadal pozostaje zniewolony przez frakcję Narmer. Ale kto kontroluje teraz Narmer? Nie tylko wielu Grineer, ale także inni są wciąż podporządkowani i bezradni wobec miażdżącego wpływu Woali Narmer.

Kahl-175 wkracza do akcji. Po przetrwaniu starcia ze Świadomymi zrzucił kajdany i wraca jako wybawca Systemu Origin. Wykorzystajcie jego wybuchowe uzbrojenie Grineer podczas wyścigu z czasem, aby uratować swoich Braci z niewoli Narmer. Stawcie czoła Archonom wraz ze swoją drużyną, poznajcie 50. Warframe Styanax*, podejmijcie się zupełnie nowych misji, zaginajcie czas, używając najnowszej Kolekcji Skórek: Protea Caladrius i nie tylko!

Ta aktualizacja skupia się również na zmianach Jakości Rozgrywki (QOL), w tym na przerobieniu Włóczni, trzech startowych Warframe'ów (Excalibur, Mag i Volt), ulepszeniach w zbieraniu bazy danych Riven, całej masie ulepszeń Modyfikacji Warframe'ów i wielu innych, które odkryjecie poniżej.

Rozmiar aktualizacji wynosi ~2.2 GB na PS4, ~7.6 GB na PS5, ~14.7* GB na Xbox i ~1 GB na Nintendo Switch.

* Wersja Xbox zawiera poprawione tekstury (stąd rozmiar), co zmniejsza wszystkie rozmiary pobieranych aktualizacji na Xbox! Zazwyczaj każda aktualizacja pobierałaby dodatkowe 200 MB, niezależnie od tego, czy była to poprawka, czy większa aktualizacja, teraz zostało to usunięte.

*Rozdanie 50. Warframe'a Styanax: Zalogujcie się do 21 września, aby otrzymać Styanaxa (zawiera też Gniazdo na Warframe i Reaktor Orokin) w grze poprzez wiadomość! Należy pamiętać, że wiadomości do skrzynki odbiorczej zostaną wysłane 15-20 minut po uruchomieniu aktualizacji. Wobec tego może być wymagane ponowne zalogowanie się do gry, aby otrzymać nagrodę.

Uwaga od Zespołu deweloperów: 

Wraz z aktualizacją Veilbreaker nadchodzi tygodniowa implementacja systemów zawartych w tej aktualizacji. Chcieliśmy udostępnić graczom możliwość ustalenia celów codziennych, cotygodniowych i dalszych.

W kwestii Niszczenia Woali i Garnizonu Kahla, tygodniowe misje Garnizonu "Pokonaj Narmer" udostępnione zostaną w przyszłym tygodniu, aby nasz zespół miał więcej czasu na ostatnie szlify. W międzyczasie możecie doświadczyć Zadania Veilbreaker, Polowania na Archona, a także zapoznać się z systemem Okruchów Archona po premierze aktualizacji.

Pojawia się tutaj także kompromis, ponieważ wiąże się z tym przesunięcie dostępności niektórych nagród, wolimy jednak zaoferować pozytywne wrażenia względem przedwczesnej premiery. Oznacza to, że przedmioty udostępniane przez Chippera, takie jak nowe przedmioty kosmetyczne Kahla, nowe Mody, schematy Styanaxa, schematy nowych broni itp. będą dostępne, kiedy rozpoczną się u Kahla tygodniowe misje "Pokonaj Narmer". Te misje są jedyną metodą uzyskania Prowiantu, który jest walutą używaną do zakupienia przedmiotów od Chippera.

Po ukończeniu zadania wprowadzającego Veilbreaker dostępne stają się następujące systemy rozgrywki:

 • Garnizon Kahla — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!
  • Nowy Syndykat nadchodzi wkrótce — ten Syndykat automatycznie awansuje wraz z tygodniowym postępem w grze, zamiast dotychczasowej Reputacji!
  • Tygodniowe Zadania Garnizonu "Pokonaj Narmer" (rozgrywka jako Kahl-175)
 • Polowania na Archona - JUŻ DOSTĘPNE
  • Okruchy Archona

* Więcej informacji o powyższych systemach znajduje się w niższych sekcjach tych notek.

Aktualizacja 32 zawiera nową zawartość oraz następujące poprawki z Poprawki 31.5.4 z PC, które wymagały zmiany kodu gry:

 • Dokonano mikrooptymalizacji znaczników pamięci.
 • Naprawiono kumulujące się premie Galwanizowanej Lunety/Galwanizowanego Celownika, które były usuwane w całości zamiast pojedynczo.
  • Naprawia to także Arkana, których premia znikała w całości, kiedy przedawniała się tylko jedna instancja premii.
 • Naprawiono niewpływanie koloru energii Operatora na kolor jego umiejętności i Efemery.
 • Naprawiono niezapisywanie postępu po ukończeniu misji. Według zgłoszenia:
 • Naprawiono nakładanie się na siebie ikon kontrolera w ekranie Kombinacji Broni Białej.
 • Naprawiono brak możliwości zmienienia zestawu wyposażenia w ekranie Wyglądu Operatora, gdy używano kontrolera.
 • Naprawiono rozbrajanie Nekramecha przy aktywacji umiejętności Nekramecha: Nekrasieć.
 • Naprawiono rzadką awarię, która mogła wystąpić w niekorzystnych warunkach sieciowych podczas ładowania między obszarami (winda na Zarimanie, Cetus i Równiny itp.).
 • Naprawiono nieotrzymywanie postępu w Wyzwaniu Gwiezdnego Szlaku 'Upadły Anioł' u Klientów.
 • Naprawiono występowanie migracji hosta podczas próby dołączenia do publicznej sesji z Miasta do Otwartego Świata (np. z Cetus do Równin Eidolon).

Uwagi szczególna dla PlayStation:

 • Dodano kategorię "Kolekcje" do Rynku w grze.
 • Naprawiono wyrzucanie z zespołu klientów na PS4 podczas przejścia do Pokładu 12 w trakcie walki z Orbem Wyzysku, jeśli Hostem był gracz o słabszym połączeniu sieciowym.

Uwagi szczególne dla Xbox:

 • Zooptymalizowano sposób przechowywania danych o liście przyjaciół.

NOWE ZADANIE WPROWADZAJĄCE: VEILBREAKER

Kahl-175 powraca! Podczas tej samotnej, wprowadzającej podróży bądź świadkiem stanu Systemu Origin po wydarzeniach z Nowej Wojny z perspektywy Szturmowca Grineer, Kahla-175. Choć przywództwo Narmer zostało zniszczone przez Tenno, wielu z nich jeszcze nie wyrwało się spod wpływu Woalu. Z nowym oddaniem dla swoich braci Grineer, Kahl współpracuje z nieprawdopodobnym sojusznikiem, aby uratować tych, którzy nadal są uwięzieni.

Wymagania Zadania: Należy mieć ukończone zadanie Nowa Wojna, aby odblokować Veilbreaker w swoim Kodeksie.

Ukończenie zadania nagrodzi Was Schematem Segmentu Helmintha dla Okruchów Archona, który można dodać do swojego Helmintha.

NOWY SYNDYKAT: GARNIZON KAHLA — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Po ukończeniu zadania Tenno uzyskają dostęp do GARNIZONU KAHLA, nowego Syndykatu znajdującego się w Obozie Włóczęgi na Ziemi. W następnym tygodniu otrzymacie dostęp do podnoszenia Rangi w tym Syndykacie, wypełniając cotygodniowe Zadania Garnizonu, aby odblokować nowych sprzedawców w obozie, dostosować Kahla za pomocą zdobytych modyfikacji i uzyskać dostęp do POLOWANIA NA ARCHONA.

Zadania Garnizonu "Pokonaj Narmer" — NADCHODZĄ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Zadania Garnizonu to cotygodniowe misje solowe dostępne u Kahla w Obozie Włóczęgi. Wciel się w postać Kahla, aby kontynuować jego heroiczne zadanie wyzwolenia kolejnych ofiar z Woalu.

Istnieją trzy misje ekskluzywne dla Kahla dostępne poprzez Zadania Garnizonu. Dodatkowe wyzwania są prezentowane podczas tych Zadań i są opcjonalne do wykonania. Ukończenie tych wyzwań nagradza nową walutą o nazwie Prowiant (więcej na ten temat poniżej), którą można wydać w Garnizonie Kahla.

Nowe Utwory Somakordu! — NADCHODZĄ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Cztery nowe Utwory Somakordu mogą zostać odblokowane po znalezieniu Fragmentów Somakordu podczas Zadań Garnizonu.

 • FINAL STAND
 • HOLD THE LINE
 • SKYBREAK
 • STEEL HORIZON

Jako że Kahl nie posiada własnego Skanera na wyposażeniu, te Fragmenty mogą zostać podniesione przez interakcję z nimi.

Podnoście Rangę w Garnizonie Kahla — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Ten Syndykat automatycznie awansuje wraz z tygodniowym postępem w grze, zamiast dotychczasowej Reputacji! Odblokowywanie Rang oznacza rozbudowę Garnizonu o nowy personel i możliwości.

c678cfbe70b4790d10ae8745a6a82f83.png

Zdobywaj Prowiant

Prowiant to nowa waluta, która pozwala na zakup przedmiotów w Garnizonie Kahla. Zbierajcie go, wykonując Zadania Garnizonu, by zdobyć:

 • Nowe Archonowe Mody Warframe'ów
 • Możliwość personalizacji Kahla
 • Efemerę Mgły Wojny
 • Komponenty Styanaxa
 • Schematy różnych Broni
 • Okruchy Archona

a3203117e0d78da0658d31aafb087096.jpg

Nowe Archonowe Mody Warframe'ów:

Nowa kolekcja Modów Warframe'ów trafiła do Garnizonu Kahla! Oferują poprawione statystyki z dodatkową premią dla umiejętności zadających obrażenia.

e8f5f63d6485315f1cf8487a9d5a915c.png

*Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów.

Archonowa Ciągłość
+55% Czasu Trwania Umiejętności. Umiejętności nakładające Efekt Statusu Obr. Toksycznych nakładają także Efekt Statusu Obr. Żrących.

Archonowe Rozciągnięcie:
+45% Zasięgu Umiejętności. Umiejętności zadające Obr. Elektryczne przyznają +2 Energii/s przez 5 sek.

Archonowa Witalność:
+440% Życia. Podwaja ilość Efektów Statusu Obr. Ogniowych nakładanych przez Umiejętności.

 • Jesteśmy świadomi, że ta premia nie działa ze wszystkimi Umiejętnościami, np. Ognisty Podmuch Ember. Zostanie to naprawione w nadchodzącej poprawce/aktualizacji.

Archonowy Przepływ:
+275% Maks. Energii. Przeciwnicy zabici przez Obr. od Zimna mają teraz 10% szansy na upuszczenie Kuli Energii. Czas odnowienia: 10s.

Archonowa Intensyfikacja:
+30% Siły Umiejętności. Przywrócenie Życia z użyciem umiejętności przyznaje +30% Siły Umiejętności przez 10 sek.

 • Chcemy również zwrócić uwagę, że występują problemy z umiejętnościami leczącymi w czasie, lub leczącymi po zakończeniu umiejętności. Tutaj też planowane są poprawki.

Personalizacja Kahla — NADCHODZI W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Garnizon Kahla będzie dostępny w Obozie Włóczęgi po ukończeniu Zadania Veilbreaker. Możecie tam odwiedzić Kahla-175 oraz wybrać mu nowy mundur spośród wielu dostępnych opcji. Wyposażony w technologię Voidshell oraz wiele opcji Hełmu i Dodatków, gracze mogą wyposażyć go w unikalny wygląd, który sprawi, że jego Bracia będą dumni.

Możesz również wyposażyć Kahla w posiadane przez Ciebie Nagolenniki, Naramienniki i Napierśniki!

 

NOWE COTYGODNIOWE MISJE: POLOWANIA NA ARCHONA

Po ukończeniu Zadania Veilbreaker odblokujecie Polowania na Archona. Polowania na Archona to nowy typ cotygodniowych misji, który jest dostępny w każdego tygodnia. Możecie teraz stawić czoła tym eksperymentom Narmer, mając u swego boku całą drużynę!

Polowanie na Archona może zostać rozpoczęte z poziomu konsoli w Garnizonie Kahla lub przez Nawigację (po wydaniu kolejnej aktualizacji). Przygotujcie swoje Arsenały na prawdziwy test pokazu siły, dołączając do walki z dawnymi wrogami.

Misje Polowania na Archona

Staw czoła zawoalowanym przeciwnikom w znajomych lokacjach Systemu Origin, będących pod kontrolą Narmer. Polowanie na Archona składa się z trzech misji o rosnącym poziomie trudności i dodatkowych ograniczeniach. W każdym tygodniu dostępne jest tylko jedno Polowanie na Archona, a gracze mogą spróbować swoich sił w pojedynkę lub w grupie. Za każdego gracza w drużynie wrogowie rosną w siłę (+50% Życia i Tarczy za każdego gracza). Misje Polowania na Archona mogą zostać powtórzone, ale nagrody zostaną przyznane tylko przy ich pierwszym ukończeniu.

Dodatkowe Ograniczenia podnoszą wyzwanie:

 • Ograniczenie Odrodzenia:
  • Brak Samowskrzeszenia: Gracze mogą zostać wskrzeszeni tylko przez innych Tenno (lub Towarzyszy).
  • Kara Ostatniego Tchu: Czas trwania Ostatniego Tchu został skrócony o 2 sekundy.
  • Krótszy Czas Wykrwawiania: Każdorazowe wejście w stan Wykrwawiania skraca czas na wskrzeszenie, do minimalnie 5 sekund.
 • Ograniczenia Sprzętu
 • Blokada Sojuszników: Przyzwanie sojuszników nie jest możliwe podczas misji.
 • Wydłużony Czas Odnowy: Każdy przedmiot posiada 3-minutowy czas odnowienia. Dotyczy on wszystkich wariantów danego przedmiotu.

Podobnie jak w przypadku Arbitrażu, podczas Polowania na Archona wybrana broń i Warframe'y otrzymają premie. Te premie dotyczą każdego gracza z osobna!

Te misje mają stanowić wyzwanie, więc rozważnie dobierajcie swoje wyposażenie, by pokonać przeszkody i przeciwników.

Rodzaje wrogów

Tenno, którzy wzięli udział w Nowej Wojnie, na pewno będą pamiętać przeciwników, których można spotkać podczas Polowania na Archona. Wśród zastępów Narmer znajdą się także Diakoni. Diakoni, którzy niegdyś patrolowali systemy pod kontrolą Narmer poszukują teraz wolontariuszy, którzy chcieliby dołączyć do stada oddanych Narmer. Strzeżcie się, Tenno, Diakoni są większym zagrożeniem niż podczas Waszego ostatniego spotkania, dzięki oddziałom wiernych maszerujących u ich boku. Diakon pozostanie nietknięty, póki nie rozprawicie się z jego oddziałem.

 

Zmiany Archona

Zwieńczeniem Polowania na Archona zawsze będzie Zabójstwo — znane także jako "Pojedynek" — podczas którego Tenno mogą zmierzyć się z Archonem, by zakończyć polowanie i odebrać swoją nagrodę. Podczas każdej, cotygodniowej rotacji POLOWANIA NA ARCHONA wybrany zostanie nowy Archon: Boreal, Amar lub Nira.

Archoni zmienili się od Waszego ostatniego spotkania, Tenno. Urośli w siłę, od kiedy walczyliście z nimi w pojedynkę podczas Nowej Wojny. Wszyscy trzej Archoni doczekali się zmian w celu podniesienia ich poziomu trudności.

Ich zwiększona odporność, potężniejsze ataki i nowe sztuczki czynią ich groźnymi przeciwnikami — pokonanie Archonów wymaga dobrego wyposażenia i zaradnego zespołu.

488de39b4e7abe3692fa855d65dd41c7.jpg

Nagrody Polowania na Archona

Ukończenie wszystkich trzech misji Polowania na Archona przyzna Okruch Archona oraz jedną losową nagrodę z puli. Każdy Archon przyznaje inny Okruch Archona. Każdy z Okruchów posiada niepowtarzalny zestaw statystyk, który pozwoli wynieść Wasze Arsenały na nowe wyżyny. Dodatkowo każdy Okruch ma 20% szansy na bycie Okruchem z Tau. Więcej informacji o Okruchach znajduje się w sekcji Okruchy Archona poniżej.

Pula nagród zawiera:

 • Pospolite:
  • Rzeźba Ayatan Anasa
  • Mod Riven
 • Nieprzeciętne:
  • 3-dniowy Wzmacniacz
  • 8000 Endo
  • 12 000 Kuvy
 • Rzadkie:
  • Adapter Exilus Warframe'a
  • 3 Formy
  • Schemat Katalizatora Orokin
  • Schemat Reaktora Orokin
 • Legendarne:
  • Legendarny Rdzeń

NOWY DODATEK SYSTEMU HELMINTH: OKRUCHY ARCHONA

Okruchy Archona są źródłem promieniowania zapobiegającego entropii, działające ożywczo na syntetyczne formy życia, w szczególności na Archonów i Warframe'y. Okruchami zarządzać można przez Helmintha na pokładzie Orbitera — czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, czym są i jak z nich korzystać.

Informacja: Aby skorzystać z tego systemu, konieczne jest ukończenie zadania Veilbreaker!

Czym są Okruchy Archona

Okruchy Archona to przedmioty, które mogą zostać zainstalowane w Warframe'ach, by przyznać im permanentne*, addytywne (niepodlegające wpływowi Modów) premie statystyk.

*Premia statystyk będzie przyznawana, kiedy Okruch jest zainstalowany w danym Warframe'ie. Premia znika po usunięciu Okruchu. Przeczytajcie sekcję "Jak korzystać z Okruchów Archona", aby dowiedzieć się więcej.

Okruchy Archona można zdobyć na dwa sposoby:

1. Polowania na Archona: Pojedynczy Okruch Archona jest gwarantowany po zakończeniu wszystkich trzech misji podczas cotygodniowego Polowania.

 • Ten Okruch ma 20% szansy na bycie Okruchem Tau.
 • Okruchy Archona z Tau posiadają 50% zwiększoną moc względem typowych Okruchów Archona.
  • Na przykład: Standardowy Bursztynowy Okruch Archona przyzna premię +15% Prędkości Sprintu, a odpowiednik Tau przyzna +22.5% (15 * 1.5 = 22.5).

2. Garnizon Kahla:

 • Kahl każdego tygodnia oferuje 1 Okruch Archona do zakupienia za Prowiant!

Rodzaje Okruchów Archona

Każdy Archon nagradza określonym typem Okruchu, a te posiadają własne kategorie statystyk. Wybierzcie Okruchy Archona tego samego koloru, by skupić się na konkretnym typie przewagi podczas walki, lub korzystajcie z wielu ich typów, jeśli uznacie to za stosowne.

 • Okruch Archona: Lazurowy
  • Wypada z Archona Boreal (Polowanie na Archona: Ziemia)
  • Kategoria Statystyk: Defensywne
 • Okruch Archona: Karmazynowy
  • Wypada z Archona Amar (Polowanie na Archona: Mars)
  • Kategoria Statystyk: Ofensywne
 • Okruch Archona: Bursztynowy
  • Wypada z Archona Nira (Polowanie na Archona: Jowisz)
  • Kategoria Statystyk: Użyteczność

Użycie Okruchów Archona

Po ukończeniu Zadania Veilbreaker do Waszych skrzynek odbiorczych trafi Segment Helmintha dla Okruchów Archona, który możecie dodać do swojego w Helmintha. Odblokuje to nowe menu w segmencie Helmintha, które umożliwia instalację i usunięcie zdobytych Okruchów z Warframe'a. Każdy z Warframe'ów posiada 5 gniazd, w których można zainstalować Okruch Archona.

1eae36bdda1c2f7d98077061556c2335.jpg

Okruchy Archona mogą zostać usunięte i wykorzystane ponownie, co wiąże się z kosztem 50% Żółci Helmintha.

9352251f8de8c66255a06dd3f4191bb9.jpg

de6d13db80104fe48f28ccd84c8e688a.jpg

Wyposażone Okruchy Archona są dostępne także z poziomu Arsenału. Wskazanie Okruchu kursorem umożliwi przejście do ekranu zarządzania Okruchami Helmintha, gdybyście chcieli dokonać zmian.

24cb81750c83985a09f0ee177f3c33c3.jpg

 

f651e7033463bc61a946565b470ee4ae.png

NOWY WARFRAME: STYANAX

Przybył STYANAX, nasz 50. Warframe! Styanax nigdy nie zastanawia się, z iloma wrogami przyjdzie mu się zmierzyć, ale gdzie ich znajdzie.

Styanax jest przyznawany po zalogowaniu od dziś do 21 września! Po tym czasie może zostać zakupiony na Rynku w grze, a jego komponenty można zdobyć w Garnizonie Kahla używając Prowiantu.

Pasywne
Szansa trafienia krytycznego Styanaxa zwiększa się wraz z poziomem naładowania jego Tarcz, efekt jest podwojony dla Włóczni.

Oszczep Axios
Ciśnij Oszczepem Axios. Kiedy oszczep przybije wroga do ściany, znajdujący się w pobliżu wrogowie zostaną przyciągnięci w miejsce trafienia oszczepu i otrzymają serię obrażeń.

Uderzenie Tharrosa
Przywołaj Tharrosa, tarczę Styanaxa. Odeprzyj wrogów, redukując jednocześnie ich tarczę i pancerz. Styanax regeneruje życie za każdego trafionego wroga.
*Uderzenie Tharrosa jest umiejętnością Styanaxa dla Helmintha!

Wezwanie
Zwróć uwagę wrogów na Styanaxa. Jego determinacja podnosi na duchu pobliskich sojuszników, regenerując ich energię i tarcze. Styanax i jego sojusznicy regenerują tarcze za każde zabicie lub asystę w zabiciu wroga.
*Wezwanie jest umiejętnością Styanaxa używaną w Railjacku!

Ostatni Bastion
Wyzwól potęgę i męstwo. Wyskocz w powietrze i rzuć gradem Oszczepów Axio. Oszczepy zadają obrażenia wrogom w pobliżu miejsca trafienia oszczepu. Bezpośrednie trafienia zadają zwiększone obrażenia.

3cfc9d962f0cdcabe4a48b4ed62745be.png

CHARAKTERYSTYCZNA BROŃ STYANAXA: AFENTIS

Włócznia Styanaxa dorównuje jego potędze. Rzuć włócznią, aby przygwoździć wroga, jednocześnie ogłuszając pobliskich przeciwników. Możesz też rzucić Afentis na ziemię, aby stworzyć pole wzmocnień dla sojuszników. Gdy sojusznicy pod wpływem wzmocnienia Afentisa zabiją przeciwnika, zatrzymują to wzmocnienie na krótki czas po opuszczeniu pola działania.

Schemat broni Afentis może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla. *Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

Styanax: Hełm Synmora
Pamiętaj o swojej odwadze na każdym kroku. Elitarny hełm dla Warframe'a Styanax.

Styanax: Hełm Agogean
Kochaj blask świtu, mimo że znasz cień śmierci. Wyróźniający się hełm dla Warframe'a Styanax.

Syandana Lanex
Syandana dla nieustraszonych.

Leverian Styanaxa
Odwiedź Drususa Leveriana, aby odkryć pochodzenie tego zahartowanego w boju Warframe'a.

00acf7937c67e1a99c202036da8be9f1.png

KOLEKCJA GALANTERII STYANAXA
Wytworny wygląd przystaje odznaczonemu wojownikowi. Ta kolekcja zawiera Hełm Styanaxa Synmora, Hełm Styanaxa Agogean, Syandanę Lanex, Skórkę Voidshell Styanaxa wraz ze Strukturą Materiału "Forma Fieldronu", a także Wyświetlacz Tharros i Axios.

NOWA MACZETA: SLAYTRA
Slaytra jest potężnym następcą tradycyjnej Maczety Grineer, która podwaja czas krwawienia.

Schemat broni Slaytra może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla.

*Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

NOWA BROŃ MIOTANA: AEGRIT
Czego Aegritowi brakuje w ilości, nadrabia niszczycielską mocą. Ciśnij Aegritem i zdetonuj go w odpowiednim momencie, aby zdziesiątkować oddziały wroga.

Schemat broni Aegrit może zostać zakupiony za Prowiant w Garnizonie Kahla.

*Prosimy pamiętać, że premiera tygodniowych misji "Pokonaj Narmer" (w tym dostęp do Garnizonu) zostały przesunięte na następny tydzień, aby dać zespołowi więcej czasu na poprawki.

PAKIET WOJOWNIKA VEILBREAKER
Stań ramię w ramię ze swoimi braćmi i broń bezbronnych wykorzystując przedmioty zawarte w tym pakiecie:

 • 350 Platyny
 • Maczeta Slaytra
 • Włócznia Afentis
 • Włócznia: Skórka Ascension
 • Broń Miotana Aegrit
 • Efemera Mgły Wojny
 • Znak Męstwa Kahla-175*
 • Glif Za Moich Braci*
 • Figurka Noggle — Kahl-175
 • 7-dniowy Wzmacniacz Biegłości
 • 7-dniowy Wzmacniacz Kredytów

Przedmioty oznaczone gwiazdką ("*") są dostępne wyłącznie w tym ograniczonym czasowo pakiecie. Aby uczynić pakiety Wsparcia bardziej przyjaznymi graczom, pozostała zawartość pakietu może zostać zakupiona za Platynę osobno na Rynku w grze lub zdobyta podczas rozgrywki (Maczeta Slaytra, Włócznia Afentis, Broń miotana Aegrit). Ścieżka zdobywania broni za darmo zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu wraz z wydaniem Garnizonu Kahla.

78ba2c0f836506739892a310cd18c84d.png

NOWE KOLEKCJE VOIDSHELL

Najnowsze i najlepsze eteryczne możliwości prosto z Pustki dla poniższych Warframe'ów. Odziej się w ten morficzny materiał stworzony w czasie Skoku Pustki Zarimana.

Pakiet Styanax Voidshell

Zawiera Skórkę Voidshell dla Styanaxa i strukturę materiału "Forma Fieldronu".

Pakiet Excalibur Voidshell

Zawiera Skórkę Voidshell dla Excalibura i strukturę materiału "Napastnik Lunaro".

Pakiet Wukong Voidshell

Zawiera Skórkę Voidshell dla Wukonga i strukturę materiału "Odcisk Rubedo".

Pakiet Nova Voidshell

Zawiera Skórkę Voidshell dla Novy i strukturę materiału "Perłowy Plastyd".

Pakiet Błyskotek Pustki II

Zbierzcie je wszystkie! Skórki Voidshell Wukonga, Excalibura i Novy oraz ich struktury materiałów są dostępne w tej kolekcji.

Nowe Kolekcje Voidshell są dostępne do kupienia na Rynku w grze.

babb1071fe493d76b89eb6f9f5fe6553.png

KOLEKCJA SKÓREK: PROTEA CALADRIUS
Przejmij dowodzenie. Wyeliminuj swoich przeciwników. Przywróć porządek. Kolekcja Skórek: Protea Caladrius zawiera:

Protea: Skórka Caladrius
Przejmij dowodzenie. Wyeliminuj swoich przeciwników. Przywróć porządek.

Tonkor: Skórka Daecret
Strażnicy najwyższego stopnia zasługują na dostojny wygląd.

Broń Miotana: Skórka Monitivus
Czasami elegancja idzie w parze z destrukcyjnym potencjałem.

Kolekcja Protea Caladrius jest dostępna na Rynku w grze.

NOWE PRZEDMIOTY SPOŁECZNOŚCI

Wyświetlacz Społeczności Styanax
Zachwyć się mocą Styanaxa w tym zachwycającym wyświetlaczu od TBGkaru.

Glif Społeczności Kahl-175
Pokaż swoje wsparcie dla wojownika zrywającego woale, Kahla-175, za pomocą tego niesamowitego glifu społecznościowego od MissMagicka.

Wyświetlacz Społeczności Styanax i Glif Społeczności Kahl-175 są dostępne do kupienia na Rynku w grze.

TENNOGEN RUNDA 22: CZĘŚĆ 2

Druga część 22. Rundy jest już dostępna na Rynku w grze!

e14eec09220230cee66d9125c58221a6.png

Paczka TennoGen LXX

 • Octavia: Skórka i Hełm Mandachoralyst autorstwa kakarrot2812
 • Volt: Skórka i Hełm Tennoshock autorstwa kakarrot2812
 • Naramienniki: Piercing Eye autorstwa Mz-3 i HAROHARO
 • Napierśnik: Piercing Eye autorstwa Mz-3 i HAROHARO
 • Ciężkie Ostrze: Skórka Dogma autorstwa Felixa Leonharta

cb1a506d072584ea34414a6c823d6399.png

Paczka TennoGen LXXI

 • Wisp: Skórka i Hełm Raevuz autorstwa malaya i Xtygian
 • Revenant: Skórka i Hełm Ahriman autorstwa Vulbjorn, the graphical walrus
 • Naramienniki: Paxis autorstwa malaya i Jadie
 • Naramienniki: Vikasa autorstwa blazingcobalt
 • B. drzewcowa: Skórka Ulcerated autorstwa Vulbjorn, the graphical walrus

Skórki Liset

 • Liset: Skórka Vammatar autorstwa Ventralhound

ZMIANY JAKOŚCI ROZGRYWKI

Ta bardzo obszerna sekcja obejmuje zmiany i poprawki jakości rozgrywki, które są główną częścią tej aktualizacji. Są to następująco:

 • Zmiany umiejętności początkowych Warframe'ów: Excalibur, Mag i Volt
 • Wzmocnienia Modyfikacji Warframe'ów: Część 2
 • Zmiany Pancerza
 • Zmiany Broni z obrażeniami obszarowymi, w tym:
  • Zmiany Amunicji
  • Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów
  • Zmiany obrażeń trafienia w głowę
  • Zmiany Fulminacji Prime i Burzy Ognia Prime
  • Skupienie się na misjach, w których dominują ataki obszarowe
 • Zmiany Włóczni
 • Przysięgi Syndykatów
 • Zmiany systemu Modów Riven
 • Odnowa Ostatniego Tchu
 • Zmiany Złącz Kolei Solarnej
 • Zmiany Ozdabiania

Ważna uwaga dotycząca zmian jakości rozgrywki w notkach:

Patrząc na powyższą listę, ta aktualizacja dotyka znacznej ilości istniejącej zawartości! Zmiany te mogą mieć wpływ na wyposażenie wielu Tenno, szczególnie te dotyczące Warframe'w i broni obszarowej. Historycznie patrząc na zmiany, które dotyczą sprzętu z pewną inwestycją zasobów, szły one w parze z pomocnym komunikatem w skrzynce odbiorczej, więc gracze mogą spodziewać się tego samego w tym przypadku!

Mamy nadzieję, że docenicie te przedmioty, logując się przed 1 stycznia, 5:59 czasu polskiego:

 • 3x Forma
 • 2 Katalizatory Orokin
 • 2 Reaktory Orokin

DODATKOWO dla kwalifikujących się kont (te, które posiadały Fulminację Prime lub Burzę Ognia Prime), otrzymają one 20 tys. Endo oraz 500 tys. Kredytów w osobnej wiadomości!

ZMIANY UMIEJĘTNOŚCI POCZĄTKOWYCH WARFRAME'ÓW: EXCALIBUR, MAG I VOLT

Klasyczne trio otrzymuje lifting! Naszym celem było sprawienie, aby każda z umiejętności miała zastosowanie przy jednoczesnym uproszczeniu działania poszczególnych mechanik w celu ułatwienia zrozumienia ich działania przez nowych graczy. Zmiany są następujące:

EXCALIBUR

Tnący Pęd

 • Dokonano zmian serii cięć, by najlepszy cel był wybierany po każdym ataku, zamiast po użyciu umiejętności.
  • Nieprawidłowe cele nie są usuwane z listy potencjalnych celów, ponieważ mogą stać się ponowne dostępne podczas ataku (widoczność, odległość).
 • Umiejętność zadaje teraz wyłącznie Obr. Tnące, co gwarantuje Efekt Statusu Obr. Tnących.
 • Zwiększono prędkość przeskakiwania pomiędzy wrogami.
 • Ulepszono aktywne namierzanie dodatkowych celów.
 • Może zostać anulowany przez skok lub unik.
 • Skrócono animację cięcia.
 • Ulepszono animacje śmigania w powietrzu.
 • Zaktualizowano efekty wizualne poprzez dodanie widma Excalibura, podążającego tuż za graczem po użyciu Tnącego Pędu.

Oszczepy Świetlne

 • Usunięto limit wrogów, których można trafić Oszczepem Świetlnym.
  • Przed zmianą istniała maksymalna liczba wrogów, w których można było trafić Oszczepem Świetlnym. Na przykład (niedokładne liczby), nawet gdyby w zasięgu znajdowało się 15 wrogów, tylko 10 zostałoby trafionych. Teraz uderza on absolutnie we wszystko w zasięgu!
 • Dodano gwarantowane nałożenie Efektu Statusu Obr. Tnących.
 • Zmiany animacji:
  • Zwiększono rozmiar oszczepów.
  • Oszczepy będą teraz wycelowane bardziej w klatkę piersiową.

MAG

Pasywna:

 • Nie wymaga już Skoku Balistycznego, by przyciągać łup.
 • Helminth: Umiejętność Przyciągnięcia Mag posiada teraz zmniejszony zasięg, kiedy zostanie wystrzyknięta. Maks. 25m do 12,5m.

Przyciągnięcie

 • Użycie umiejętności tworzy teraz mini-wir, który przyciąga wrogów przed Mag. Odłamki stworzone przez Polaryzację będą przyciągane przez Wir.
  • Zmiany dotyczą również Umiejętności wstrzykniętej przez Helmintha.

Magnetyzm

 • Odłamki z Polaryzacji zostają teraz wciągnięte w pole bańki Magnetyzmu, w tym Odłamki orbitujące Mag.
 • Odłamki ładujące Magnetyzm zwiększają jego obrażenia o 500 za każdy. Ten efekt jest zależny od Modów Siły Umiejętności.
 • Zwiększono kąt ochrony z 80 do 120 stopni na wszystkich poziomach umiejętności.
 • Ujednolicono Zasięg umiejętności na wszystkich poziomach (15m dla wybuchu, 4m dla pola przyciągania).
 • Ujednolicono mnożnik Ochronnego trybu umiejętności do 2x na wszystkich poziomach.
 • Dodano efekt przy znikaniu Odłamków pocisków.
 • Naprawiono błędny obrót efektów wizualnych wybuchu.

Polaryzacja

 • Odłamki są teraz znacznie większe i unoszą się nad ziemią dla lepszej widoczności.
 • Odłamki w promieniu 3m od Mag orbitują wokół niej, nakładając efekt statusu Obr. Tnących lub Przebijających na pobliskich wrogów.
 • Ujednolicono zasięg i czas trwania umiejętności na wszystkich poziomach do kolejno 8m i 5s.

Zmiażdżenie

 • Ujednolicono zasięg do 18m na wszystkich poziomach umiejętności.

VOLT

Pasywna:

 • Zwiększono wysokość premii Obr. Elektrycznych przyznawanych za przebiegnięcie 1m z 5 do 10.
 • Zaktualizowano umiejętność Volta, by premia przyznawana była także przeskakującym łukom Porażenia.

Porażenie

 • Zmniejszono koszt aktywacji z 25 do 15 Energii.
 • Ujednolicono zasięg do 15m na wszystkich poziomach umiejętności.

Prędkość

 • Zwiększono podstawowy bonus prędkości z 50% na 75% oraz wyrównano na wszystkich poziomach.
 • Zwiększono czas trwania z 5/10s do 9/12s (wartość podstawowa i maksymalna).
 • Zwiększono premię prędkości przeładowania z 17,5% na 25%.
 • Ujednolicono zasięg na wszystkich poziomach umiejętności (25m).

Tarcza Elektryczna (wszystkie zmiany wymienione poniżej odwołują się do mechaniki jej noszenia)

 • Usunięto redukcję prędkości podczas poruszania się z Tarczą.
 • Usunięto zużycie energii w ruchu podczas noszenia Tarczy.
 • Usunięto ograniczenie użycia tylko broni bocznej. Broń główna i broń biała może być używana podczas noszenia Tarczy.
 • Zaktualizowano efekty dźwiękowe podnoszenia i odstawiania Tarczy.

Przeciążenie

 • Ujednolicono zasięg pulsu elektrycznego do 20m na wszystkich poziomach umiejętności, a promień łuków elektrycznych do 8m.

Ogólne zmiany Warframe'ów:

WUKONG

Zmiany Niebiańskiego Bliźniaka:

Wukong jest jednym z najpopularniejszych Warframe'ów dzięki swojej mobilności i wytrzymałości. Niebiański Bliźniak miał zdolność wykonywania "brudnej roboty" za graczy w znaczącej części zawartości gry. Aby zachęcić Wukonga do współpracy ze swoim Bliźniakiem, wprowadziliśmy następujące zmiany:

 • Ogólne obrażenia Niebiańskiego Bliźniaka zostały zmniejszone o połowę, oznaczenie przeciwników przyciskiem umiejętności sprawia, że otrzymują oni potrójne obrażenia.
 • Niebiański Bliźniak jest podatny na samo oszołomienie własną bronią.
  • Ponieważ Bliźniak używa takego samego Wyposażenia co Wukong, można zniwelować ten efekt, odpowiednio dostosowując mody.
 • Wukong i Niebiański Bliźniak dzielą się teraz rezerwą amunicji. Amunicja podniesiona przez gracza lub Bliźniaka jest dzielona między nimi. Kiedy amunicja danej broni zostanie wyczerpana, użyta zostanie broń, która posiada amunicję w rezerwie lub broń biała, kiedy obie rezerwy zostały wyczerpane. Bliźniak także zajmie się poszukiwaniem Amunicji.
  • Przed tą zmianą, Niebiański Bliźniak posiadał nieskończoną rezerwę amunicji, która pozwalała na nieograniczone wykorzystanie potężnych broni o ograniczonej dostępności amunicji, takich jak Bramma, co leżało poza zamierzeniami balansu tych broni. Ponieważ Bliźniak dziedziczy Wasze wyposażenie, zagwarantowanie jego efektywności wymaga teraz bardziej aktywnego podejścia do gry.
 • Wprowadzono kilka zmian w HUD dla ikon umiejętności Niebiański Bliźniak/Przeciwstawienie Wukonga, aby nie były one rozciągnięte lub nie zachodziły na inne elementy Interfejsu.

Zmiany Pierwotnej Furii:

 • Postawa została zaktualizowana do dzisiejszych standardów — silniejsze uderzenia posiadają teraz wyższe mnożniki obrażeń.
 • Dodano krótkotrwały efekt przyciągania po zakończeniu kombo w przód lub przy uderzeniu z wyskoku. Ten efekt nie jest zależny od Modów Siły Umiejętności.

Zmiana Ogłuszającego Pancerza Revenanta:

 • Teraz zapewnia 1 sekundę niewrażliwości po zużyciu ładunku.
  • Dodanie Gardy wpłynęło na wydajność Ogłuszającego Pancerza, ponieważ wrogowie posiadający Gardę oraz broń automatyczną byli w stanie bez problemu usunąć wszystkie ładunki Ogłuszającego Pancerza, gdyż efekt uśpienia na nich nie działa. Aby zbliżyć działanie tej umiejętności do pierwotnego stanu, Ogłuszający Pancerz zapewni teraz 1 sekundę nieśmiertelności po zużyciu każdego ładunku. Daje to czas graczom na reakcję i uniknięcie pełnych obrażeń.

Zmiana Baterii Balistycznej Mesy:

 • Zwiększono maksymalne zebrane obrażenia z 1.6 tys. do 5 tys.
 • Zaktualizowano animację rzucania umiejętności, by była wykonywana jedną ręką.
  • Pozwala to na jej użycie bez przerywania ostrzału.
 • Zebrane obrażenia są teraz wyświetlane jako wskaźnik wzmocnienia zamiast % naładowania Umiejętności.
  • Przy odświeżeniu wyświetlany jest teraz napis "Bateria Balistyczna" oraz korzysta z własnej ikony.
 • Użycie Baterii Balistycznej jest teraz możliwe podczas trwania Rozjemcy.
 • Wskaźnik zostanie odświeżony, kiedy premia zostanie w pełni naładowana.

WZMOCNIENIA MODYFIKACJI WARFRAME'ÓW — CZĘŚĆ 2

W Aktualizacji 31.2 wzmocniliśmy kilka mniej popularnych modyfikacji umiejętności Warframe'ów. Nadszedł czas kontynuować pracę! Ta seria zmian porusza Warframe'y od Lokiego po Rhino (których jest zaskakująco wiele!). Zwiększyliśmy ich przydatność, co powinno zachęcić do tworzenia bardziej różnorodnych konfiguracji.

*Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów.

Loki: Zabezpieczenie Teleportu

 • Wcześniej: Po zamianie z sojusznikiem, będzie on nieśmiertelny przez 6s.
 • Teraz: Zapewnia połowę czasu niewrażliwości dla Lokiego i usuwa efekty statusu u obu celów przy teleportacji.
  • Dodano także ikonę czasu trwania nieśmiertelności, kiedy Loki zamieni się miejscami z wrogiem.

Mag: Kruszące Zmiażdżenie

 • Wcześniej: Wrogowie, którzy przetrwają Zmiażdżenie, mają obniżony Pancerz o 50% i zostaną unieruchomieni na 7s.
 • Teraz: Działanie modyfikacji pozostaje takie same, szybkość aktywacji umiejętności została zwiększona o 50%.

Mesa: Ogłuszająca Tarcza

 • Wcześniej: Odbite pociski zyskują 50% szansy na ogłuszenie przeciwników.
 • Teraz: funkcja wzmocnienia niezmieniona, odbita szansa pocisku na ogłuszenie skaluje się teraz z Siłą Umiejętności (do 100% ogłuszenia, jeśli ma się 200%+ Siły Umiejętności).

Mesa: Perfekcyjne Trafienie

 • Wcześniej: Do strzału doliczane jest 100% Szansy Statusu zależne od poziomu naładowania umiejętności.
 • Teraz: Do strzału doliczane jest +50% Szansy Obr. Krytycznych, zależnej od poziomu naładowania.

Nekros: Żywa Dusza

 • Wcześniej: Użyj tej umiejętności na wykrwawiającym się graczu, aby natychmiast go wskrzesić z 30% Życia. Energia Nekrosa zostanie zużyta.
 • Teraz: Rdzeń działania modyfikacji pozostaje taki sam, ale nie zużywa on już całej energii Nekrosa. Koszt użycia umiejętności jest teraz taki sam jak Pięść Duszy (25 Energii).
  • Wskrzeszony gracz otrzymuje teraz także 2 sekundy nieśmiertelności podczas animacji wstawania.

Nezha: Wulkaniczny Przepływ

 • Wcześniej: Kumuluje 150% obrażeń zadawanych przez Kroczącego z Ogniem, by następnie uwolnić je jako szlak ognia, utrzymujący się 10s.
 • Teraz: Kumuluje 250% obrażeń zadanych przez Kroczącego z Ogniem, szlak ognia nakłada gwarantowany efekt statusu Obr. od Ognia. Czas trwania pozostaje niezmieniony.

Nidus: Nienasycony

 • Wcześniej: Nidus ma 60.0% szansy na wygenerowanie dodatkowego ładunku do licznika Mutacji za każdym razem, gdy zdobędzie go stojąc w pladze Wygłodniałego.
 • Teraz: Szansa na zdobycie dodatkowego ładunku Mutacji skaluje się z Siłą Umiejętności, szanse wyższe niż 100% umożliwiają uzyskanie wielu ładunków naraz.
  • Np. 150% gwarantuje 1 dodatkowy ładunek i daje 50% szans na zdobycie drugiego.

Nidus: Wybuchowa Larwa

 • Wcześniej: Reaktywacja Larwy spowoduje jej detonację i zada 300 Obr. Toksycznych w zasięgu 5m. Obrażenia kumulują się z każdym złapanym przez Larwę przeciwnikiem.
 • Teraz: Reaktywacja Larwy spowoduje jej detonację i zada 600 Obr. Toksycznych w zasięgu 8m. Obrażenia rosną wraz z każdym złapanym przez Larwę przeciwnikiem.

Nova: Gwiazda Neutronowa

 • Wcześniej: Ponowne użycie spowoduje, że pozostałe cząstki polecą na wrogów zadając im 120 Obrażeń Wybuchowych z gwarantowanym wywołaniem Efektów Statusu w promieniu 8m.
 • Teraz: Pozostałe cząstki wystrzelą we wrogów, zadając im 240 Obr. od Ognia z gwarantowanym efektem statusu Podpalenia w promieniu 16m. Cząsteczki Gwiazdy Neutronowej posiadają podwojony "zasięg namierzania" celów względem Gwiazdy Pustki.

Nova: Absorpcja Antymaterii

 • Wcześniej: Absorbuje pociski nieprzyjaciela w zasięgu 3m, zwiększając Obrażenia zadane w czasie eksplozji.
 • Teraz: Absorbuje pociski nieprzyjaciela w zasięgu 5m, zwiększając obrażenia zadane w czasie eksplozji.

Nyx: Ogłuszające Sztylety

 • Wcześniej: Trafieni wrogowie będą zdezorientowani przez 10s.
 • Teraz: Rdzeń działania pozostaje niezmieniony. Tworzy trzy dodatkowe Sztylety przy użyciu umiejętności.

Octavia: Rozczłonkowany Werbel

 • Wcześniej: Pozwala postawić dwa Werble, każdy z 50% mniejszym zasięgiem.
 • Teraz: Działanie modyfikacji pozostaje takie same, zasięg werbli został zwiększony do 80% oryginalnego werbla.

Revenant: Oślepiająca Zjawa

 • Wcześniej: Zjawa oślepia przeciwników na 10 sekund.
 • Teraz: Rdzeń działania pozostaje niezmieniony. Zjawa zyskuję premie +40% Zasięgu.

Rhino: Odbudowujące Tąpnięcie

 • Wcześniej: Odnawia Życie Żelaznej Skóry o 80 za każdego trafionego przeciwnika.
 • Teraz: Odnawia Życie Żelaznej Skóry o 4% za każdego trafionego przeciwnika. Wartość przywróconego Życia nie skaluje się już z Siłą Umiejętności.
  • Ilość odzyskanego życia Żelaznej Skóry jest zależna od maksymalnej wartości po użyciu umiejętności Żelazna Skóra i zakończeniu okresu niewrażliwości na obrażenia.
  • Sprawia to, że ta Modyfikacja powinna lepiej działać w misjach wysokiego poziomu względem przyznawania stałej wartości Życia.

Rhino: Przeszywający Ryk

 • Wcześniej: Wrogowie w zasięgu 25m zostaną powaleni i ucierpią z powodu statusu Przebicia. Ryk może zostać aktywowany ponownie.
 • Teraz: Wrogowie w zasięgu 25m zostaną powaleni i otrzymają 10x efektu statusu Obr. Przebijających. Ryk może zostać aktywowany ponownie. Zwiększa zasięg Ryku o +40%.

Oberon: Poświęcone Rozliczenie

 • Wcześniej: Wróg napromieniowany Rozliczeniem stworzy obszary, które wzmocnią Pancerz sojuszników o 250, jednocześnie zadając wrogom 150 Obrażeń przez 10s.
 • Teraz: Obszary zostały zwiększone do 3m i skalują się z Zasięgiem Umiejętności. Zwiększono obrażenia do 300 na sekundę. Dodatkowo zwiększa zasięg Rozliczenia o 40%.

ZMIANY PANCERZA

Pancerz jest podstawową statystyką wpływającą na balans Warframe, a jego usuwanie zwykle polegało na wyczuciu. W obecnej chwili umiejętności usuwające Pancerz używają obecnej ilości Pancerza przeciwnika do obliczeń. Oznacza to, że konieczne jest wielokrotne użycie umiejętności, aby całkowicie usunąć Pancerz wroga.

Gracze przystosowali się do tego systemu, skupiając się na Sile Umiejętności, która umożliwia usunięcie jak największej ilości Pancerza po każdym użyciu umiejętności — redukując liczbę użyć umiejętności potrzebnych do usunięcia Pancerza do jednego.

W celu poprawienia różnorodności wyposażenia i uproszczenia działania redukcji Pancerza przez umiejętności, dokonujemy następujących zmian:

WSZYSTKIE Umiejętności Warframe'ów usuwające Pancerz działają teraz w oparciu o CAŁKOWITĄ ilość Pancerza.

Jak działało to w przeszłości: Umiejętność usuwała 50% Pancerza. Pierwsze użycie Umiejętności redukowao Pancerz do 50%, drugie użycie redukowało Pancerz do 25%, zmniejszając połowę o kolejne 50%. Tak właśnie wcześniej działały wszystkie umiejętności redukujące Pancerz poza Rozliczeniem Oberona i specjalnymi przypadkami takimi jak Roztrzaskujące Uderzenie.

Jak działa to teraz: Użycie umiejętności, usuwającej 50% Pancerza zmniejszy go do 50% po pierwszym użyciu i do 0% po drugim użyciu.

Zmiana ta dotyczy każdej umiejętności redukującej Pancerz w grze. Wzmocniliśmy również kilka z tych umiejętności, aby zwiększyć ich użyteczność:

 • Zwiększono redukcję Pancerza Lawiny Frosta z 40% do 60% i usunięto czas trwania redukcji Pancerza — jest teraz usuwany permanentnie.
  • Lawina Frosta może teraz redukować Pancerz celom, które są odporne na umiejętności kontroli tłumu.
 • Zwiększono redukcję Pancerza z Terroru Nekrosa z 20% do 60%.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Rozliczenia Oberona z 30% do 50%.
 • Usunięto czas trwania redukcji Pancerza przez Modyfikację "Soniczne Pęknięcie" Banshee — Pancerz jest teraz usuwany permanentnie.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Modyfikacji "Kruszące Zmiażdżenie" Mag z 50% do 75%, usunięto limit 80% na aktywację, oraz usunięto czas trwania redukcji Pancerza — jest teraz usuwany permanentnie.
 • Zwiększono redukcję Pancerza Modyfikacji "Osłabiającego Połączenia" Trinity z 45% do 60%.

ZMIANY BRONI Z OBRAŻENIAMI OBSZAROWYMI (AOE)

Bronie zadające obrażenia obszarowe (AoE) zdominowały znaczącą część rozgrywki Warframe, szczególnie po usunięciu mechaniki samookaleczenia kilka lat temu. Chcemy, aby broń obszarowa pozostała znaczącą częścią rozgrywki, ale uważamy, że jej obecny stan wymaga zmian.
Zanim omówimy "JAK" broń obszarowa zostanie zmieniona, poruszmy najpierw temat "DLACZEGO" zostanie zmieniona. Istnieją trzy główne powody:

1) "Czy możliwe jest zautomatyzowanie rozgrywki?"
Obecnie pewne uzbrojenie i style gry eliminują potrzebę celowania, czy brania otoczenia pod uwagę. Nie pasuje to całkowicie do definicji "automatyzacji", ale chcemy, aby tak potężne uzbrojenie wymagało więcej uwagi i taktyki.

2) "Czy jest to nadmiernie dominujący styl gry?"
Warframe jest grą pełną niezwykle silnych i skutecznych taktyk, ale problem pojawia się, gdy gracze zaczynają czuć się "zmuszeni" do dokonywania określonych decyzji. Pięć najpopularniejszych broni to bronie zadające obrażenia obszarowe, które stanowią 47% broni wybieranych przez graczy z wysoką Rangą Mistrzowską. W sytuacjach, w których ważna jest wydajność, niektórzy mogliby stwierdzić, że pewna strategia jest "nieprawidłowa", jeśli nie wykorzystuje ona określonych elementów rozgrywki, co nie dla każdego gracza może być przyjemne.

3) "Czy taki styl gry przeszkadza innym graczom?"
Większość sesji rozgrywana jest w trybie współpracy, więc każdy powinien mieć szansę na czynną rozgrywkę. Nastał taki moment, w którym gracze proszą nas o wprowadzenie zmian w uzbrojeniu, ponieważ niektóre bronie są tak skuteczne, że pozostali gracze nie mają co robić podczas misji.

Mając określony cel, przejdźmy teraz do konkretów. Podeszliśmy do tego zadania na wiele sposobów:

 • Zmiany Amunicji
  • Podnoszenie Amunicji
  • Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów
 • Zmiany obrażeń trafienia w głowę
 • Zmiany Fulminacji Prime i Burzy Ognia Prime
 • Skupienie się na misjach, w których dominują ataki obszarowe
 • Nowe misje Ścieżki Stali: Szczeliny Pustki

1. Zmiany Amunicji

Zdajemy sobie sprawę, że fantazyjna siła tych broni jest bardzo popularna i lubiana przez niektórych, więc naszym pierwszym zadaniem było utrzymanie ich obrażeń, ale ograniczenie częstotliwości używania samej broni poprzez zmiany systemu amunicji.

1. a) Zbieranie Amunicji

Typy amunicji zostały uproszczone do Głównej, Bocznej i Ciężkiej. Typy amunicji Snajperskiej oraz Strzelb zostały usunięte. "Zebrana Amunicja" jest teraz nową właściwością każdej broni, która wskazuje na ilość amunicji, jaką otrzymacie po podniesieniu amunicji.

Zwiększyliśmy również bazową ilość podnoszonej amunicji dla broni:

 • Główna — z 60 do 80
 • Boczna — z 20 do 40

Ilość Podnoszonej Amunicji

Następujące z broni posiadają teraz własne mnożniki zdobywanej Amunicji, przez co otrzymują jej mniej. Dotyczy to w większości broni zadających obrażenia obszarowe, mamy nadzieję, że zmotywuje to graczy do rozsądnego wykorzystywania zasobów amunicji. Poniżej umieszczono konkretne ilości podnoszonej Amunicji dla każdej kategorii broni.

Ilość podnoszonej Amunicji do Broni Głównej:

 • 1 szt. Amunicji za pakiet
  • Bramma Kuvy
  • Ogris Kuvy
  • Zarr Kuvy
  • Lenz
  • Cernos Proboscis
 • 3 szt. Amunicji za pakiet
  • Tonkor
  • Tonkor Kuvy
 • 4 szt. Amunicji za pakiet
  • Envoy Dogmatu
 • 5 szt. Amunicji za pakiet
  • Penta Carmine
  • Penta
  • Penta Secura
  • Ogris
 • 9 szt. Amunicji za pakiet
  • Zarr
 • 10 szt. Amunicji za pakiet
  • Torid
 • 20 szt. Amunicji za pakiet
  • Tombfinger (główny)
 • 15 szt. Amunicji za pakiet
  • Arca Plasmor
  • Catchmoon (główny)
  • Cedo
  • Cernos
  • Cernos Prime
  • Corinth
  • Corinth Prime
  • Daikyu
  • Dread
  • Drakgoon
  • Exergis
  • Felarx
  • Hek
  • Komorex
  • Chakkhurr Kuvy
  • Drakgoon Kuvy
  • Hek Kuvy
  • Lanka
  • Paris-MK1
  • Strun-MK1
  • Cernos Mutalist
  • Paris
  • Paris Prime
  • Phantasma
  • Cernos Rakta
  • Rubico
  • Rubico Prime
  • Tigris Sancti
  • Simulor
  • Sporothrix
  • Sporelacer (główny)
  • Snipetron
  • Snipetron Vandal
  • Sobek
  • Simulor Synoid
  • Strun
  • Strun Prime
  • Strun Wraith
  • Arca Plasmor Dogmatu
  • Tigris
  • Tigris Prime
  • Hek Vaykor
  • Vectis
  • Vectis Prime
  • Vulkar
  • Vulkar Wraith
 • 40 szt. Amunicji na podniesienie:
  • Acceltra
  • Aeolak
  • Alternox
  • Astilla
  • Astilla Prime
  • Boar
  • Boar Prime
  • Gaze (główny)
  • Ignis Wraith
  • Miter
  • Opticor
  • Opticor Vandal
  • Stahlta
  • Tetra Dogmatu
  • Vermisplicer (główny)
 • 60 szt. Amunicji na podniesienie:
  • Amprex
  • Javlok
  • Scourge
  • Scourge Prime
  • Trumna
  • Zhuge Prime

Wartość Regenerującej Amunicji dla Broni Głównych:

 • Basmu: z 42/s do 10,5/s
 • Bubonico: z 9/s do 4,5/s
 • Karabin Flux: z 40/s do 24/s
 • Fulmin: z 30/s do 20/s
 • Shedu: z 28/s do 3.5/s

Ilość podnoszonej Amunicji do Broni Bocznej:

 • 3 szt. Amunicji za pakiet
  • Angstrum
  • Angstrum Prisma
  • Kulstar
 • 4 szt. Amunicji za pakiet
  • Castanas
  • Castanas Sancti
  • Pox
  • Talons
 • 5 szt. Amunicji za pakiet
  • Akarius
 • 9 szt. Amunicji za pakiet
  • Seer Kuvy
 • 20 szt. Amunicji za pakiet
  • Akbronco
  • Akbronco Prime
  • Atomos
  • Brakk
  • Bronco
  • Bronco Prime
  • Catabolyst
  • Catchmoon (główny)
  • Cyanex
  • Detron
  • Epitaph
  • Euphona Prime
  • Gaze (boczny)
  • Kohmak
  • Kohmak Podwójny
  • Kompressa
  • Nukor Kuvy
  • Brakk Kuvy
  • Detron Mara
  • Nukor
  • Pyrana
  • Pyrana Prime
  • Sepulcrum
  • Sporelacer (boczny)
  • Sonicor
  • Staticor
  • Detron Dogmatu
  • Tombfinger (boczny)
  • Rogga Podwójna
  • Vermisplicer (boczny)
  • Zakti
  • Zakti Prime
  • Zymos

Rezerwa amunicji wielu broni została dostosowana:

 • Broń główna:
  • Arca Plasmor: z 48 do 50
  • Corinth: z 132 do 135
  • Gaze (główny): z 400 do 200
  • Zarr Kuvy: z 15 do 5
  • Ogris Kuvy: z 30 do 7
  • Tonkor Kuvy: z 60 do 11
  • Miter: z 72 do 80
  • Cernos Proboscis: z 9 do 7
  • Sporelacer (główny): z 130 do 60
  • Envoy Dogmatu: z 24 do 16
  • Tombfinger (główny): z 540 do 120
  • Vermisplicer (główny): z 226 do 90
  • Zarr: z 84 do 60
 • Broń boczna:
  • Epitaph: z 60 do 40
  • Gaze (boczny): z 400 do 200
  • Vermisplicer (boczny): z 226 do 90

Wartość Regenerującej Amunicji dla Broni Bocznych:

 • Cykron: z 40/s do 20/s
 • Cykron Dogmatu: z 40/s do 20s

 

Zmniejszono częstotliwość wypadania amunicji z wrogów i dostosowano skalowanie do wielkości drużyny.

 • Wcześniej wypadała z 70% wrogów podczas typowych misji i 80% z wrogów w Otwartych Lokacjach, teraz wypadają rzadziej, a mniejsze drużyny otrzymują amunicję częściej
  • Drużyna jednoosobowa: 45% lub 60% w Otwartych Lokacjach
  • Drużyna dwuosobowa: 37.5% lub 52.5% w Otwartych Lokacjach
  • Drużyna trzyosobowa: 30% lub 45% w Otwartych Lokacjach
  • Drużyna czteroosobowa: 22.5% lub 37.5% w Otwartych Lokacjach

Średnio Amunicja będzie wypadać teraz o połowę rzadziej, ale większość broni będzie otrzymywać jej dwukrotnie więcej.

Zmiany Wypadania Amunicji z Jednostek Eximus

 • Eximus będzie miał teraz gwarantowany łup w postaci Amunicji Broni Głównej lub Amunicji Broni Bocznej, oprócz istniejących łupów amunicji bazowego wroga.
 • Zwiększono szansę wypadnięcia Okruchów Riven z Jednostek Eximus.
  • Eximus Stalowej Ścieżki: zmieniono szansę z 0.5% do 2%
  • Zwykły Eximus: zmieniono szansę 0.5% do 2%
   • Informacja: Okruchy Riven mogą zostać upuszczone tylko przez jednostki Eximus poziomu 30 lub wyższego.

W świetle powyższych zmian amunicji, miały miejsce następujące zmiany Modów/Arkanów (statystyki na maks. Randze):

 • Mutator Karabinowy: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Pistoletowy: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Głównej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Strzelby: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Mutator Snajperski: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Arkana Bezwzględności Broni Głównej i Bocznej: Usunięto bonus +100% Maks. Amunicji.
 • Strażnicze Zasoby: Obecnie konwertuje Amunicję Broni Bocznej do 50% podnoszonej Amunicji.
 • Modyfikacja Wybuchowa Sztuczka Mirage: Zwiększono obrażenia zadawane przez miny stworzone przez Amunicję i Kule Życia lub Energii z 500 do 1000.

Sprzęt Odnowy Amunicji przyznaje teraz równowartość 1 (mały), 2 (średnio) lub 3 (duży) pakietów amunicji Głównej i Bocznej co 15 sekund przez 60 sekund.

Będziemy obserwować, jak te zmiany w amunicji wpływają na efektywność i popularność poszczególnych broni. Spodziewajcie się poprawek tych wartości w nadchodzących aktualizacjach!

1. b) Zwiększone Tempo Przełączania Broni oraz Modów

Te zmiany systemu amunicji mają zachęcić do częstszej zmiany broni, więc skorzystaliśmy z tej okazji, by znacznie poprawić tempo przełączania broni palnej. Celem broni bocznej jest dopełnienie broni głównej, co było utrudnione przez tempo przełączania broni — do czasu!

https://gfycat.com/bitesizedsevereeastsiberianlaika

W świetle ogólnej poprawy prędkości zmiany broni, dokonaliśmy następujących zmian Modów i Arkanów, które oferowały premię tej statystyki:

(Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów)

Energiczna Zmiana:

 • Usunięto premię +100% Tempa Przełączania Broni, ale zachowano premię +165% Obrażeń przez 3s.

Opływowy Kształt:

 • Usunięto premię +60% Tempa Przełączania Broni.
 • Zwiększono premię Ślizgu z 15% do 30%.
 • Zwiększono redukcję Tarcia z 15% do 30%.
  • Ten mod nie cieszył się zbyt dużą popularnością, a zmiany prędkości zmiany broni to doskonała okazja, by dać mu małego kopa!

Syntetyczny Refleks:

 • Usunięto 100% Tempa Przełączania Broni i 5% Przeładowania Magazynka, podczas gdy broń Główna i Boczna są schowane.
 • Zamieniono na +40% Skoku Balistycznego przez 2 sekundy.

Mod Aury Szybka Kabura:

 • Zmieniona nazwę na Szybkie Przełączanie Broni.
 • Usunięto premię +120% Tempa Przełączania Broni.
 • Przyznaje teraz premię +60% Obrażeń przez 3s po zmianie broni.

Arkanum Zwinności Broni Głównej/Bocznej:

 • Usunięto premię +60% Tempa Przełączania Broni.

Refleks Rewolwerowca, Delikatne Ręce, Mgnienie (Konklawe):

 • Usunięto premię Tempa Przełączania Broni.
 • Przyznają teraz -40% Odrzutu i Rozrzutu broni przez 8s po jej wyjęciu.

https://gfycat.com/bitesizedsevereeastsiberianlaika

2. Zmiany obrażeń trafienia w głowę

Podczas testów dostrzegliśmy, że same zmiany amunicji nie były wystarczające, by zmienić sytuację broni obszarowej. Zamiast nadmiernego ograniczania tych wartości, zdecydowaliśmy się zmienić inne czynniki wpływające na siłę broni, takie jak obrażenia trafienia w głowę.

Podeszliśmy do tego na dwa sposoby, aby zmniejszyć wpływ strzałów w głowę dla broni obszarowej, ale także aby precyzyjne strzały w głowę miały ogólnie większy cios.

 • Obrażenia obszarowe nie zadają zwiększonych obrażeń trafienia w głowę i nie mogą aktywować efektów związanych z trafieniem w głowę.
  • Ta zmiana wpływa głównie na Ignis Wraith, który jako "miotacz ognia" nie jest zbyt precyzyjną bronią, więc nie powinien być w stanie trafiać w słabe punkty swoim strumieniem. Same wybuchowe pociski nadal mogą trafić w głowę, więc nadal istnieje powód, aby celować większością broni w celu zadania maksymalnych obrażeń.
 • Podniesiono mnożnik trafienia w głowę z 2x do 3x.
  • Oznacza to, że precyzyjne bronie jeszcze bardziej nagradzają umiejętnego użytkownika, co jeszcze bardziej wyrównuje poziom siły!

3. Zmiany balansu i działania Modów

Na koniec zmieniamy efekty kilku konkretnych modów, które zwiększają zasięg wybuchu.

Mody Burza Ognia Prime i Fulminacja Prime zwiększały promień wybuchu o 66%, teraz ta wartość zostaje zmniejszona do 44%, co odpowiada wzmocnieniom oferowanym przez inne mody Prime. Mody Primed zazwyczaj oferują około dwukrotnie większą wartość niż Mody podstawowe, ale w tym przypadku te dwa egzemplarze oferowały potrójną wartość. Ta zmiana odzwierciedla standardy Modów Prime.

Zauważyliśmy także napływ graczy korzystających z broni Furax wyposażoną w Listę Ofiar Amalgam, która była związana z rosnącą popularnością broni obszarowej. W związku z tym usunęliśmy premię +20% Zasięgu Wybuchu dla wyrzutni i zastąpiliśmy ją premią +45% Szybkostrzelności dla Broni Bocznej.

W świetle powyższych zmian zmieniliśmy także następujące Mody:

 • Mod Zasięg: Zwiększono premię zasięgu z +1,1 do +1,5.
 • Taktyczny Podajnik: Zwiększono premię prędkości przeładowania z 30% do 60%.

4. Nowe misje Ścieżki Stali: Szczeliny Pustki

Oceniając obrażenia obszarowe, zwróciliśmy także uwagę na inny aspekt: projekty misji. W szczególności misje Szczelin Pustki, w których zabójczość broni obszarowej jest powszechnym problemem. Wraz z premierą każdego pakietu Prime Access zapraszamy graczy do misji niższego poziomu, by otwierać Relikty — w misjach Lith zdobycie Substratu może być utrudnione, kiedy przeciwnicy umierają za szybko! Prowadzi nas to do następującej zmiany: Szczeliny Pustki na Ścieżce Stali.

Jeśli jesteście doświadczonymi graczami Warframe, możecie być już zapoznani z przebiegiem misji Szczelin Pustki: Wybierz Relikt, a następnie wyrżnij wrogów, by go otworzyć. Oczywiście, z obecną dostępnością misji Szczelin Pustki, ukończenie ich jest za proste (mówimy o Tobie, Lith). Prowadzi to do tego, że pogoń za zawartością Prime nie jest tak wciągająca, jak mogłaby być, oraz pozostawia nowych graczy w tyle, podczas gdy doświadczeni gracze przedzierają się przez wrogów.

Rozwiązanie: Szczeliny Pustki Ścieżki Stali.

Po wstąpieniu na Ścieżkę Stali z menu Nawigacji, misje Szczelin Pustki wyświetlane w oknie Stanu Świata będą teraz uwzględniane przez modyfikatory Ścieżki Stali (Akolici, zmiany poziomu trudności itp.). Dodatkową zachętą jest 1x Esencji Stali, która będzie przyznawana wraz z każdym otworzonym Reliktem.

Jak możecie zauważyć, postaraliśmy się rozważyć ten problem z wielu perspektyw i mamy nadzieję, że pomogą doprowadzą one do ogólnej poprawy równowagi rozgrywki. W ramach naszego przeglądu całokształtu Broni Obszarowych skupiliśmy się na broniach z ograniczonymi Pulami Amunicji. Zdajemy sobie sprawę z zachowania Glaive/Broni Miotanych i dokładnie się im przyglądamy, aby sprawdzić, czy przez ich dominację również będą potrzebować zmian. Ale jak zwykle czekamy na Wasze opinie. Zabierzcie swoje wyrzutnie na jazdę próbną i dobrze zapoznajcie się ze zmianami (mając na uwadze treść powyżej), zanim podzielicie się opinią.

ZMIANY WŁÓCZNI

Zmieniliśmy sposób działania Włóczni, aby zwiększyć ich przydatność podczas misji. Dokonaliśmy kilku zmian na podstawie przeważających opinii społeczności:

 • Usunięto konieczność odzyskania Włóczni po jej rzuceniu. Wasze Włócznie automatycznie pojawią się w ręce przy przeładowaniu.
 • Usunięto konieczność naładowania rzutu Włócznią, teraz wystarczy tylko nacisnąć przycisk!
 • Statystyki "Ładowanego Rzutu" w Arsenale zostały zastąpione "Rzutem".
  • Włócznie otrzymały także nowe animacje rzutu i nowe efekty dźwiękowe przy przeładowaniu oraz oddzielną kategorię Włóczni podczas wyszukiwania broni w Arsenale.

PRZYSIĘGI SYNDYKATÓW

Usunęliśmy konieczność noszenia Znaku Syndykatu, aby zdobywać Reputację podczas misji. Znaki Syndykatu są teraz czysto kosmetyczne!

*Przysięga jest dostępna tylko dla 6 Syndykatów: Stalowy Meridian, Nowa Loka, Arbitrzy Hexis, Cefalon Suda, Czerwony Woal oraz Sekwencja Perrin.

Zamiast tego otrzymujecie możliwość złożenia Przysięgi, aby zdobyć Reputację danego Syndykatu oraz jego sojuszników. Usunęliśmy także premie Reputacji związane ze Znakami i Rangami. Teraz Przysięga będzie przyznawać 15% zdobytej Biegłości (Poprzednio był to bonus za Znak 5 poziomu) jako Reputację dla danego Syndykatu, niezależnie od posiadanej rangi.

Przysięgę można złożyć w konsoli Syndykatów na pokładzie Orbitera. Możecie wybrać Syndykat, któremu chcecie złożyć Przysięgę przez otwarcie Segmentu Syndykatu po premierze tej aktualizacji. W przypadku zmiany zdania wystarczy wybrać przycisk "Zmień Przysięgę" i wybrać inny Syndykat, z którym chce się współpracować. Macie też możliwość Wycofania swojej Przysięgi, kiedy nie jesteście pewni, z kim chcecie pracować.

Aby pomóc Wam w zarządzaniu Reputacją wielu Syndykatów, ekran Syndykatów lepiej przedstawia teraz ich relacje (neutralne, wróg lub sojusznik).

67669765406d64e24c0f076f564ed8b8.png

0f28cd94649dd9f7d8ad26c7476d2399.png

ZMIANY SYSTEMU RIVENÓW

Osoby zaznajomione z Modami Riven zapewne wiedzą, że są one dostępne w dwóch formach: Ukryte i Odkryte. Oba rodzaje modów Riven zajmują gniazda Riven i mogą zostać wyposażone na broni.

Po wielu latach sporów między kolekcjonerami Rivenów a ograniczeniami bazy danych, dodaliśmy trzeci stan modów Riven, który pozwala na przechowywanie ich w sposób, który nie wykorzystuje Gniazd. Wszystkie nowo zdobyte Mody Riven będą przedstawiane w niewyraźnej formie jako "???" zamiast "Ukryty" w swojej zakładce Modów wraz z nową Ikoną. Znaczy to, że będziecie mogli kontynuować zbieranie Modów Riven i nie martwić się o limit Gniazd.

W swojej Niewyraźnej formie, te Mody nie będą ukazywać Wyzwań ani zajmować Gniazd, dopóki nie zostaną wyposażone na broni.

Poniżej znajduje się rozpiska stanów modów Riven dla dodatkowej jasności:

Zamglony

 • Wszystkie nowe Riveny zdobyte jako nagrody, zakupione u Palladino itp.
 • Jest przechowywany w stosach i nie zajmuje Gniazd Riven
 • Znany jest typ modu Riven (Archgun, Karabin, itp.) ale nie jego wyzwanie
 • Można nim handlować

Ukryty

 • Niewyraźny mod Riven staje się Ukrytym modem Riven po zainstalowaniu go na broni
 • Wyzwanie jest jawne
 • Zajmuje Gniazda modów Riven
 • Można nim handlować

Odkryty

 • Wyzwanie zostało ukończone
 • Jego statystyki są znane i mogą zostać zmienione z użyciem Kuvy
 • Można nim handlować

Dzięki tym zmianom jedyną wartością, którą musimy śledzić w przypadku Niewyraźnych modów Riven jest ich ilość, co znacznie odciąża naszą bazę danych, a Wy możecie przechowywać ich tyle, ile chcecie! Dopiero gdy wyposażycie ten mod na broń, ukaże się jego wyzwanie i zostanie on dodany do limitu modów Riven na koncie gracza. Będzie to szczególnie użyteczne w przypadku Mobilizacji, które nie będą już blokowane, kiedy będziecie posiadać maksymalną ilość modów Riven.

Po próbie wyposażenia Rivena pojawi się ekran potwierdzenia, który wyświetli ilość dostępnych gniazd, zanim zdecydujecie się go wyposażyć i zużyjecie gniazdo.

Pozyskanie nowych modów Riven od Sprzedawców i jako zdobywane nagrody będzie dodawać Niewyraźne Riveny do Ekwipunku.

ODNOWA OSTATNIEGO TCHNIENIA

Dokonaliśmy kilku zmian w umiejętności pasywnej Unairu "Ostatnie Tchnienie", aby zwiększyć wygodę i użyteczność.

 • Ostatnie Tchnienie rozpoczyna się teraz z 0% wypełnienia zamiast 50% i ta wartość nie ma drenażu na początku. Drenaż rozpocznie się po kilku sekundach, jeśli graczowi nie uda się zabić żadnego wroga. Po kilku sekundach po rozpoczęciu drenażu, ten zacznie stopniowo przyspieszać.
  • Ma to na celu zapobiegnięcie pozostawaniu w stanie Ostatniego Tchnienia poprzez strategiczne zabijanie wrogów. Każde zabójstwo napełnia 1/3 wskaźnika, a zabójstwa Eximusów natychmiast spowodują wskrzeszenie.
 • Można teraz przytrzymać przycisk aktywujący Transferencję, aby powrócić do rannego Warframe'a.
 • Interfejs został zaktualizowany, aby odzwierciedlić te zmiany.
 • Usunięto animację "wstawania" po wskrzeszeniu z użyciem Ostatniego Tchnienia.
 • Usunięto zapętlony dźwięk, kiedy Ostatnie Tchnienie dobiega końca.
 • Skrócono animację przy rozpoczęciu Ostatniego Tchnienia.

ZMIANY ZŁĄCZ KOLEI SOLARNEJ

Jest to kontynuacja zmian Złącz Kolei Solarnych, których dokonaliśmy wcześniej w tym roku, a konkretnie w Aktualizacji 31.5 oraz Poprawce 31.6.4. Jako część tej samej inicjatywy, mającej na celu poprawę postępu nowych graczy poprzez Złącza, ta partia zmian koncentruje się głównie na niepewnym poziomie trudności Widm. Zadają one o wiele za dużo obrażeń, ale mają też bardzo niski poziom życia, tak więc albo zostaniesz wystrzelony w zapomnienie, bądź odwrotnie. W celu wyrównania szans dokonaliśmy przeglądu najbardziej problematycznych kwestii związanych z Widmami i wprowadziliśmy poprawki.

Ogólne zmiany i poprawki Złączy:

 • Dodaliśmy krótkie wprowadzenie po aktywowaniu panelu, które ma miejsce przed walką, aby przedstawić Widmo na danym Złączu.
 • Widma Złącz posiadają teraz pasek życia w stylu bossa.
 • Zastąpiono miejscami Widmo Volta (Złącze Wenus do Merkurego) z Widmem Rhino (Złącze Ziemi do Wenus).
  • Walka z Widmem Volta jest łatwiejsza (ze względu na wyraźne telegrafowanie jego umiejętności), co lepiej pasowało do wcześniejszego Złącza.
 • Usunięto ragdolle Widm po ich pokonaniu.
 • Przerywnik aktywacji Kolei Solarnej będzie teraz odtwarzany przy powtórzeniu Złącza (może zostać przerwany), nawet jeśli zostało już wcześniej ukończone.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności po powaleniu przez Widmo wyzwalając Ostatnie Tchnienie.
 • Naprawiono ragdoll Widma Złącza, który zatrzymywał się, kiedy Widmo zostało pokonane.

Zmiany Widm:

Loki (Złącze Ziemi do Marsa)

 • Zwiększono wartość podstawowego życia z 160 do 180.

Trinity (Złącze Marsa do Ceres)

 • Zmniejszono jej poziom z 20 do 15.
 • Zmniejszono obrażenia broni głównej i białej.
 • Zwiększono jej pancerz z 200 do 215.

Valkyr (Złącze Ceres do Jowisza)

 • Umiejętność Histerii Widma Valkyr posiada teraz ograniczenie 10s czasu trwania.

Nova (Złącze Jowisza do Europy)

 • Usunięto umiejętność Molekularnego Naznaczenia Widma Novy.
  • Nie było ono przedstawiane wystarczająco jasno, co sprawiało, że gracze otrzymywali zwiększone obrażenia "bez powodu".
 • Zmniejszono obrażenia Kunai używanych przez Widmo Novy.
 • Widmo Nowy rozmieści teraz swoje Portale w wyznaczonych miejscach na Złączu.
 • Zwiększono częstotliwość używania Portalu przez Widmo Novy.
 • Przesunięto punkt odrodzenia Widma Novy.

Ember (Złącze Jowisza do Saturna)

 • Zmniejszono jej poziom z 25 do 20.
 • Zmniejszono obrażenia i szybkostrzelność rewolweru Magnus używanego przez Widmo Ember.

Equinox (Złącze Saturna do Urana)

 • Zmniejszono poziom Widma Equinox z 30 do 25.

Frost (Złącze Urana do Neptuna)

 • Usunięto umiejętność Lawiny Widma Frosta.
  • Ta umiejętność Widma okazała się zbyt silna, zamrożenie graczy w miejscu często prowadziło do natychmiastowej śmierci gracza z ręki Widma.
 • Zmiany statystyk umiejętności Widma Frosta.
 • Zwiększony czas odnowienia jego Umiejętności.
 • Zwiększone Obrażenia ścieżki dla Lodowej Fali.

Poprawki Złącz:

 • Naprawiono wyrzucanie z pomieszczenia po pokonaniu Widma.
 • Naprawiono nieresetowanie muzyki podczas walki po pokonaniu Widma.
 • Naprawiono zapętloną animację klękania znikającą w awatarze bossa, kiedy Widmo zostaje pokonane.
 • Naprawiono zapętloną animację klękania znikającą w awatarze bossa.
 • Naprawiono nieodradzanie i nieteleportowanie towarzysza z powrotem do punktu odrodzenia, kiedy gracz został pokonany przez Widmo.
 • Naprawiono animacje klęczenia Widm dla większych Warframe'ów, aby ich ręce nie wnikały w inne części ciała.

ZMIANY OZDABIANIA

Jak wspomniano w Devstreamie #163, wprowadziliśmy zmiany w systemie Ozdabiania, aby ułatwić Wam dostęp do mocy przedmiotów modułowych trochę szybciej w grze. Dla tych graczy, którzy właśnie ukończyli Drugi Sen i chcą stworzyć potężniejszy Amp, który pomoże Wam zarówno w Nowej Wojnie, jak i poza nią – te zmiany są dla Was!

Bronie modułowe będą otrzymywać maksymalne statystyki po osiągnięciu 30 poziomu zamiast po Ozdobieniu. Zdobienie broni modułowej będzie teraz umożliwiać zdobycie Mistrzostwa i odblokowanie personalizacji wyglądu. Daje to graczom dostęp do potężniejszego sprzętu bez konieczności pełnego poziomu i zdobywania Reputacji w odpowiednich Syndykatach!

NASTĘPNY KROK W KIERUNKU URUCHOMIENIA CROSS PLAY – SYNCHRONIZACJA STANU ŚWIATA

Dzięki pełnej synchronizacji Asortymentu Baro Ki'Teera na wszystkich platformach, zespół posunął się do realizacji następującego celu gry międzyplatformowej: synchronizacji zegarów/stanu świata. Ta synchronizacja obejmuje wszystko, od Mobilizacji, Szczelin Pustki, Cyklu dnia/nocy, Oferty Sprzedawców, Zleceń i wszystkiego pomiędzy, o ile mają system czasowy. Dodatkowo Przekaźniki aktywne/zniszczone na PC działają teraz na Mapie Gwiezdnej konsoli, dzięki czemu są synchronizowane na wszystkich platformach. Mieliśmy aspiracje do zorganizowania wydarzenia „Przebudowa Przekaźników”, ale nie chcemy robić tego kosztem czasu wydania gry międzyplatformowej, więc zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.

Naszym następnym celem jest publiczny test gry pomiędzy wybranymi platformami, aby zebrać opinie i błędy. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji o tych testach!

 • Zaktualizowaliśmy przedmiot nagradzający aktywację 2FA TennoGuard z efemery Ścieżki Fae do 3-dniowego Wzmacniacza Biegłości.
  • Ze względu na niemożność włączenia 2FA TennoGuard na konsolach, Efemera Ścieżki Fae stała się przedmiotem Baro Ki'teer na konsolach, by było możliwe jej zdobycie. Dzięki pełnej synchronizacji Asortymentu Baro Ki'Teera na wszystkich platformach, zamiana nagrody 2FA była ważna, aby kontynuować zachęcanie graczy do włączenia weryfikacji dwuetapowej konta.

OGÓLNE DODATKI:

 • Dodano licznik czasu do zakończenia obecnego epizodu Gwiezdnego Szlaku, kiedy do końca pozostały 2 tygodnie lub mniej.

759e373388cb420998186f58b513cbd4.png
*wartości odliczania na obrazku są tylko przykładem.

 • Dodano ankiety w grze, aby lepiej zrozumieć doświadczenia graczy. Niektórzy gracze otrzymają ankietę podczas zamykania gry. Jest ona całkowicie opcjonalna i gracze mogą ją pominąć, jednak zachęcamy do wzięcia w niej udziału, ponieważ pomaga to w dalszym rozwoju gry.
 • Dodano ostrzeżenie do programu startowego Warframe informujące o tym, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry. Dowiedzcie się więcej tutaj: Zmiany minimalnych wymagań sprzętowych w 2023.
 • Dodano poziomy Towarzysza, Archwinga i Nekramecha do Arsenału.
 • Na Rynku w grze dostępne są teraz Figurki Noggle następujących Warframe'ów
  • Nidus
  • Gauss
  • Titania
  • Grendel

PANCERZ SIÓSTR PARVOSA

Wymarzony do szpiegowania i księgowości, zestaw Pancerza Sióstr Parvos jest teraz w rękach Tenno!

Te elementy Pancerza można wyposażyć zarówno u Warframe'a, jak i u Kahla:

 • Napierśnik: Sorex
 • Naramienniki: Sorex
 • Nagolenniki: Sorex

Te elementy Pancerza można kupić bezpośrednio na Rynku w grze.

Pamiętajcie, że choć premiery doczekał się tylko jeden z zestawów pancerzy Sióstr Parvosa pokazanych w grafice aktualizacji Siostry Parvosa, naszym celem jest dodanie wszystkich trzech zestawów pancerzy do gry!

ZMIANY I POPRAWKI DOJO/KLANU:

 • Ignis Wraith jest teraz dostępny dla każdego Klanu!
  • Powróćmy do roku 2017. Operacja: Grzechy Rozejmu zakończyła się, a top 10% klanów otrzymało możliwość Zbadania Ignisa Wraith. Przechodząc do 2022 roku, Badania pozostały w tych Klanach, prowadząc do niefortunnych skutków ubocznych w postaci manipulacji Handlem. Po wewnętrznej dyskusji, zespół zdecydował udostępnić Badania Ignisa Wraith wszystkim Klanom, ale z pewnymi warunkami:
   • Badania Ignisa Wraith wymaga osiągnięcia przez Klan przynajmniej 10 poziomu i będą trzykrotnie droższe — uważamy, że ważne jest, by Klany zapracowały sobie na dostęp do tych Badań, jeśli nie brały udziały w Operacji.
   • Schematem Ignisa Wraith nie można handlować - chroni to graczy przed manipulacjami Handlu, jeśli nie są świadomi dostępności tej broni w Badaniach Klanu.
   • Cena sprzedaży Schematu Ignisa Wraith jest teraz równa 15 000 Kredytów, gracze którzy zakupili wiele Schematów w celu Wymiany mogą odzyskać zainwestowane w nie Kredyty.
 • Sekcja "Oczekujące" członków Klanu zawiera teraz opcję "Akceptuj wszystkie", która akceptuje wszystkie oczekujące prośby dołączena do Klanu.
 • Usunięto automatyczną wiadomość dotyczącą wyrzucenia, odrzucenia, lub odejścia gracza z Klanu.
 • Dodano możliwość przełączenia widoczności mapy w Dojo.
 • Brakująca zmiana z poprzednich poprawek: Dodano możliwość włączenia/wyłączenia cieni postaci podczas przebywania w Dojo.
 • Naprawiono przycisk anulowania, który nie był widoczny podczas odwiedzania ekranu Ogłoszeń Klanowych po raz pierwszy z ekranu Klanu.
 • Naprawiono również dwie ikony ładowania, które pojawiały się podczas ładowania na ekranie Ogłoszeń Klanu.
 • Fixed issues of the Starlight Market Dojo room clipping into other rooms.
 • Naprawiono brakujące skróty kontrolera do rozwijania listy Legend w Dojo.

ZMIANY KRADZIEŻY ŻYCIA GARDY:

Wraz z wprowadzeniem Gardy wspomnieliśmy, że będziemy pracować nad poprawą interakcji Umiejętności z Gardą i jest to kontynuacja tych prac. Wprowadziliśmy więc kilka zmian, z których większość dotyczy interakcji Gardy z Kradzieżą Życia.

 • Naprawiono Modyfikację Siekające Szpony Garudy, która nie aktywowała się przy trafieniu przeciwnika Gardy, który był pod wpływem Efektu Status Obr. Tnących.
 • Naprawiono Poszycie Kinetyczne Gaussa, które nie ładowało baterii, kiedy zaatakowano przeciwnika posiadającego Gardę.
 • Naprawiono Kotwiczę Czasową Protei, która nie zaliczała obrażeń zadanych Gardzie.
 • Naprawiono Modyfikację Utrwalanie Celu Zephyr, który nie zaliczał przeciwników z Gardą do premii obrażeń.
 • Naprawiono nieprzywracanie życia przy trafieniu w głowę przez Hemę, kiedy przeciwnik posiadał aktywną Gardę.
 • Naprawiono nieprzywracanie Życia przy trafieniu krytycznym przez Hirudo, kiedy przeciwnik posiadał aktywną Gardę.
 • Naprawiono wrogów dotkniętych przez Lawinę Frosta nietracących pancerza, gdy Garda jest aktywna.

Jeśli napotkacie jakiekolwiek przypadki, w których Kradzież Życia nie funkcjonuje z Gardą, prosimy dać nam znać na Forum, abyśmy mogli przyjrzeć się temu problemowi!

ZMIANY TRANSFERENCJI OPERATORA:
Drastycznie zmieniliśmy czas odnowienia Transferencji Operatora.

https://gfycat.com/radiantwhirlwindharvestmouse

Aktualizacja 31.5: Anioły Zarimana wprowadziła zmiany Transferencji, by ta była zależna od Klienta, w celu złagodzenia efektów opóźnienia sieciowego na jej działanie. Po wprowadzeniu tej zmiany gracze zauważyli, że użycie Transferencji posiadało teraz czas odnowy, który uniemożliwiał szybkie przełączanie się między trybami. Wprowadziliśmy ulepszenia, dzięki którym czas odnowienia jest znacznie mniej odczuwalny. Warto zauważyć, że nadal istnieją pewne błędy animacji bezczynności, które mogą wystąpić przy zerowym czasie odnowienia, ale poprawa będzie zauważalna niezależnie od tego.

OGÓLNE ZMIANY:

 • Energia podniesiona przez Operatora będzie teraz dzielona z Warframem.
  • Prosimy mieć na uwadze, że nie będzie miało to wpływu na Mody Warframe, które aktywowane są przez podniesienie Energii (np. Konwersja Energii).
  • Dodano wiadomość pokazaną przy otwarciu Reliktu Pustki, aby powiadomić o aktywnej premii Reliktu Pustki wraz z krótkim wyjaśnieniem, jak działa.

50b53d3abef247d21b515f3f5d41c4b5.png

 • Ekran Inwestycji Indeksu został odświeżony i będzie teraz używał wybranego motywu.

f14051e090374cbd1ac2b7db7e8fac95.jpg

 • Rozdzielona forma Equinox podczas używania Modyfikacji Dualność będzie teraz zbierać amunicję, gdy jest ona aktywna.
 • Dodano mechanizm, który na stałe odblokowuje misje Arbitrażowe po ukończeniu wszystkich aktualnych węzłów misji. Nawet jeśli w przyszłości dodamy nowe węzły misji, nie stracicie dostępu do Arbitrażu.
 • Arbitraże dają teraz +500 życia wybranemu Warframe'owi i 2 dodatkowe bronie pojawią się jako kwalifikujące się do wzmocnienia.
 • Dodano liczniki czasu odświeżania do wszystkich ekranów interfejsu użytkownika, na których wyświetlany jest Dzienny Limit (Syndykaty).
 • Zmniejszono ilość Medali Syndykatów wymaganych do ukończenia wyzwania Moda Riven z 12-16 do 8-12.
 • Ponownie dodano licznik pozostałych Piórpustki do interfejsu na pokładzie Zarimana (podobnie do Medalionów w Misjach Syndykatu).
 • Umożliwiono wymianę Okruchów Eidolona na 2500 Fokusu, podobnie jak Okruchy Wspaniałe i Promienne, mające tę samą funkcjonalność.
 • Okruchy Eidolona można teraz podawać w pakietach po 25 sztuk, aby zaspokoić apetyt na Świadomych u Helmintha.
 • Następujące schematy Warframe'ów, które mogły zostać zakupione u Simarisa, mogą zostać teraz sprzedane za Kredyty:
  • Atlas: Schemat
  • Chroma: Schemat
  • Schemat Titani
  • Gara: Schemat
  • Inaros: Schemat
 • Dostosowano jasność efektów broni; następujące bronie mają zmienioną jasność dla członków drużyny:
 • Cedo
 • Zmniejszono intensywność efektów wybuchu ładowanego ataku Glaive u innych członków drużyny.
 • Bubonico
 • Zmniejszono intensywność efektów wybuchu ognia alternatywnego Bubonico u innych członków drużyny.
 • Corvas Prime
 • Naprawiono problemy związane z nakładaniem się efektów modyfikacji Napalm Nocnej Gwardii Ogrisa oraz są one teraz kontrolowane przez efekt "Redukuj Wizualne Efekty Drużyny".
 • Zaktualizowano broń miotaną, aby teraz pokazywała tylko jeden pocisk w ręku, gdy przed przeładowaniem pozostanie tylko jeden pocisk. Wpłynie to na następującą broń:
  • Kunai
  • Castanas
  • Talons
  • Hikou
  • Pox
  • Despair
 • Zmieniono nazwę skórek Broni Miotanej z "Thrown Blade" na "Thrown Weapon" w angielskiej wersji gry.
 • Dodatek Skrzydła Tytanii Moyturan ze skórki Donanna będzie teraz powiewać, gdy będzie on w trybie Skrzydłoostrza.
  • Uwaga: Jeśli zostanie wyposażona w Titania Prime, jej skrzydła energii Prime nie pojawią się.
 • Dodano efekt dźwiękowy w momencie wyczerpania Gardy Eximusa.
 • Dodano efekty eksplozji dla Corvasa Prime w Archwingu.
 • Nieposiadane Statki Desantowe będą teraz możliwe do zakupu z poziomu listy posiadanych Statków Desantowych.
 • Zmieniono opcję "Włącz głos", by była domyślnie wyłączona.
 • Zmiany formy Inkarnon broni Felarx:
  • Zmiany te zostały wprowadzone dzięki informacjom zwrotnym od społeczności, że Felarx ma problemy w porównaniu do innych broni Inkarnon w swojej klasie.
  • Forma Inkarnon strzela teraz większymi pociskami.
  • Zwiększono obrażenia formy Inkarnon z 600 do 700.
  • Poprawiono efekty wizualne formy Inkarnon.
  • Naprawiono niezamierzone zachowanie loftek podczas animacji przeładowania.
 • Poprawiono komunikaty potwierdzające instalację i zakup Katalizatorów Orokin i Gravimag oraz wyjaśnienie, co jest instalowane i dlaczego.
 • Sprzedawcy Wydobycia w Otwartych Światach posiadają teraz pakiet Reliktów, który można kupić w ich Ofercie, podobnie jak pakiet Reliktów, który jest obecnie dostępny za Reputację Syndykatu.
 • Efekt oka Włóczęgi będzie teraz ukryty podczas korzystania z umiejętności Zasłona dymna.
 • Wyszukiwanie w Arsenale nadaje teraz priorytet nazwie obiektu, a nie jego opisowi.
 • Dodano interakcję Iluminatora na pokładzie Zarimana w pobliżu zewnętrznej zatoki statku.
 • Dokonano regulacji głośności niektórych podkładów muzycznych na pokładzie Zarimana.
 • Przytrzymanie przycisku RB na kontrolerze otwiera teraz menu umiejętności Operatora, tak jak to się dzieje w przypadku Warframe'ów.
 • Menu Modowania pokazuje teraz odpowiednie waluty dla Moda, nad którym pracujesz w pasku walutowym, zamiast w górnym rogu ekranu modów.
 • Zaktualizowano ikony na pakietach Modów Riven na Rynku w grze oraz w opcjach Dziennego Trybutu.
 • Zaktualizowano opisy następujących umiejętności, by informowały, że skalują się one z modami wyposażonymi na broni białej oraz kombo.
  • Osuwisko Atlasa
  • Biczoszpon Khory
  • Stłuczony Bat Gary
 • Podczas wybierania motywów Interfejsu w Menu Personalizacji ikony są teraz powiększane po najechaniu na nie.
 • Zmieniono nazwę moda Maniak Strzelb, w tym wariantu Amalgamowego, w angielskiej wersji gry (Shotgun Spazz -> Shotgun Barrage).
  • Oryginalna nazwa została zaktualizowana ze względu na pewne konotacje, o których uświadomili nas gracze.
 • Panel Gwiezdnego Szlaku powiększa się, kiedy zostanie wskazany.
 • Poprawiono wygląd włókien Somatycznych na Zatrzymanych.
 • Nieznacznie zwiększono pancerz hełmu Eximusa Noks.
 • Zaktualizowano głośność odgłosów Włóczęgi podczas skakania.
 • Zaktualizowano efekty wizualne instalacji Katalizatora Orokin.
 • Zaktualizowano szerokość panelu Syndykatów w pewnych językach.
 • Dokonano wielu poprawek nawigacji i wskaźnika drogi w pomieszczeniach Lodowej Planety Corpus.
 • Poprawiono oświetlenie nieba w Obozie Włóczęgi.
 • Wydłużono okienko odbicia po powaleniu i ogłuszeniu samego siebie.
 • Zmieniono materiał dekoracji Corpus do Orbitera, aby były nieco jaśniejsze/miały mocniejszy ton.
 • Opisy Broni są teraz wyrównane do lewej strony. Podejmujemy duże ryzyko, na pewno się tego nie spodziewaliście.
 • Zakupy na stronie Warframe i przy zakupie TennoGen używają teraz nowej technologii zaplecza do określenia ceny waluty/regionu. Większość graczy nie zauważy tej zmiany, ale chcieliśmy zachować przejrzystość dla tych, którzy mogą zauważyć różnicę w walucie.

OPTYMALIZACJE:

 • Zoptymalizowano efekty cząsteczkowe Ogrisa.
 • Zoptymalizowano wiele ekranów wyświetlających siatki przedmiotów.
 • Poprawiono wydajność podczas pewnych transmisji Syndykatu podczas gry.
 • Zoptymalizowano wskaźniki drogi na Wenus w celu zredukowania zużycia pamięci.
 • Zoptymalizowano podgląd Kodeksu w profilu graczy w trakcie i poza misjami.
 • Zoptymalizowano renderowanie obiektów ze skórkami Voidshell.
 • Zoptymalizowano użycie procesora dla wielu Statuy Tributa w Dojo.
 • Poprawiono wczytywanie wielu dekoracji w Orbiterze i Dormizonie, w szczególności Dekoracje Nekramecha.
 • Ulepszono perforację drugiego pocisku broni Sporelacer.
 • Dokonano wielu optymalizacji graficznych i zużycia pamięci w całej grze (w tym Otwarte Lokacje, efekty i wiele więcej).
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci podczas misji.
 • Dokonano mikrooptymalizacji doczytywania poziomów.
 • Dokonano mikrooptymalizacji kodu gry.
 • Dodano systemowych optymalizacji zużycia pamięci na wszystkich platformach.
 • Dokonano systemowych mikrooptymalizacji systemów gry.
 • Poprawiono wczytywanie graczy z Równin Eidolon z powrotem do Cetus.
 • Naprawiono zawieszenie widoku gry na białym ekranie, jeśli podczas szybkiej podróży miało miejsce zacięcie gry.
 • Naprawiono znaczny spadek wydajności podczas używania skórek broni, które zmieniały wygląd pocisków, korzystano z wysokiego wielostrzału oraz Sali Zwierciadeł Mirage.
 • Naprawiono niespójności animacji przeładowania Felarx, które były zależne od ilości klatek na sekundę.
 • Naprawiono zacięcie związane z doczytywaniem zawartości przy zdobyciu następnej rangi Gwiezdnego Szlaku.
 • Naprawiono doczytywanie/zacięcie przy wczytywaniu, które mogło wystąpić po przyjęciu zaproszenia do Dojo.
 • Naprawiono problem związany z wczytywaniem powojennych Otwartych Światów (Równiny Eidolon i Orb Vallis).

POPRAWKI:

 • Naprawiono Biczoszpon Khory, który przenikał przez wrogów na dystansie 2 do 9 metrów (co znacznie utrudniało ich trafienie, kiedy się w nich celowało), co prowadziło do eksplozji za przeciwnikiem.
 • Naprawiono Brzytwomotyle Titani zawsze skierowane w tym samym kierunku. Powinny być teraz bardziej dynamiczne!
 • Naprawiono Brzytwomotyle Titani wywołujące efekt Arkanów: Ogławianie Broni Bocznej oraz Paks Tropienia.
 • Naprawiono zachowane możliwości lotu w przypadku kiedy Titania została powalona, kiedy była w trakcie aktywacji Skrzydłoostrza, co doprowadzało do utraty funkcjonalności.
 • Naprawiono macki Roju Macek Hydroida, które obierały za priorytet towarzyszy zamiast wrogów.
 • Usunięto błąd, w wyniku którego „Znaleziono X/Y Medalionów” mogło nie być synchronizowane dla graczy, którzy byli AFK czyli „z dala od klawiatury", gdy jeden z Medalionów został podniesiony.
 • Naprawiono Wewnętrzną Potęgę Zenurika, która powodowała, że Modyfikacja Atlasa Sterta Gruzu kosztuje Energię, nawet gdy posiadasz 1400 Gruzu.
 • Naprawiono błąd, w którym Atlas miał możliwość samookaleczenia i niszczenia celów za pomocą Tektoniki.
 • Naprawiono losowe wyłączanie Jaśniejącego Ostrza przez Excalibura Umbrę podczas grania Operatorem.
 • Umbra będzie teraz utrzymywał Jaśniejące Ostrze i wyłączy je jedynie w przypadku gdy zostanie ono wyłączone ręczne.
 • Naprawiono Zaćmienie Mirage, które wydłużało czas skanowania skanerem Syntezy.
 • Naprawiono Sevagotha, który utknął w trybie slow motion po byciu przejętym przez Zmutowanego Alava V z aktywnym Przygnębieniem.
 • Fixed the teleport delay from Drifter Camp to Orbiter (both there and back).
 • Naprawiono długo trwającą teleportację z Obozu Włóczęgi do Orbitera (w obie strony).
 • Naprawiono Polaryzację Mag, której redukcja pancerza zachowywała się różnie w zależności od tego, czy użyto jej na grupie lub na pojedynczym przeciwniku.
 • Naprawiono problem z ponownym rzuceniem Rozległego Nie-Czasu Xaku, które zużywało ładunek Wewnętrznej Potęgi, jednak nie zmniejszało kosztu rzucenia.
 • Naprawiono licznik czasu Anodowej Łaski Gyre, który nie rósł wraz z zabiciami, gdy korzystano z Umiejętności Warframe'a przez Klientów.
 • Naprawiono znikanie statusu wzmocnienia Prędkości Volta z interfejsu, jeśli w drużynie znajdował się inny Volt, który aktywował Prędkość w tym samym czasie.
 • Naprawiono Wzmocnienia Helmintha +100% Czasu Trwania Umiejętności i Niewrażliwości na Status, które nie działały na Cieniu Sevagotha.
 • Naprawiono niektóre Bronie do Walki wręcz (np. Nikana ze Ślepą Sprawiedliwością), które nie atakowały raz za razem podczas blokowania w trybie tylko do walki wręcz.
 • Naprawiono możliwość spontanicznego zrzucania przez Xorisa premii z punktów kombo (Napływ Krwi/Krwawiące Rany), jak gdyby wykonał ciężki atak, ale nie robił tego, podczas łączenia rzutów.
 • Naprawiono pojawianie się Ekskawatorów Stalowej Ścieżki na poziomie 1, gdy wrogowie mają poziom 135. To był tylko błąd interfejsu/wyświetlania, ponieważ skalowanie Życia działało tak, jak powinno.
 • Naprawiono niepoprawne animacje Archwinga przy użyciu sprintu, celowania i zrywu.
 • Naprawiono przełączanie się na ogień alternatywny w Zenith'cie, które psuło jego funkcjonalność w dalszej części misji
 • Usunięto rzadki problem polegający na tym, że wrogowie zabici za pomocą Kaskadi Wzmocnienia zamarzali w miejscu po śmierci.
 • Naprawiono problem wizualny z natychmiastową teleportacją (np. Portal Novy lub Transferencja), które były wyświetlane u graczy obserwujących umiejętność.
 • Naprawiono Zajadłą Artylerię Protei tymczasowo blokującą niektóre akcje (np. walkę wręcz) podczas kończenia animacji rzutu.
 • Naprawiono zestaw wyposażenia Włóczęgi, kopiujący tylko kolory z lewego oka Operatora w zadaniu Nowa Wojna.
 • Usunięto błąd, w którym Projekcja Pustki do areny walki z Aniołem Pustki przed teleportacją powrotną, pozostawiała Operatora niewidzialnym.
 • Naprawiono przypadki, w których założenie dwóch Arkanów konwertujących obrażenia Ampa na jeden typ (np. Obr. Ogniowe) powodowało, że nie zadawały żadnych obrażeń Pustki.
 • Naprawiono umiejętność Helminth "Wezwanie Mistrza", która nie wpływała na Moa/Ogary.
 • Naprawiono trwałe utknięcie w stanie zawieszenia, jeśli gracz spadł z klifu na przełęczy górskiej, podczas zadania Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono problem polegający na utknięciu przez Operatora w otwartej przestrzeni, jeśli zginął przez Złotego Czerwia w zadaniu Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono materiał lamp sygnałowych służących do podkreślenia możliwych ścieżek parkour w pomieszczeniach Gazozo, które teraz migają na pomarańczowo, zamiast jaskrawo świecić na biało.
 • Naprawiono brakujące napisy dialogowe Ordisa w zadaniu Twierdzenie Limbo.
 • Corrected incorrect wrong emissive texture on Lumis Earpiece.
 • Naprawiono niezadawanie obrażeń przez Magus Przeciążenia, jeśli przeciwnik podnosił się z ziemi.
 • Naprawiono Magus Przeciążenia, który natychmiastowo zabijał robotycznych przeciwników przy Projekcji Pustki.
 • Naprawiono niemożność korzystania przez Tytanię z Mgnienia podczas używania Skrzydłoostrzy, gdy aktywna jest Tarcza Opiekuna.
 • Naprawiono problem, w którym Arkana "Podczas Projekcji Pustki" były błędnie stosowane wielokrotnie. Dotyczy to również:
 • Magus Przeciążenia
 • Magus Przyspieszacza
 • Naprawiono wpływ Aury Krótkie Wytchnienie na Operatora.
 • Naprawiono wykonywanie animacji chodzenia podczas szybowania i przewrotu, kiedy Warframe posiadał Mod Powietrzna Przewaga.
 • Naprawiono następujące Mody Parazonu, które nie działały poprawnie podczas dobijania Miłosierdziem Sługi.
 • Krew za Amunicję
 • Ustawienia Fabryczne
 • Złośliwe Oprogramowanie
 • Naprawiono szybki obrót postaci, jeśli menu Pauzy zostało otworzone kiedy wykonywano blok bronią białą, lub kiedy atak wroga aktywował automatyczny blok.
 • Naprawiono animacje wyjścia z Railjacka, kiedy ten gwałtownie się zatrzyma.
 • Naprawiono nieporuszające się otoczenie poza Railjackiem, kiedy pilotujący Klient był obserwowany przez Hosta.
 • Naprawiono także wyświetlanie punktu odrodzenia u Hosta, nawet kiedy Klient przeleciał już kawałek, a Host przejął stery.
 • Naprawiono widok z okien Railjacka, który nie pokrywał się z rzeczywistym położeniem statku w przestrzeni, kiedy Klient dołączył do trwającej już sesji.
 • Naprawiono problemy z połączeniem mogące wystąpić podczas przechodzenia między misjami Railjacka.
 • Naprawiono przypadki, w których opuszczenie Railjacka przez któregokolwiek z graczy wyciemniało ekran wszystkim graczom w drużynie.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności Szponów Garudy w Railjacku, kiedy ta zginęła w Archwingu.
 • Naprawiono niedorzeczne problemy ragdolla Operatora.
 • Naprawiono pewne efekty emisji na Skórce B. drzewcowych: Kalynex .
 • Naprawiono wyświetlanie hosta w pozycji latania wewnątrz Załogowca, kiedy klient został wystrzelony z Wyrzutni Archwing.
 • Naprawiono nakładanie się nazw członków załogi Railjacka, w szczególności skonwertowanych Liczy Kuvy.
 • Naprawiono niemożność wyrzucenia przez Klientów członków załogi z Wieżyczek Grzbietowych lub Brzusznych Railjacka, jeśli już je zajmowali.
 • Naprawiono przedwczesne zakończenie automatycznego pilotażu załogi, jeśli inny statek przeleciał przed Railjackiem.
 • Naprawiono załogę autopilującą pozycję kamery namierzającej zamiast pozycji docelowej.
 • Poprawiono również widok na Wieżyczkę Grzbietową, Brzuszną i Działko Tunguska.
 • Naprawiono nakładanie się domyślnego celownika Archwing na celownik broni Inkarnon.
 • Naprawiono ikonę bonusu ostatniego etapu Zlecenia, który był wyświetlany w kolorze srebrnym (niepowodzenie), nawet jeśli jego warunek został spełniony.
 • Naprawiono znikanie dostosowanego celownika, jeśli Mgnienie zostało szybko użyte kilkukrotnie z rzędu. Według zgłoszenia:

 

 • Naprawiono znikanie dostosowanego celownika, kiedy korzystano z Glaive i Pistoletu, a Glaive został rzucony przed pełnym naładowaniem.
 • Naprawiono Struktury Materiałów Voidshell, które nie były aplikowane na skórkę Voidshell Włóczęgi/Operatora.
 • Naprawiono ignorowanie dostosowanych kolorów przez Napierśnik i Nakolanniki Targis Prime.
 • Naprawiono brakujące dźwięki eksplozji pocisków Akariusa.
 • Naprawiono możliwość ucieczki z pomieszczeń Podwodnego Laboratorium Grineer używając Skrzydłoostrza Titani.
 • Naprawiono brakujące znaczniki w Nawigacji przy ukończonych misjach Mobilizacji.
 • Naprawiono widoczne ze statku Corpus na Phobos, które nie pokazywało zaktualizowanego modelu Deimosa.
 • Naprawiono cele Simarisa, które nie były odradzane w kierunku, w który chciały się skierować, aby zapobiec ich kręceniu się w miejscu.
 • Naprawiono przypadki spadnięcia Warframe'ów i NPC przez windy.
 • Naprawiono niemożność łączenia ataków przez niektórą broń Białą, kiedy blokowano po wyjęciu broni białej.
 • Naprawiono utykanie NPC w windach Przekaźników, kiedy drzwi się zamknęły.
 • Naprawiono przypadki odtwarzania dialogów w złej kolejności podczas gry Komi w trakcie Zadania Wyrzeczenie.
 • Naprawiono statuę Warframe niewidoczną dla odwiedzających na Orbiterze w Pomieszczeniu Mieszkalnym.
 • Naprawiono podnoszenie Pióropustki z Aniołów Pustki lub Skrytek Meliki, które powodowały wyskakujące okienko „Znaleziono X/Y”.
  • Ich liczba nie jest stała na poziomach z Aniołami Pustki/Meliką, nie było sensu pokazywać takich wiadomości.
 • Naprawiono niewyświetlanie zarysu pomieszczenia Syndykatu Nowej Loki na mapie Przekaźnika.
 • Naprawiono niewyświetlanie wybranego przez Hosta Warframe'a u graczy, którzy odwiedzali jego Orbiter.
 • Naprawiono możliwość wyjrzenia poza dziurę w tunelu Pokładu 12 na Orb Vallis.
 • Naprawiono zachowane możliwości lotu w przypadku kiedy Titania została powalona, kiedy była w trakcie aktywacji Skrzydłoostrza.
 • Naprawiono wyświetlanie ostatniego etapu Zlecenia na Równinach Eidolon w kolorze srebrnym (Niepowodzenie dodatkowego celu), nawet jeśli został on osiągnięty.
 • Naprawiono brak możliwości niepowodzenia zlecenia zabójstwa Deimos podczas obrony Kotła, ponieważ ten przyzywał cel zabójstwa.
 • Naprawiono przypadki wyświetlania powiadomień klawiatury, kiedy na komputerze używano kontrolera i użyto klawiatury w menu Arsenału lub Wyglądu.
 • Naprawiono dziwnie wyglądającą wodę w Obozie Włóczęgi.
 • Naprawiono zawieszenie klienta w stanie "Oczekiwanie na graczy" i niepowodzenie dołączenia do sesji, jeśli zaproszenie przyszło od hosta na pokładzie Orbitera, a Klient znajdował się w Chryzalicie.
 • Naprawiono statki orbitujące Zarimana, które pozostawały widoczne w Mapie Gwiezdnej Railjacka.
 • Naprawiono odradzanie się duchów Thrax z 40% Życia.
 • Naprawiono powrót duchów Thrax do fizycznej formy z 250% Życia.
 • Naprawiono białe eksplozje pojawiające się podczas etapu "Pokonaj pościg Grineer" Railjacka, podczas walki z Raptorem, oraz pod koniec walki z Ambulasem.
 • Naprawiono przypadki, w których jeden z generatorów wewnątrz jaskiń Orb Vallis nie wypompowywał wody, przez co uniemożliwiał dostęp do Toroidów.
 • Naprawiono Figurki Noggle Yareli i Meruliny, które można było wybrać tylko wskazując ich podstawę.
 • Naprawiono niedziałające odbicia wycieku chłodziwa, kiedy cząsteczki GPU były wyłączone.
 • Naprawiono rzadki przypadek migotania nieba na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono niemożność wyposażenia broni w Arsenale podczas przebywania w Dormizonie.
 • Naprawiono animacje Rzeźb Ayatan, które były odtwarzane u klientów, kiedy rzeźby nie posiadały wszystkich Gwiazd.
 • Naprawiono Pustkę Granuma i cel Syntezy Simarisa, które były wyłączone podczas misji Lokalizatorów Grendela.
 • Naprawiono wyświetlanie celowników broni Inkarnon w Scenach Fotobudki.
 • Naprawiono duplikowanie Warframe'a w Arsenale, kiedy dokonano Konwersji Fokusu.
 • Naprawiono przypadki duplikowania nazw graczy na liście przyjaciół.
 • Naprawiono możliwość korzystania z Blinkpadów w Otwartych Lokacjach, kiedy gracz był zragdollowany.
 • Naprawiono zawieszenie postępu Egzolizera w przypadku wystąpienia migracji Hosta, przed którą bariery zostały zniszczone, ale Centurion Thrax jeszcze nie odrodził się w misji Kaskady Pustki.
 • Naprawiono problem z ładowaniem mapy Zarimana, powodujący problemy z odradzaniem się po Migracji Hosta.
 • Naprawiono przypadek, w którym Projekcja Pustki w Anioła Pustki mogła doprowadzić do całkowitej utraty funkcjonalności Operatora.
 • Naprawiono wskrzeszanie Egzotłumików z pełnym życiem, jeśli podczas Armagedonu Pustki miała miejsce migracja Hosta.
 • Naprawiono zmianę miejsc i kar przez Egzotłumiki w misjach Armagedonu Pustki, jeśli miała miejsce migracja hosta.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku u Hosta za każdym razem, kiedy Klient rozmieścił znacznik.
  • Naprawia to także nieodtwarzanie tego dźwięku u klientów, kiedy umieszczali znacznik.
 • Naprawiono sortowanie w ekranie Rezultatów Misji, które umieszczało części Prime na dole listy.
  • Części Prime posiadają teraz taki sam priorytet jak Schematy Prime.
 • Naprawiono niemożność powrotu Klienta na pokład Railjacka po zakończeniu misji, jeśli Host nie znajduje się w Railjacku.
 • Naprawiono przypadki niezdolności Klientów do wystrzelenia z Artylerii Dziobowej, ponieważ nie wyskakiwało powiadomienie o usunięciu załogi z miejsca Pilota.
 • Naprawiono brakujący element kadłuba domyślnej skórki Railjacka w Suchym Doku, filmikach i misjach.
 • Naprawiono przesadzone efekty Inherencji Railjacka: Zakłócacz Kapsuł.
 • Naprawiono teleportację wrogów do swojej pozycji strzeleckiej podczas zbliżania się do Działek Rampart, z całkowitym pominięcień animacji przejścia z punkty A do B.
 • Naprawiono kolizje z przyjaznymi Liczami Kuvy i Siostrami Parvosa, aby umożliwić im wejście w ciasne przestrzenie, jak np. windy.
 • Naprawiono niemożność obrócenia Statku desantowego podczas jego personalizacji, kiedy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono utratę wszystkich zebranych premii Arkanum Wzrost Potęgi po migracji hosta.
 • Naprawiono możliwość wykonania zabójstwa z ukrycia na wrogach o niskim poziomie życia, zamiast Miłosierdzia z użyciem Parazonu.
 • Naprawiono stopy i nogi skórki Urushu Khory, które wnikały w podłoże i były rozciągnięte.
 • Naprawiono niewyświetlanie efektów żywiołów broni białej po załadowaniu poziomu.
 • Naprawiono naliczanie szybkiej podróży z użyciem Blinkpadów na Równinach Eidolon do wyzwania "Maratończyk".
 • Naprawiono brakującą teksturę domyślnych pocisków Drakgoona.
 • Naprawiono nieużywanie anty-Warframe'owych włóczni przez Trokarianów Kuvy.
 • Naprawiono wiele dziur w geometrii Dormizonu.
 • Naprawiono wiele dziur w południowo-zachodnim rogu geometrii Równin Eidolon.
 • Naprawiono przejście postaci między pozami, kiedy naciśnięto przycisk ruchu w przód, kiedy przytrzymane były inne przyciski.
 • Naprawiono niewyświetlanie ikony modu Requiem Oull w ekranie ulepszania Modów.
 • Naprawiono błędne kolory maski Egzekutora Vay Molta podczas Kanikuł.
 • Naprawiono kilka problemów z grafiką filarów na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono możliwość przedwczesnego wysłania Okrętu Flagowego do Pustki podczas zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono znikanie informacji Strażnika z interfejsu (nazwa, stan wykrwawiania, poziom, itp.), kiedy ten zostanie zabity podczas misji.
 • Naprawiono odtwarzane transmisji ostrzeżenia Quinna dot. wysokiego ryzyka zamiast pojawienia się punktu Ewakuacji.
 • Naprawiono przeskok animacji mogący wystąpić, kiedy w Arsenale wyposażono broń, której opcja "Widoczna, kiedy schowana" była włączona.
 • Naprawiono losowe wyświetlanie etykiety "Oferta Darvo" na Rynku w grze, kiedy posiadano kupon.
 • Następujące dekoracje mogą zostać teraz załączone w czacie:
  • Trofeum: Gumiak
  • Trofeum: Flagelokant
  • Trofeum: Lobotrysid
 • Naprawiono niedoczytywanie pomieszczeń po drugiej stronie drzwi w Fortecy Kuvy, dopóki animacja otwierania drzwi się nie rozpocznie.
 • Naprawiono wyświetlanie Modów w ekranie rezultatów misji niezależnie od frazy wyszukiwania.
 • Naprawiono bariery laserowe Księgowego w Indeksie, które były rozstawiane bardzo daleko od jego obecnej pozycji.
 • Naprawiono spadanie hełmów załogantów Corpus po ich odrodzeniu.
 • Naprawiono przycisk zakupu, który zasłaniał twarz Operatora.
 • Naprawiono możliwość wejścia do niedostępnego obszaru pomieszczenia Nowej Loki w Przekaźnikach.
 • Naprawiono dziurę niedaleko Szczytu Nang na powojennych Równinach Eidolon.
 • Naprawiono ekran rezultatów misji, który nie pokrywał górnej części ekranu.
 • Naprawiono problem z teksturami nieprawidłowo reagującymi na światło.
 • Naprawiono dialog Sióstr Parvosa "Przejmuję ten sektor", który pojawiał się przy ich ucieczce do ostatecznego starcie Railjack.
 • Naprawiono rzadki błąd z Umiejętnością Tektonika Atlasa.
 • Naprawiono problem, w którym Klienci nie byli widoczni dla drużyny pomimo poruszania się na misji.
 • Naprawiono problem z niebem na pokładzie Zarimana.
 • Naprawiono nieznikającą wiadomość "Aktualizacja Informacji o Koncie. Proszę czekać." przy słabym połączeniu w ekranie końca misji.
 • Naprawiono formatowanie wzmianek Platyny w oknach Handlu.
 • Naprawiono formatowanie lokacji "Fortuna" i "Port Kosmiczny" na mapie Orb Vallis.
 • Naprawiono problem związany z shaderem odpowiadającym za eksplozje.
 • Naprawiono dziwne pozycje nawiasów w akcjach kontekstowych.
 • Naprawiono rzadki przypadek niewyświetlania Operatora w dioramie profilu innego gracza.
 • Naprawiono wyświetlanie gwiazdek zamiast poziomu zagrożenia Kaskady Pustki, kiedy host korzystał z innego języka gry.
 • Poprawiono formatowanie opisów misji "Zakłócenia Syndykatu" oraz "Szczelina - Forteca Kuvy" w oknie Stanu Świata.
 • Naprawiono rzadki problem związany z dekoracjami.
 • Poprawiono kolizje wielu Wyświetlaczy, by wisiały bliżej ściany podczas dekorowania. Ta zmiana wpłynie na wszystkie Wyświetlacze, które zostały już rozmieszczone.
  • Wyświetlacz Społeczności Kahl-175
  • Wyświetlacz Społeczności Teshin
  • Wyświetlacz Społeczności Veso
  • Wyświetlacz Społeczności Vala i Parvos stworzony przez Finlaena
  • Wyświetlacz Społeczności Yareli
  • Wyświetlacz Społeczności Dumy
 • Naprawiono błąd przy opuszczaniu drużyny, będąc na Przekaźniku.
 • Naprawiono brak możliwości włączenia misji wydarzenia z Okna Stanu Świata w Nawigacji.
 • Naprawiono błąd kolizji z jedną ze ścian Hydroponiki na Zarimanie.
 • Naprawiono błąd tekstu w Menu Fokusu Operatora w języku ukraińskim.
 • Naprawiono błąd uciętego tekstu podczas podglądu statystyk broni w Arsenale.
 • Naprawiono brakującą Energię Operatora w Interfejsie podczas zadania Wewnętrzna Wojna.
 • Naprawiono skokowy ruch Warframe'ów w przypadku problemów z połączeniem. Obserwowane Warframe'y będą teraz poruszać się płynnie niezależnie od jakości połączenia.
 • Naprawiono przypadki wyświetlania Operatora w przerywniku rozpoczynającym zadanie Serce Deimosa.
 • Naprawiono łączenia Pancerza Arbitrów Hexis na Hildryn. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/gallery/wp7gdf
 • Naprawiono przypadki nieprawidłowych dialogów odtwarzających się w zadaniu Wyrzeczenie.
 • Naprawiono brakujące linie Ordisa w Zadaniu Nowa Wojna.
 • Naprawiono przerywanie Tigris Sancti w trakcie przeładowania, pozostawiające pływające w powietrzu naboje.
 • Naprawiono duże drzwi w Zarimanie, które wydawały się znacznie ciemniejsze niż pozostałe otoczenie.
 • Naprawiono niestabilną pozycję postaci "Hej, dzieciaku".
 • Naprawiono niemożność załączenia większości Hełmów i skórek broni w czacie.
 • Naprawiono rzadką awarię podczas grania misji Railjack.
 • Naprawiono smołę Smolnego Moa Mutalist, która pojawiała się pod kątem prostym względem podłoża.
 • Naprawiono brakujące efekty dźwiękowe lądowania podczas używania dopalaczy Meruliny Yareli.
 • Naprawiono awarię gry w przypadku podniesienia pewnych przedmiotów (np. energii Vomvalysta) jako Cień Sevagotha, a następnie śmierci i odrodzeniu.
 • Naprawiono awarię w momencie, gdy niektórzy wrogowie próbują zaatakować wręcz.
 • Naprawiono rzadką awarię, która mogła wystąpić podczas zmiany pomiędzy poziomami.
 • Naprawiono rzadką awarię, która mogła wystąpić przy niektórych dźwiękach.
 • Naprawiono błąd skryptu z Cichą Burzą Baruuka.
 • Naprawiono błąd skryptu przy powrocie do Railjacka z aktywnym Połączeniem Trinity w Miejscu Zainteresowań.
 • Naprawiono błąd skryptu który pojawiał się w Fotobudce.
 • Naprawiono ustawienia programu startowego Warframe, które nie wybierały właściwego języka systemu, kiedy językiem systemowym był Chiński (Tradycyjny).
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić w przypadku zabicia jednego z Konkulystów przyzwanych przez Calibana.
 • Naprawiono awarię, występującą w Zadaniu Nowa Wojna, związaną z Ostatnim Tchem podczas rozpoczynania jako Włóczęga.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić przy pojawieniu się jednostek Świadomych w Symulakrze.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas oglądania Przynęty Eidolona w Kodeksie.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Somą Prime.
 • Naprawiono niektóre zalecane podpowiedzi dla sztuczek w zadaniu Surferka, ponieważ były niepoprawne.
 • Poprawiono wpis do Kodeksu dla Królewskiego Działka Rampart, wykorzystującego model zwyczajnego Ramparta.
 • Poprawki awarii braku pamięci podczas Nowej Wojny.
   

Dodatkowa informacja:

Podczas Devstreamu #163 przedstawiliśmy nowy Statek Desantowy, niestety ze względu na pewne problemy nie pojawi się on w tej aktualizacji, wkrótce jednak dotrze!

 

Poprawka #1

Oto nasza pierwsza poprawka po premierze Veilbreakera! Zanim zagłębimy się w poniższą listę zmian i poprawek, chcemy najpierw podzielić się kilkoma uwagami:

1. Odbiór Syntaxa przez Skrzynkę Odbiorcza tymczasowo wstrzymany (wznowiono dystrybucję Stynaxa)

Musieliśmy tymczasowo wyłączyć darmowy odbiór Styanaxa ze Skrzynki Odbiorczej na wszystkich platformach, ponieważ widzimy zgłoszenia, że gracze otrzymują wiele wiadomości.

Zaktualizujemy ten komunikat, gdy znajdziemy rozwiązanie problemu, a następnie kontynuujemy rozsyłanie wiadomości do Tenno, którzy jeszcze jej nie otrzymali, a także tym którzy w przyszłości zalogują się podczas rozdania.

2. Usunięto możliwość handlowania i transmutacji dla nowych Archonowych Modów Warframe'ów.

Chcieliśmy, by można było pozyskać te mody tylko przez Garnizon Kahla, a nie przez Transmutację. Chociaż Transmutacja zostanie wyłączona, umożliwimy Handlowanie modami, kiedy oficjalnie wydamy Garnizon Kahla w przyszłym tygodniu.

Zmiany i poprawki Polowania na Archona:

 • Dokonano następujących zmian Boreala:
  • Dodano zmniejszenie skalowania nietykalności Boreala.
  • Boreal otrzymał teraz Gardę podczas ataków obszarowych.
   • Obie te zmiany mają na celu rozwiązać problem otrzymywania przez Archona absurdalnych obrażeń.
  • Poprawiono efekty dźwiękowe filaru podczas walki z Borealem.
 • Statystyki konsoli Obrony Mobilnej i przyjaznych NPC nie będą zmieniać się w zależności od ilości graczy w sesji. Skalowanie ma mieć wpływ tylko na wrogów (Archoni, Diakoni, Świadomi itp.).
 • Naprawiono wyświetlanie informacji misji niezwiązanych z celem Polowania na Archona po wskazaniu węzłów misji na Mapie Gwiezdnej.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas misji Pojedynku z Archonem.
 • Naprawiono błąd skryptu w pomieszczeniach Narmer.
 • Naprawiono błąd skryptu związany ze snopami światła tworzonymi przez Świadomych.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z migracją hosta podczas drugiej misji Polowania na Archona.
 • Naprawiono błąd skryptu przy próbie odrodzenia wsparcia Archona/Diakona, kiedy już zginęli.

Zmiany i poprawki Zadania Veilbreaker:

 • Dodano garść efektów dźwiękowych do sekwencji podnoszenia przez Kahla broni, plecaka odrzutowego i innych.
 • Dodano fantazyjne efekty podczas uwalniania Brata.
 • Naprawiono niewrażliwość Diakonów na Efekty Statusowe.
 • Naprawiono niezamierzone odtwarzanie dźwięków chóru Świadomych.
 • Naprawiono brak podpowiedzi w samouczku podczas uwalniania braci Grineer z Mureksu.
 • Naprawiono pojawianie się dodatkowego Grattlera z Bolkora, gdy w oryginalnym trzymanym przez Kahla skończy się amunicja.
 • Naprawiono odradzanie węzłe Madusa, zanim zagadka została aktywowana.
 • Naprawiono animację podkładania bomby przez pewną postać, podczas której znajdowała się ona za daleko od ściany.
 • Naprawiono linie dialogowe, które były odtwarzane w złej kolejności.
 • Naprawiono brakujące linie dialogowe.
 • Naprawiono błąd skryptu Okna Stanu Świata, kiedy gracz znajdował się w pewnym etapie zadania.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z wydaniem rozkazów Braciom.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas Polowania na Archona, kiedy miała miejsce próba odrodzenia Eximusa.
 • Naprawiono błąd skryptu w etapie Mureksa.
 • Naprawiono błąd skryptu w pierwszym etapie.

Ogólne zmiany:

 • Włączono powiadomienia launchera na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań sprzętowych planowanych na 2023 rok. Dowiedzcie się więcej tutaj: Zmiany minimalnych wymagań sprzętowych w 2023.
  • Informacja: Jeśli nie otrzymujecie powiadomienia, Wasz komputer spełnia minimalne wymagania, gratulacje! Nie macie się czym martwić.

Poprawki:

 • Naprawiono ukrywanie Włóczni, kiedy przeładowanie po jej wyrzuceniu zostało przerwane.
 • Naprawiono niemożność zakupienia Modów Riven od Cefalona Simarisa lub Palladino, kiedy osiągnięto limit Modów Riven.
  • Zakupienie Modów Riven od tych postaci będzie teraz poprawnie przyznawać Zamglony Mod Riven, który nie zajmuje miejsca dopóki jego wyzwanie nie zostało ujawnione lub pokonane.
 • Naprawiono nagrodę w postaci Formy z Polowania na Archona, przy której nie wyświetlano ilości (x3) podczas podglądu w Nawigacji.
 • Naprawiono Brammę Kuvy, której eksplozje sprawdzały kolizje na dystansie ponad 4m.
  • Była to część eksperymentalnych zmian, która nie została wycofana przed wydaniem aktualizacji. Zmiany broni obszarowej zostały omówione w ostatnim Devstreamie.
 • Zaktualizowano opisy Schematów Małej/Średniej/Dużej Odnowy Amunicji, by odzwierciedlały nowe mechaniki amunicji.
 • Naprawiono niemożność osiągnięcia poziomu Emergent przez zakupiony Pancerz Protovyre, jeśli poziom Apex został już osiągnięty przez inny zestaw.
  • Rozważamy możliwości uruchomienia skryptu, który przyzna pancerz poziomu Emergent graczom, którzy spełnili powyższe warunki.
 • Naprawiono Warframe'y, które zawieszały się w bezruchu po aktywacji Ostatniego Tchnienia.
 • Naprawiono znikanie konsoli Inkubatora w Orbiterze, kiedy spojrzano na nią pod odpowiednim kątem.
 • Naprawiono rozciągnięty kawałek tarczy Styanaxa w Leverianie.
 • Dalsze poprawki związane z możliwością wejścia w niewłaściwy stan gry, kiedy miała miejsce śmierć Operatora.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas wpłacania zasobów do Skarbca Klanu.
 • Naprawiono błąd skryptu występujący na ekranach Syndykatów.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z wyposażeniem Operatora.
 • Naprawiono rzadką awarię występującą przy wylogowaniu się z gry.
 • Naprawiono błąd skryptu uniemożliwiający postęp zadania Anioły Zarimana, który występował po ukończeniu etapu "Odnajdź źródło Pieśni" tego zadania.
 • Naprawiono błąd skryptu wsystępjący przy spojerzeniu się na Ballasa podczas zadania Chimera Prolog

 

Poprawka #2

Oto nasza druga Poprawka Veilbreaker! Zespół uważnie przegląda opinie graczy i na ich podstawie planuje odpowiednie zmiany. Poniżej znajduje się kilka już wprowadzonych zmian, więcej informacji pojawi się jeszcze przed weekendem. Dziękujemy wszsytkim, którzy podzielili się z nami konstruktywnymi opiniami.

Zachęcamy do dalszego pozostawiania opinii w dedykowanym temu subforum Aktualizacji 32: Veilbreaker.

Zmiany i Przegląd Amunicji:

Przy wprowadzaniu zmian amunicji zawartych w Aktualizacji 32, uznaliśmy, że bronie z funkcją regeneracji amunicji (tzw. baterii) powinny również zostać dostosowane do nowego ekosystemu. Po zapoznaniu się z opiniami graczy zdaliśmy sobie sprawę, że mogliśmy lekko przesadzić z niektórymi aspektami zmian broni z baterią. Przywróciliśmy ich oryginalne statystyki, podczas gdy będziemy szukać innego sposobu na dostosowanie tych broni.

Przywróciliśmy oryginalne statystyki następujących broni:

 • Basmu:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 42/s z 10.5/s
 • Bubonico:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 9/s z 4.5/s
  • Przywrócono koszt amunicji alternatywnego strzału do 3 z 9
 • Karabin Flux:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 40/s z 24/s
 • Fulmin:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 30/s z 20/s
  • Przywrócono koszt amunicji alternatywnego strzału do 10 z 15
 • Shedu:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 28/s z 3.5/s
 • Cykron:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 40/s z 20/s
 • Cykron Dogmatu:
  • Przywrócono tempo regeneracji amunicji do 40/s z 20/s

Przeoczyliśmy również notkę, która powinna się znaleźć w Aktualizacji 32, wyposażenie Paks Baterii na Kitguny również powodowało aktywację niestandardowych wartości regeneracji amunicji. Jednak podobnie do powyżej wymienionych broni, cofnęliśmy te zmiany, aby ponownie się im przyjrzeć.

Zmiany i Poprawki Polowania na Archona:

Poniżej znajduje się kontynuacja zmian Polowania na Archona mających na celu dostosowanie poziomu trudności. Spodziewajcie się większej ilości zmian w przyszłości na bazie opinii graczy.

 • Od teraz rozpoczęcie Polowania na Archona wymaga posiadania Warframe na randze 30. (lub sformowanego).
  • Działa to na tej samej zasadzie co klasyczne Sortie. Zapobiega to również rozpoczęciu polowania nieprzygotowanym. To ograniczenie powinno być aktywne od samego początku Polowania na Archona, jednak przypadkowo zostało zniesione podczas rozwoju aktualizacji.
 • Dodano całkowitą niewrażliwość na Efekty Statusu do umiejętności Archonów, które zapewniają im nieśmiertelność.
  • Naprawia to możliwość zabicia Archona jednym strzałem poprzez nałożenie odpowiedniej ilości Efektów Statusu podczas fazy nieśmiertelności.
 • Zmiany Aerolystów (dotyczy to całej gry, ale jest to w szczególności istotne podczas Polowania na Archona):
  • Usunięto reakcję Aerolystów na obrażenia.
   • Ich bujanie się na boki przy otrzymywaniu obrażeń powodowało problemy z widocznością podczas celowania w ich zbiorniki.
  • Zmieniono kolor zbiorników na czerwony i zwiększono kontrast, aby polepszyć ich widoczność.
  • Obniżono wysokość ich kolan, aby polepszyć widoczność.
  • Wydłużono czas ładowania poszukujących rakiet, aby dać graczom szansę na strzał w zbiorniki.
  • Dodano krótki czas odnowienia pomiędzy animacjami uniku.
 • Ulepszono widoczność promienia Diakona, aby ułatwić identyfikacje ich ataków.
 • Dostosowano dźwięk transmisji Diakonów.
 • Dodano wiadomość w HUDzie w trybie obserwatora, która informuje, że gracz nie kwalifikuje się do otrzymania nagrody za Polowanie na Archona. Trzeba przeżyć, aby zgarnąć fanty!
 • Naprawiono otrzymywanie niższych niż powinien obrażeń przez Okruch Boreala.
 • Naprawiono wyświetlanie się podwójnego symbolu % w podsumowaniu nagród Polowania na Archona.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z efektem dźwiękowym odtwarzanym przy nieudanej próbie rozwiązania zagadki.

Zmiany i Poprawki Zadania Veilbreaker:

 • Dokonano poprawek animacji podczas etapu "Strzelaj wielką spluwą".
 • Usunięto muzykę Córki z jej transmisji podczas zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono niemożność wydawania rozkazów braciom Kahla, jeśli zmieniono klawisze przypisane do akcji kontekstowych. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1321347-kahl-quest-bug/ 
 • Naprawiono niemożność wydawania rozkazów jako Kahl i utratę funkcjonalności.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku Grattlera z Bolkora, kiedy podskoczono/korzystano z plecaka Hellion.
 • Poprawiono zdolności pilotażu plecakiem Helliona przez Rogga.

Poprawki Konsol:

 • Poprawki związane z niedostępnością niektórych Dojo na konsolach.
 • Naprawiono brakujące Emblematy Klanów, które zniknęły po Aktualizacji 32.

Poprawki:

 • Naprawiono niemożność podniesienia uniwersalnych paczek amunicji (jak np. uniwersalna amunicja Symulakra lub Posiłki Protei), jeśli gracz posiadał tylko broń boczną.
 • Naprawiono przypadki zmniejszenia puli Energii do wartości podstawowej, kiedy miała miejsca migracja hosta, przez co gracze mogli zyskać lub stracić Energię, którą posiadali przed migracją.
 • Poprawiono zasięg przyciągania umiejętności pasywnej Mag, który był mniejszy niż przed Aktualizacją 32. Przywróciliśmy ją do dawnej świetności.
 • Zaktualizowano także opis umiejętności pasywnej Mag, by odzwierciedlał jej nowe zachowanie.
 • Naprawiono przenikanie geometrii przez skórkę Caladrius Protei, kiedy odtwarzana była animacja bezczynności.
 • Naprawiono brakujące szczegóły skórki broni miotanej Monitivus, kiedy pocisk znajdował się w kaburze.
 • Naprawiono błędne zachowanie przebicia na wylot broni, na której zainstalowano "Lotny Szybki Powrót". Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1321482-wrong-puncture-depth-on-throwing-weapons-with-volatile-quick-return-equipped-investigating/#comment-12595665 
  • Szansa wybuchu przy odbiciu Glaive nie jest już zależna od testu widoczności, który był źródłem tego problemu!
 • Naprawiono problemy z przenikaniem geometrii pancerza ze skórką Voidshell Wukonga.
 • Naprawiono niewyświetlanie włóczni Styanaxa podczas trwania umiejętności Oszczep Axios i Ostatni Bastion, kiedy posiadał wyposażoną skórkę Voidshell.
 • Naprawiono relikt Lith N13, który przyznawał Schemat Powłoki Wukonga (nie-Prime).
 • Naprawiono utratę funkcjonalności gry, kiedy natychmiast po zakończeniu zadania Nowa Wojna skorzystano z Arsenału.
 • Naprawiono wyświetlanie błędu "niepoprawny znak" przy próbie zablokowania gracza w czacie.
 • Naprawiono niemożnść zatrudnienia członków załogi u Ticker w Fortunie.
 • Naprawiono zielone zabarwienie futra na kołnierzu skórki Caladrius Protei, kiedy korzystano z klasycznego silnika graficznego.
 • Poprawki związane z odtwarzaniem animacji śmierci przez Grineer, którzy otrzymali jakiekolwiek obrażenia. Niech nie przesadzają.
 • Naprawiono położenie kilku pancerzy na Kahlu.
 • Naprawiono błąd animacji włóczni Afentis, jeśli dokonano zmiany broni podczas rzutu.
 • Naprawiono znikanie broni Afentis, kiedy została przeładowana, gdy w magazynku znajdował się tylko jeden pocisk.
 • Naprawiono znacznik konsoli Syndykatu w Orbiterze, który nie był wyświetlany, kiedy gracz nigdy wcześniej nie złożył Przysięgi.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić po dołączeniu do trwającego Polowania na Archona, kiedy jeden z graczy aktywował Ostatnie Tchnienie.
 • Naprawiono brakujące efekty wizualne Ampa Sirocco.
 • Naprawiono błędy skryptów związane z Widmami Złącz.
 • Poprawiono kolor Energii Naramienników Vikasa zgodnie z prośbą autora.
 • Naprawiono odtwarzanie niezamierzonych dźwięków otoczenia w Orbiterze.
 • Naprawiono brakujące detale Glifu Protea Caladrius, takie jak pierze jej kołnierza.
 • Naprawiono wyświetlanie tagów PH w opisach Modów Riven.
 • Naprawiono wyświetlanie tagów PH w statystykach amunicji w Arsenale.
 • Naprawiono dwa przypadku brakujących tłumaczeń przycisku "OBRÓĆ".

Znane Problemy:

 • Excalibur Umbra nie może samodzielnie podnosić amunicji, kiedy korzysta z łuku. Pracujemy nad rozwiązaniem, do czasu wprowadzenia poprawki możecie korzystać z Transferencji, aby odświeżyć jego rezerwę amunicji.

 

Poprawka #3

Ta Poprawka wprowadza cotygodniowe misje Garnizonu Kahla, tak jak obiecaliśmy w Aktualizacji 32. Zabierzcie się za zrywanie Woali podczas nowych misji "Pokonaj Narmer" Kahla, w trakcie których otrzymacie dostęp do sklepu Chippera, a w nim Mody Archonów i nie tylko. Odrodzenie Prime także powróciło do Warframe, teraz na zawsze — zdobywajcie Warframe'y, Broń, Akcesoria Prime i wiele więcej.

Bierzemy pod uwagę także Wasze opinie na temat Polowań na Archona. Zachęcamy do dalszego pozostawiania opinii w dedykowanym temu subforum Aktualizacji 32: Veilbreaker.

69df91e6a70e55cf673165b13c661944_1600x90

ODRODZENIE PRIME POWRACA!

Odrodzenie Prime wraca ponownie, tym razem na stałe! Umocnijcie swoje Arsenały dzięki najwspanialszym dziełom Imperium Orokin za pomocą Varzii Dax.

Skarbiec Prime został zamknięty na dobre. W jego miejscu powstanie nowe i ulepszone Odrodzenie Prime. Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami zobaczyliśmy okazję do ulepszenia zarówno Skarbca, jak i Odrodzenia Prime, gwarantując większą wartość programu dla społeczności Warframe, a ostatecznie także więcej Prime w Waszych Arsenałach. Dzięki temu nowemu programowi możecie spodziewać się comiesięcznych rotacji wypełnionych Warframe'ami, Bronią, Akcesoriami Prime i nie tylko.

Debiutowa rotacja zawiera Wukonga i Equinox Prime! Odwiedźcie Varzię Dax na Bazarze Maroo, aby uzyskać dostęp do przedmiotów Prime:

 • Wukong Prime
 • Equinox Prime
 • Zhuge Prime
 • Ninkondi Prime
 • Stradavar Prime
 • Tipedo Prime
 • Pakiet Kubrowa Sanzang Prime zawiera:
  • Kubrow: Obroża Nai-Zhen
  • Kubrow: Zbroja Sanzang Prime
  • Biel Wraku
  • Błękit Przypływu
  • Skażone Złoto
  • Wzór Futra: Kubrow Tang Prime
  • Segment Inkubatora
  • Segment Ulepszający Inkubator: Nutrio
  • Jajo Kubrowa
  • Rdzeń Mocy Inkubatora
  • Szablon Genotypu
 • Syandana Jindou Prime
 • Efemera Corposant Prime
 • Syandana Isabeau Prime
 • Zestaw Pancerza: Narvarr Prime
 • Figurka Noggle — Wukong Prime
 • Figurka Noggle — Equinox Połączenie Aspektów
 • Figurka Noggle — Equinox Aspekt Nocy
 • Figurka Noggle — Equinox Aspekt Dnia
 • Oraz Relikty Wukonga i Equinox Prime!

W ofercie Varzii zawsze dostępne będą także następujące przedmioty:

 • Syandana Apis
 • Dekoracje Filigranowe Prime
 • Pakiet Nekraloida zawiera:
 • Glif Nekraloida
 • Znak Nekraloida
 • Liset: Skórka Spektaka
 • 5x Dukatów
 • (NOWOŚĆ) Pakiet 5 Łez Pustki
 • Burston Prime
 • Braton Prime
 • Fang Prime
 • Lex Prime
 • (NOWOŚĆ) Poprzednie Przedmioty Twitch Prime:
  Jeśli przegapiliście te przedmioty podczas promocji Twitch Prime, macie kolejną szansę na ich zdobycie!
  • Zestaw Pancerza: Avia Prime
  • Syandana Avia Prime
  • Operator: Akcesoria Vayas Prime
  • Sugatra Spektaka Prime
  • Syandana Spektaka Prime
  • Syandana Vistapa Prime
  • Znak Statycznego Reaktora Prime

Jak to działa:

Zdobądź Prime'y dzięki Aya

Odrodzenie Prime zapewnia bardziej bezpośrednią drogę zdobycia Warframe'ów i Broni Prime poprzez rozgrywkę. Zdobywajcie Aya podczas misji, aby kupić u Varzii Relikty Prime, w których zawarte są komponenty przedmiotów Prime.

ALBO

Zdobądź Prime natychmiast

Podczas każdej nowej rotacji, będziecie mogli zdobyć wszystkie dostępne przedmioty Prime dzięki Królewskiej Aya. Cena Królewskiej Aya nie zmieniła się od czasu ostatniego Odrodzenia Prime, a pakiety nadal zawierają Platynę.

Dzięki Królewskiej Aya macie możliwość wybrania konkretnych przedmiotów Prime, które chcecie zdobyć, w tym Akcesoriów Prime. Możecie także zakupić pakiety.

 

Historia Odrodzenia Prime:

Historia
W dniu 16 listopada 2021 roku rozpoczęliśmy ograniczone czasowo wydarzenie, które miało miejsce na Bazarze Maroo na wszystkich platformach: Odrodzenie Prime. Celem tego wydarzenia było rozwiązanie głównych problemów programu Skarbiec Prime, Odrodzenie Prime posłużyło za test alternatywy. Po kilku tygodniach rotacji przedmiotów Prime wydarzenie zostało zakończone sukcesem.

W następnych miesiącach skupiliśmy się na przeglądzie programu w oparciu o opinie graczy i ich interakcje z systemem. Doszliśmy do wniosku, że był on sukcesem i spełniał wymagania, by raz na zawsze zastąpić Skarbiec Prime!

Zanim przejdziemy do tego, co się zmieniło, chcielibyśmy powtórzyć, że powrót Odrodzenia Prime zachowuje dwie drogi zdobycia przedmiotów Prime:

 • Natychmiastowy dostęp przez zakup (Królewskie Aya)
 • Bezpłatna ścieżka poprzez rozgrywkę (Aya i Relikty)

 

Co się zmieniło
Dziękujemy Wam wszystkim za opinie podczas zeszłorocznego wydarzenia, które pozwoliły nam dokonać wielu znacznych poprawek jakości rozgrywki, jak opisano poniżej:

 • Zwiększono czas trwania rotacji przed zmianą zestawów Prime.
  • Podczas wydarzenia w 2021 roku rotacje trwały tydzień. Gracze zgodnie stwierdzili, że ten okres był niewystarczający, by zdobyć wystarczającą ilość Aya i Reliktów w danej rotacji. Wydłużyliśmy czas trwania rotacji do około miesiąca każda (dokładne daty zostaną podane wraz z nadejściem każdej rotacji).
 • Dodaliśmy możliwość wymienienia pojedynczej Aya na 5 Łez Pustki.
  • Podobnie jak 5 Dukatów dostępnych u Varzii, możecie teraz zakupić 5 Łez Pustki. Macie teraz kolejną możliwość zdobycia Łez Pustki poza misjami Szczelin Pustki — kolejna częsta prośba graczy!
 • Dodano opcję szybkiej podróży "Odwiedź Varzię" do interfejsu Segmentu Reliktów — wybranie tej opcji wyświetli okno potwierdzenia, zanim gracz zostanie odesłany na Bazar Maroo.
  • 56c27a4cae339f277935134aee25e0fb.jpg
  • 0625085ef5dc126c761a0ad25717e1cc.jpg
 • Dodano zakładkę "Odrodzenie Prime" na Rynku w grze, która zawiera możliwość zakupienia Aya oraz Królewskiej Aya i nie wymaga udania się do odwiedzenia Bazaru Maroo.
  bbc98defc15709311101a8da920f05e5.jpg
 • Zmiany wypadania Aya:
  • Dodano Aya w Zleceniach Zarimana.
   • Po zakończeniu Odrodzenia Prime wprowadzone zostały Zlecenia Zarimana, w których dostępne były niektóre Relikty Skarbca. Zaktualizowaliśmy tabele nagród i zastąpiliśmy Relikty Skarbca Ayą w Zleceniach Zarimana!
  • Dokonaliśmy poprawek częstotliwości wypadania Aya w drugim i ostatnim etapie zleceń poziomu 25-30 w Dryfie Kambionu.
 • Po zainstalowaniu Segmentu Reliktów w Orbiterze gracze otrzymają teraz wiadomość, która wyjaśnia działanie Odrodzenia Prime oraz przedstawi Varzię!

Odrodzenie Prime: Często zadawane pytania:

Spoiler

Czym jest Aya i Królewska Aya?
Są to waluty, które pozwalają na zakupienie przedmiotów od Varzii!

Aya jest darmową walutą, możliwą do uzyskania w grze, która pozwala na zdobycie przedmiotów Prime z Reliktów w grze. Jest to zasób, który może zostać wymieniony na Relikty Prime i inne przedmioty nie-premium dostępne w ofercie Varzii. Ayę można znaleźć w misjach (Pustka lub Zlecenia) oraz ma szansę pojawienia się w Pakietach Reliktów, które można kupić na Rynku za Platynę lub w Ofertach Syndykatów za Reputację.

Relikty, które odeszły do Skarbca, dostępne wśród nagród Pustki i Zleceń zostały zastąpione przez Aya. Inaczej mówiąc - tam gdzie kiedyś był Relikt Skarbca znajduje się teraz 1 Aya. Ta Aya może zostać użyta do zakupu Reliktów u Varzii podczas trwania Odrodzenia Prime.

Publiczne tabele nagród zostały zaktualizowane, aby uwzględniały źródła Aya, by wszystkie informacje potrzebne Wam do zdobycia Aya były dostępne!

Co można nabyć za Aya lub za Królewskie Aya? Dlaczego?
Wszystkie towary Varzii zachowują swoje dotychczasowe metody pozyskiwania. Jeśli coś było dostępne tylko przez zakup w Skarbcu Prime (np. Akcesoria Prime), nie zmieni się to i zdobycie tego będzie wymagało Królewskich Aya. Podczas gdy inne, które były wcześniej wydane na drodze darmowej ścieżki, pozostaną takie używając w tym przypadku zwykłych Aya.

Królewskie Aya są walutą premium (podobną do Platyny, ale nie można nią handlować), która daje natychmiastowy dostęp do Warframe'ów, Broni, Akcesoriów oraz Paczek Prime w ofercie Varzii. Mogą zostać zakupione na Rynku w grze lub poprzez stronę internetową.

Czy można kupić kilka paczek Królewskich Aya?
Tak, podobnie jak Pakiety Platyny, zakupić można wiele pakietów Królewskich Aya! Jako walutę możesz ją nabyć i przechowywać w dowolnej ilości potrzebnej do zakupienia przedmiotów.

Czy Warframe'y i broń Prime posiadają swoje Gniazda ekwipunku oraz Katalizatory i Reaktory Orokin?
Tak! Jeśli kupisz Warframe’y i Broń Prime za Królewską Ayę, otrzymasz w tym Gniazdo oraz już zainstalowany Reaktor lub Katalizator Orokin w zależności od przedmiotu.

Czy pakiety Królewskiej Aya zawierają Platynę?
Tak! Pakiety Królewskiej Aya zawierają Platynę.

 • 3 Królewskie Aya: 200 Platyny
 • 7 Królewskich Aya: 400 Platyny
 • 15 Królewskich Aya: 1200 Platyny

NOWY SYNDYKAT — GARNIZON KAHLA

Po ukończeniu zadania Tenno uzyskają dostęp do Garnizonu Kahla, nowego Syndykatu znajdującego się w Obozie Włóczęgi na Ziemi. Jeśli ukończyliście już Zadanie Veilbreaker, gratulacje! Możecie teraz rozwinąć Garnizon wykonując cotygodniowe misje Pokonaj Narmer i rozwinąć go o nowy personel.

Dostępnych jest 5 rang:


1. Schronienie
2. Obozowisko
3. Fort
4. Osada
5. Dom

 

5c53b75e57ede6a59db1fc0b15c160e6.jpg

Misje Pokonaj Narmer

Misje Pokonaj Narmer to misje dla pojedynczego gracza, które otrzymać można od Kahla w Obozie Włóczęgi. Wciel się w postać Kahla, aby kontynuować jego heroiczne zadanie wyzwolenia kolejnych ofiar z Woalu i zniszczenia Narmer od środka!

W rotacji dostępne są trzy typy misji, które możecie otrzymać od Córki:

Cichociemny
Czas sabotażu, Kahl. Namierzyłam Fabrykę Woali w Orb Vallis. Aż roi się w niej od Diakonów, więc musisz ich wziąć podstępem. ŻADNYCH SPLUW.

Złomowanie
Chipper potrzebuje więcej części Kolosów, a ty potrzebujesz Chippera zadowolonego. Namierzyłam starą bazę Grineer na Ziemi, powinna wystarczyć.

Ucieczka
Kahl, pamiętasz, jak prosiłeś mnie, żebym dała Ci znać, kiedy Mureks więzienny powróci? Cóż, powrócił. Daj mi znać, jeśli naprawdę chcesz to zrobić.

Ważna informacja o rotacji misji Pokonania Narmer:
Kolejność misji jest zależna od postępów z tygodnia na tydzień i resetuje się każdego tygodnia. Znaczy to, że niezależnie od ilości tygodni (oraz ilości resetów), gracze zawsze będą rozgrywać misje w określonej kolejności zależnej od historii rozegranych przez nich misji. Musicie ukończyć misję 1, aby uzyskać dostęp do misji 2, by później uzyskać dostęp do misji 3, po czym wracacie do misji 1. Innymi słowy, reset będzie miał miejsce o tej samej porze każdego tygodnia, a nie w momencie ukończenia 1, 2 i 3 misji.

Aby powtórzyć to, co powiedzieliśmy podczas premiery Aktualizacji 32: Wraz z aktualizacją Veilbreaker nadchodzi cotygodniowa implementacja systemów zawartych w tej aktualizacji. Chcieliśmy udostępnić graczom możliwość ustalenia celów codziennych, cotygodniowych i dalszych.

Informacja dotycząca ułatwień dostępu podczas zdejmowania Woali:
W celu zdjęcia Woalu z ofiar Narmer, od gracza wymagane jest szybkie naciskanie przycisku, aby wypełnić pasek postępu. Chcemy przypomnieć, że w ustawieniach dostępu znajduje się opcja "Wielokrotne Wciskanie Przycisku", która umożliwia zrywanie Woali przez przytrzymanie przycisku!

Znane problemy podczas misji Pokonania Narmer:

 • Występuje problem związany z lotem w górę przez Kahla z użyciem Plecaka Hellion, kiedy przycisk skoku został zmieniony.
  • Tymczasowe rozwiązanie: Prosimy przywrócić domyślne ustawienia sterowania lub zapewnić, że akcje "Ruch w górę" oraz "Skok" są przypisane do tego samego przycisku.

Wyzwania Pokonania Narmer
W ciągu tygodnia dostępne są także dodatkowe wyzwania. Ukończenie tych wyzwań nagradza nową walutą o nazwie Prowiant (więcej na ten temat poniżej), którą można wydać w sklepie Chippera.

Każda z misji Pokonania Narmer w danym tygodniu może zostać powtórzona, aby dać graczom dodatkowe szanse ukończenia wyzwań i zdobycia Prowiantu. Wyzwania są takie same dla wszystkich graczy!

Nowe Utwory Somakordu!

Cztery nowe Utwory Somakordu mogą zostać odblokowane po znalezieniu Fragmentów Somakordu podczas misji Pokonaj Narmer.

 • FINAL STAND
 • HOLD THE LINE
 • SKYBREAK
 • STEEL HORIZON

Jako że Kahl nie posiada własnego Skanera na wyposażeniu, te Fragmenty mogą zostać podniesione przez interakcję z nimi.

Podnieś Rangę Garnizonu Kahla
Ten Syndykat automatycznie awansuje wraz z tygodniowym postępem w grze, zamiast dotychczasowej Reputacji! Odblokowywanie Rang oznacza rozbudowę Garnizonu o nowy personel i możliwości.

c678cfbe70b4790d10ae8745a6a82f83.png

Zdobywaj Prowiant
Prowiant to nowa waluta, która pozwala na zakup przedmiotów w Garnizonie Kahla. Odnajdźcie Prowiant podczas misji Pokonania Narmer lub otrzymajcie go, wykonując wyzwania, aby móc zakupić następujące nagrody:

fff1ce5e80d3758a433897e53f635cd3.jpg

Ranga 1: Schronienie

 • Ukończ pierwszą misję w Garnizonie Kahla, aby uzyskać dostęp do sklepu Chippera.

Odblokowane na Randze 2: Obozowisko

 • Dostęp do Chippera w Garnizonie Kahla!
 • Styanax — Schemat
 • Slaytra — Schemat

Odblokowane na Randze 3: Fort

 • Nowe Archonowe Mody Warframe'ów
 • Styanax: Neurooptyka — Schemat

Odblokowane na Randze 4: Osada

 • Aegrit — Schemat
 • Styanax: Powłoka — Schemat

Odblokowane na Randze 5: Dom

 • 1 Okruch Archona w tygodniu
  • Choć jest on dostępny dopiero po osiągnięciu najwyższej Rangi, chcieliśmy, aby był on widoczny jako cel do osiągnięcia i zaplanowania wykorzystania Prowiantu. Chcemy umożliwić Wam zebranie Prowiantu i przygotowanie się do odblokowania go!
 • Efemera Mgły Wojny
 • Schemat Afentis
 • Styanax: Systemy — Schemat

Nowe Archonowe Mody Warframe'ów

Nowa kolekcja Modów Warframe'ów jest oferowana przez Chippera w Garnizonie Kahla! Oferują poprawione statystyki z dodatkową premią dla umiejętności zadających obrażenia.

e8f5f63d6485315f1cf8487a9d5a915c.png

*Poniższe statystyki są pokazane dla Maksymalnej Rangi Modów.

Archonowa Ciągłość
+55% Czasu Trwania Umiejętności. Umiejętności nakładające Efekt Statusu Obr. Toksycznych nakładają także Efekt Statusu Obr. Żrących.

Archonowe Rozciągnięcie:
+45% Zasięgu Umiejętności. Umiejętności zadające Obr. Elektryczne przyznają +2 Energii/s przez 5 sek.

Archonowa Witalność:
+440% Życia. Podwaja ilość Efektów Statusu Obr. Ogniowych nakładanych przez Umiejętności.
Jesteśmy świadomi, że ta premia nie działa ze wszystkimi Umiejętnościami, np. Ognisty Podmuch Ember. Zostanie to naprawione w nadchodzącej poprawce/aktualizacji.

Archonowy Przepływ:
+275% Maks. Energii. Przeciwnicy zabici przez Obr. od Zimna mają teraz 10% szansy na upuszczenie Kuli Energii. Czas odnowienia: 10s.

Archonowa Intensyfikacja:
+30% Siły Umiejętności. Przywrócenie Życia z użyciem umiejętności przyznaje +30% Siły Umiejętności przez 10 sek.
Występują obecnie problemy związane z umiejętnościami, które "leczą w czasie" lub leczą po zakończeniu umiejętności. Tutaj też planowane są poprawki.

e1d543fd3541cf5daf9bf1562c708bbd.jpg

Personalizacja Kahla

Garnizon Kahla będzie dostępny w Obozie Włóczęgi po ukończeniu Zadania Veilbreaker. Możecie tam odwiedzić Kahla-175 oraz wybrać mu nowy mundur spośród wielu dostępnych opcji. Wyposażony w technologię Voidshell oraz wiele opcji Hełmu i Dodatków, gracze mogą wyposażyć go w unikalny wygląd, który sprawi, że jego Bracia będą dumni.

98520d3250e0cd98b94ff6e9279c8410.jpg

Zdobądźcie kolejne personalizacje Kahla, w tym Hełmy, Przepaski na oczy, Półpancerze, Naramienniki i Nakolanniki podnosząc poziom Garnizonu Kahla!

Możecie również wyposażyć Kahla w posiadane przez Was Nagolenniki, Naramienniki i Napierśniki.

Zmiany i poprawki Polowania na Archona:
Wraz z tą poprawką udostępnione zostało drugie Polowanie na Archona! Będziemy obserwować i analizować opinie graczy na temat tych misji i zobowiązujemy się do wprowadzenia niezbędnych zmian w nadchodzących tygodniach.

 • Archoni będą teraz skupiać się na graczach zamiast na przyzwanych przez nich obiektach (jak Rezonator Octavii, Brzytwomotyle Titanii, Pięściarze Atlasa), aby zapobiec nadmiernej kontroli tłumów.
 • Archon Boreal nie będzie już teraz śledzić Operatora, który wykonuje Zryw Pustki lub jest w Trybie Pustki.
 • Usunięto animacje zragdollowania Aerolysta.
  • Ciąg dalszy poprawek związany z ich zbiornikami.
 • Dokonano poprawek pozycji dronów Pazuula, aby nie wnikali w geometrię niektórych lokacji.
 • Naprawiono resetowanie postępu Polowania na Archona, jeśli wykonano po nim misje Mobilizacji.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas misji Pojedynku z Archonem.

Poprawki Zadania Veilbreaker:

 • Naprawiono niemożność wydania rozkazu Braciom, kiedy używano kontrolera i akcja "Ustaw Znacznik" nie była przypisana.
 • Naprawiono przeciwników pozbawionych Woalu, którzy gubili się w walce i nie atakowali byłych sojuszników pod wpływem Świadomych.
 • Naprawiono pole rozpraszania, wymagane do uwolnienia braci, które czasem nakładały się i utrudniały określenie, gdzie sojusznicy powinni stanąć.
 • Naprawiono Grakatę Kahla, która była wyświetlana w całości na pomarańczowo w ekranie rezultatów misji.
 • Naprawiono pojawianie się nie-Świadomych złóż surowców na pokładzie Mureksa podczas Zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono pomniejsze problemy z gramatyką w dialogu rozpoczynającym zadanie Veilbreaker. Oryginalny tekst nie posiadał spacji pomiędzy "!" oraz "I" w angielskiej wersji gry.

Ogólne zmiany:

 • Dodano wskaźnik do Segmentu Syndykatów w Orbiterze, który pokazuje, który z nich posiada aktywną Przysięgę, ilość pozostałej Reputacji, a także czas do jej uzupełnienia.
  e6dc17177fb127b6d93931f22afe5337.jpg
 • Zmieniono przesunięcie/obrót mocowania kabury na Aegrit, aby pasowała do innych kabur na broń miotaną.
 • Poprawiono położenie ikony Wzmocnienia w Arsenale, by lepiej komponowała się z ikonami Opanowania i Okruchu Archona.
 • Zaktualizowano efekty dźwiękowe wyczerpania Gardy na jednostkach Eximusa.
 • Schemat Segmentu Helmintha dla Okruchów Archona nie jest już możliwy do sprzedania.
  • Aby zapobiec przypadkowemu sprzedaniu go, zanim przystąpisz do wytwarzania!
 • Zaktualizowano ikonę Okruchu Riven, aby była bardziej przejrzysta i zauważalna.

Optymalizacje:

 • Dokonano systemowych mikrooptymalizacji gry.

Poprawki:

 • Naprawiono blokadę postępu w zadaniu Nowa Wojna, gdzie walka z trzecim Archonem teleportuje graczy daleko w przestrzeń kosmiczną, uniemożliwiając postęp.
 • Naprawiono możliwość Asymilacji Warframe'a z Okruchami Archona, co ostatecznie prowadziło do utraty Okruchów.
  • Obecnie pojawia się ekran potwierdzenia, który wyskakuje po Asymilacji Warframe'a, który ma na wyposażeniu Odłamki Archona. Jeśli straciłeś Okruchy Archona w procesie Asymilacji, skontaktuj się z support.warframe.com.
 • Naprawiono możliwość rzucania innych umiejętności Styanaxa w czasie działania umiejętności Ostatni Bastion.
  • Podobnie jak w przypadku Bramy Słońca Wisp, Ostatni Bastion jest animacją całego ciała, która ogranicza rzucanie innych umiejętności.
 • Naprawiono utratę interfejsu u Klientów po usunięciu Okruchów Archona z Warframe'a.
 • Naprawiono Laetum i Felarxa zdobywające ładunki w swojej formie Inkarnon od strzałów w głowę, gdy aktywny jest Szept Xata.
 • Naprawiono brak możliwości Asymilacji Warframe podczas używania kontrolera.
 • Naprawiono utratę funkcji po użyciu Transferencji w Dormizonie podczas zadania Anioły Zarimana.
 • Naprawiono używanie umiejętności za pomocą menu Taktycznego w Railjacku, jeśli ma się aktywną umiejętność Zenurik: Wewnętrzna Potęga.
 • Naprawiono niemożność powrotu do Dojo z misji Railjack, jeśli masz w swoim oddziale Klientów i otrzymujesz błąd "CREWSHIP: GetDojoData FAILED".
 • Naprawiono następujące opisy umiejętności Warframe wychodzące poza ekran i przycinające się:
  • Xaku
  • Wisp
  • Revenant
  • Protea
  • Lavos
  • Gauss
  • Atlas
 • Naprawiono niewyświetlanie się Efemery Mściwej podczas ładowania misji.
 • Naprawiono problem z animacją przeładowania Grakaty Podwójnej.
 • Naprawiono problemy z przycinaniem się pancerza w skórce Excalibur Voidshell.
 • Naprawiono niestandardowe kolory Energii Operatora, które nie mają zastosowania do umiejętności lub wyposażania Efemery.
 • Naprawiono awarię związaną z Nekramechem.
 • Naprawiono Zamglone Riveny, które można wyposażyć tylko w drugorzędne, a nie pierwszorzędne Kitguny.
 • Naprawiono Karabin Usypiający, który w losowych momentach wymuszał wyjęcie broni bocznej ze względu na brak amunicji.
 • Naprawiono ceny Platyny, które były zasłonięte przez szary prostokąt w ekranach Sprzedawców w Otwartych Lokacjach.
 • Naprawiono włócznie rybołówstwa, które nie były zdolne do spenetrowania Egzokryny w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono niemożność ukończenia misji Infiltracji Pavlov na Lua, ze względu na niedziałające panele.
 • Naprawiono ignorowanie dostosowanych kolorów energii przez skórkę Monitivus, kiedy znajdowała się w kaburze.
 • Naprawiono nakładanie się interfejsu w ekranie Ankiety, kiedy gracz spróbował opuścić grę, będąc w menu Nawigacji.
 • Naprawiono błędne wyświetlanie konfiguracji modów załączonych w czacie, kiedy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono status Emblematu Klanu na stronie gry, który zawsze wyświetlał informacje zaakceptowane emblematy "zostaną dodane do gry wraz z następną aktualizacją zawartości", kiedy został przesłany.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić po aktywowaniu Psoty przez Kavata Smeeta, kiedy gracz znajdował się w portalu Rzezi Sanktuarium.
 • Naprawiono Smyrgaczkę, która mogła wejść do obszarów Zarimana, które nie były przeznaczone dla Smyrgaczki.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas wylogowania, kiedy posiadano wyposażoną Somę Prime.

Znane problemy:

 • Excalibur Umbra nie może samodzielnie podnosić amunicji, kiedy korzysta z łuku. Pracujemy nad rozwiązaniem, do czasu wprowadzenia poprawki możecie korzystać z Transferencji, aby odświeżyć jego rezerwę amunicji.

 

Poprawka #4

Szybki ciąg dalszy Poprawki, by odnieść się do niektórych problemów z łącznością na PC związanych z Emblematami Klanu, które pojawiły się w Poprawce 32.0.3.

 

Zmiany i poprawki misji "Pokonaj Narmer" — Cichociemny:

 • Zaktualizowano efekty dźwiękowe pułapek laserowych i drzwi.
 • Naprawiono możliwość szybowania w kierunku celu po skoku i spamowaniu akcji walki wręcz jako Kahl, gdy włączone jest automatyczne namierzanie w walce wręcz.
 • Naprawiono niemożność zadawania obrażeń Kahlowi przez Raknoidy Scyto Narmer w walce wręcz, jeśli jego Maczeta spoczywała w jego ręku.
 • Naprawiono wyzwanie "Kahl być szybki - Ukończ misję w czasie poniżej 15 minut" ciągle odliczające po osiągnięciu znacznika 15 minut.
 • Naprawiono stojące w miejscu i nieatakujące jednostki przeciwników, które dołączyły do walki z bossem Raknoidem Scyto Narmer, zanim wrota się zamkną.
 • Naprawiono sugestię samouczka dla Zdjęcia Woalu z Chippera pozostającą na ekranie po pomyślnym uwolnieniu go.
 • Naprawiono Diakonów stojących zdecydowanie za blisko Kahla po jego wykryciu, powodując, że całkowicie pudłowali swoimi atakami.
 • Naprawiono jednostki sojuszników już po uwolnieniu z woali nadal przemawiające głosem zza woalu.
 • Naprawiono brak kolizji u Dronów Propagandowych Narmer.

Optymalizacje:

 • Zoptymalizowano niektóre shadery i tekstury.
 • Dokonano niewielkich optymalizacji Drona Propagandowego Narmer.

Ogólne zmiany:

 • Zmieniono wskaźnik rangi w Modach Riven na niebieski.

Poprawki:

 • Naprawiono błąd skryptu przy przechodzeniu w interfejsie Helmintha między zakładkami "Helminth" oraz "Okruch Archona", jeśli już coś wybrano.
 • Naprawiono przekrzywioną na bok osłonę Hełmu Skórki Protea Calarius, kiedy użyto umiejętności Wachlarza Granatów. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/xe93xd/protea_visor_bug/
 • Naprawiono pozycję i obrót mocowania Aegritu.
 • Naprawiono niemożność powrotu do Dojo z misji Railjack, jeśli masz w swoim oddziale Klientów.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Medalionami Syndykatu po dołączeniu do już trwającej misji.

 

Poprawka #5

Zmiany i poprawki wyzwań misji "Pokonaj Narmer":

 • Kahl otrzymał możliwość wykonania Dobicia na Moa Narmer, które zostały ogłuszone umiejętnością Łamacza Woalu Kahla.
 • Dodano efekty dźwiękowe chwytania krawędzi i wspinania się przez Kahla.
 • Dodano efekty dźwiękowe, kiedy Kahl prowadzi swoich Braci do Railjacka.
 • Naprawiono możliwość przejścia po pochylonych oknach Fabryki Woali, co umożliwiało wyjście poza grywalny obszar lokacji.
 • Naprawiono Raknoida Scyto Narmer, który stawał w bezruchu, jeśli Kahl przebiegł obok niego do statku znajdującego się na końcu etapu.
 • Naprawiono Moa Narmer podczas misji "Cichociemny", które nagradzały amunicję, Kulę Energii i Kredyty po zabiciu. Kahl nie potrzebować, Kahl być niezależny.
 • Naprawiono elementy geometrii, które przenikały przez Sferę Narmer w misji "Cichociemny".
 • Naprawiono statek Kahla podczas przerywników na początku/końcu misji, który był całkowicie czarny.
 • Naprawiono dziurę w geometrii poziomu misji "Cichociemny".
 • Naprawiono brakującą kolizję pewnej ściany w misji "Cichociemny", która umożliwiała wyjście poza mapę.
 • Naprawiono brak możliwości anulowania rozpoczęcia misji, gdy rozpoczęto misję Pokonania Narmer.
 • Naprawiono kilka pomniejszych problemów związanych z wyświetlaniem pokładu Mureksu Świadomych podczas zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono możliwość przejścia przez zamkniętą bramę Diakonów jako Titania w postaci Skrzydłoostrza.
 • Naprawiono znaki Narmer i obiekty Narmer, które nie były wyświetlane u Klientów podczas walki z Archonem Amar.
 • Naprawiono pojawianie się wybuchowych beczek z misji Sabotażu podczas misji Pokonania Narmer na Fortunie.
 • Naprawiono dziurę w mapie podczas misji Pokonania Narmer na Wenus.

Zmiany w Garnizonie Kahla:

 • Dodano etykiety wymaganych Rang Syndykatu do ekranu sklepu Chippera oraz baner, który pokazuje, na jakiej Randze się obecnie znajdujecie. Ma to na celu wyjaśnienie, którą Rangę posiadacie i które zostaną odblokowane.
 • Poprawiono położenie kamery Chippera, aby zapobiec dziwnym perspektywom, nawet jeśli wygląda on świetnie z każdej strony.
 • Naprawiono wiele przypadków niepojawiania się Chippera w Obozie Włóczęgi, kiedy został już uratowany na Wenusie.

Poprawki Polowania na Archona:

 • Naprawiono błąd skryptu związany z Szarfami Ognia Archona Amar.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Umiejętnością Klonowania Archona Amar.
 • Naprawiono kilka błędów skryptu podczas Polowania na Archona.

Zmiany i poprawki Styanaxa:

 • Usunięto możliwość wielokrotnego użycia Ostatniego Bastionu przez Styanaxa, kiedy ten znajdował się w powietrzu.
  • Fakt: Przywracanie Tarczy i Energii przez Wezwanie umożliwiało spędzenie całej misji w powietrzu. Dla jasności: ten problem został dostrzeżony wcześniej, ale poprawka nie została wdrożona na premierę Veilbreakera. Nadal możecie skorzystać z Ostatniego Bastionu w powietrzu, ale zanim będzie możliwe zrobienie tego ponownie, musicie powrócić na ziemię — podobnie jak w przypadku Transferencji. https://gfycat.com/goodnaturedkaleidoscopicanhinga
 • Naprawiono nadpisywanie aktywnych Wezwań Styanaxa przez nowo rzucone Wezwania, nawet jeśli oferowały one mniejsze premie.
  • Kiedy Wezwanie jest już aktywne, nie zostanie ono zastąpione Wezwaniem innym, JEŚLI nie jest ono mocniejsze (w zależności od Siły Umiejętności/wysokości premii) od już aktywnego Wezwania. Innymi słowy, jeśli Wezwanie zostanie aktywowane przez gracza posiadającego 200% Siły Umiejętności, a następnie aktywowane przez gracza posiadającego tylko 50% Siły Umiejętności, efekt nie zostanie nałożony na graczy, którzy są już pod wpływem silniejszej umiejętności.
  • Aktywne Wezwanie może zostać zastąpione słabszym, jeśli obecnie aktywne będzie trwać mniej niż 10 sekund.
 • Naprawiono nieaktywowanie się wiru przez Oszczep Axios, kiedy przeciwnik został przybity do podłogi lub ściany przez Klienta.

Zmiany:

 • Zmniejszono szansę wypadnięcia surowców z Konkulystów i Battalystów z 50% do 7% podczas Polowania na Archona.
  • Krótka historia zmiany: Ci Świadomi byli wcześniej rzadkimi przeciwnikami na Lua, co uzasadniało wysoką szansę wypadnięcia surowca. Kiedy pojawili się oni podczas Operacji: Jad Orfiksa w 2020 roku, nadpisaliśmy ich tabele nagród, by zredukować szanse wypadnięcia surowców do rozsądniejszego poziomu. W wyniku pomyłki ta zmiana tabeli nagród nie została uwzględniona podczas Polowania na Archona. Sprawiało to, że gracze otrzymywali ponad 6-krotność surowców, które mogli zwykle otrzymać w danym czasie, co prowadziło do nałożenia blokad handlu.
  • W przyszłości możemy ponownie spojrzeć na te tabele nagród, aby usunąć konieczność korzystania ze zmodyfikowanych tabeli nagród tych Świadomych i zapobiec występowaniu takiego problemu.
  • Informacja: Ta zmiana nie wpływa na szansę wypadnięcia Modów lub Komponentów Broni
 • Zmniejszono ilość efektów wizualnych Wiru, kiedy Bastylia Vaubana została wielokrotnie użyta w jednym miejscu.
 • Zaktualizowano ikony zakładek programu startowego, aby poprawić czytelność.
 • Zmieniono przypisanie przycisku opcji "Odwiedź Varzię" na prawy spust kontrolera, kiedy używano kontrolera na PC.

Optymalizacje:

 • Naprawiono znaczny spadek wydajności u hosta sesji, kiedy użyto Przeciążenia Volta z wyposażonym Modem Archonowe Rozciągnięcie.

Poprawki:

 • Naprawiono brak wpływu dostosowanego koloru Operatora na przedmioty kosmetyczne i umiejętności.
 • Naprawiono ignorowanie dostosowanego koloru energii przez Naramienniki Sorex, kiedy zostały wyposażone na Kahlu.
 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić, kiedy otworzono wpis jednostki Nox Eximus w Kodeksie.
 • Naprawiono kilka przypadków nakładającego się tekstu w ekranie Przysięgi Syndykatu.
 • Naprawiono interakcję umiejętności leczącej Sevagotha oraz Venari, które nie aktywowały Archonowej Intensyfikacji.

 

Poprawka #6

Zmiany i poprawki misji "Pokonaj Narmer":

 • Dokonano dalszych poprawek nawigowania SI bossa Raknoida Scyto na Wenus.
 • Dostosowano efekty wizualne wiązki maski Diakona.
 • Naprawiono pewne problemy dziwnego poruszania się Solarian na Wenus, które także pozwalały im na wejście na obszary zakazane.

Zmiany zadania Veilbreaker:

 • Naprawiono przypadki nieba migotającego z pokładu Mureksu w czasie Zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono efekty wizualne dwóch indywidualnych zestawów pomieszczeń, które nie były ze sobą poprawnie połączone.

Zmiany:

 • Zamieniono kanały materiałów Akcentu i Trzeciego Koloru dla Styanaksa, Hełmu Styanaksa oraz Afentisa, aby lepiej odpowiadały oczekiwaniom graczy i były zgodne z innymi kanałami materiałów Warframe'ów.
  • Zauważycie zmiany kolorów swoich postaci po zalogowaniu się do gry. Szybka zmiana kolorów między kanałami akcentu i trzeciego koloru przywróci Wasze pierwotne wybory sprzed tej Poprawki!

Poprawki:

 • Naprawiono Wycie Amara nieusuwające Wskaźników dla Klientów.
 • Naprawiono przypadki nakładającego się tekstu w ekranie Przysięgi Syndykatu.
 • Naprawiono neutralny atak Hespara aktywujący wiele niezamierzonych efektów Statusu.
 • Naprawiono nieznikający interfejs Legendy Dojo po wybraniu znikania interfejsu.
 • Naprawiono błędne rotacje kamer bocznych wieżyczek Railjacka.
 • Możliwa poprawka Klientów tracących interfejs po wydobyciu Okruchu z Archona.

 

Poprawka #7

Witajcie Tenno! Wracamy z Poprawką, która zawiera kilka ogólnych zmian i poprawek. Ta Poprawka otwiera także drogę do zakulisowej zawartości, która pojawi się w najbliższej aktualizacji. W najbliższy piątek zapraszamy na Devstream #164 po więcej informacji na ten temat. Ponadto, w związku z kończącym się 3 tygodniem Polowania na Archona, w którym Archon Nira została pokonana, przegląd walk Archonów trwa. Mając dane ze wszystkich trzech walk, będziemy lepiej przygotowani do tematu redukcji obrażeń (potocznie zwanej "Pochłaniaczem Obrażeń"). Zgodnie z zapowiedzią w Veilbreaker: "Premiera i Gorące Tematy z drugiego tygodnia" jest kontynuacją naszych rozmów na temat redukcji obrażeń w Polowaniach na Archona jest również planowana na Devstream #164. Upewnijcie się, że jesteście na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu i planach!

Ogólne notatki:

 • Misja Pokonania Narmer "Ucieczka" będzie dostępna od 18:00 czasu polskiego!
  • Przesunęliśmy czas resetu, aby zrównać go z resetem Polowania na Archona, jak pierwotnie podano w oficjalnym komunikacie Następnej Misji "Pokonaj Narmer" Kahla.
   • Pamiętajcie także, że Ucieczka i aktualne Polowanie na Archona będą dostępne do niedzieli, 2 października, o czym wspomniano w kolejnym poście. Jest to spowodowane tym, że chcemy wyrównać czas resetowania zawartości o zwykłej porze w każdą niedzielą o godzinie 00:00 GMT (czas resetowania Gwiezdnego Szlaku).
 • Przypominamy, że Styanax jest już dostępny na Rynku w grze!
  • Promocja na otrzymanie go za darmo przy logowaniu do Warframe zakończyła się 22 września o godzinie 6:00 czasu polskiego, a następnego dnia został dodany do Rynku. Uruchomiliśmy kolejny skrypt, aby dostarczyć Styanax graczom, którzy go do tej pory nie otrzymali po wejściu do gry.
 • Jego zestawy animacji są także dostępne na Rynku w grze!
 • Naprawiono również jego Schemat na Rynku nie informujący jak go zdobyc (u Chippera w Garnizonie Kahla).

Zmiany i poprawki Polowania na Archona:

 • Usunięto jeden z korytarzy pomieszczenia misji Pojedynku z Archonem Boreal, który niepotrzebnie komplikował topologię poziomu i miał negatywny wpływ na wyszukiwanie ścieżek przez NPC.
 • Poprawiono efekt podnoszenia Woalu Diakona Narmer, aby był bardziej widoczny.
  • Podczas podnoszenia Woalu wrogowie wokół gracza są chwilowo zdezorientowani, ponieważ ich sygnał Woalu jest zagłuszony. Na początku nie było to oczywiste, więc wzmocniliśmy efekt wizualny, aby łatwiej było rozpoznać, kiedy otaczający wrogowie zostali dotknięci.
 • Naprawiono premię do Obrażeń Krytycznych Broni Białej Karmazynowego Okruchu Archona, zwiększającą obrażenia krytyczne na wszystkich typach broni do walki wręcz.
 • Naprawiono brak możliwości powtórzenia Polowania na Archona, jeśli Licz Kuvy/Siostra Parvosa okupują planetę tygodniowego Archona i opodatkowały nagrodę.
  • Zmiana ta dotyczy również Mobilizacji.
 • Naprawiono wyświetlanie tymczasowej "szachownicy" podczas ładowania dalekodystansowego ataku specjalnego przez jednostki Narmer.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas walki z Archonem Nirą.
 • Naprawiono błąd skryptu spowodowany przez umiejętność toksycznego pola Archona Niry, który występował w przypadku migracji hosta.

Zmiany i poprawki Garnizonu Kahla/misji "Pokonaj Narmer":

 • Wrota podczas misji Złomowania zostaną teraz otwarte ponownie po pokonaniu Kolosa Narmer.
  • Pozwoli to na dalsze zwiedzanie poziomu i osiągnięcie dodatkowych celów misji.
 • Przedmioty personalizacji Kahla dostępne tylko dla niego będą teraz wyświetlane przed posiadanymi i nieposiadanymi przedmiotami.
 • Poprawiono pozycję ikony czasu odnowy nad umiejętnościami Kahla, aby poprawić czytelność.
 • Zaktualizowano interfejs Palnika Plazmowego w misji Cichociemny, aby zwiększyć czytelność i lepiej wyjaśniać jego mechanikę.
  • Przeniesiono powiadomienie w prawy górny róg ekranu, poniżej wskaźnika Życia Kahla.
  • Teraz pokaże się wskaźnik, kiedy Palnik Plazmowy jest gotowy do użycia. Pojawi się także powiadomienie "Rozkaz Ataku".
 • Usunięto możliwość użycia Palnika Plazmowego, kiedy Kahl został ogłuszony przez Diakona.
  • Lepiej, żeby nie wydawał rozkazów w tym stanie.
 • Zaktualizowano dialogi podczas misji Złomowania.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić, kiedy użyto Plecaka Helion po użyciu Łamacza Woalu.
 • Poprawiono namierzanie umiejętności Przyciągnięcia Raknoida Scyto Narmer, który regularnie nie trafiał Kahla w misji Cichociemny.
 • Naprawiono zaciemniający się ekran, kiedy Kahl stoi w pewnych miejscach misji Cichociemny.
 • Naprawiono zachowanie Braci w misji Złomowania, którzy atakowali Kolosa Narmer, zanim ten został aktywowany.
 • Usunięto kolizję Braci Kahla z jego granatami zapalającymi. Wesoła gromadka nie będzie już przeszkadzać w ich użyciu.
 • Naprawiono znikanie efektu ognia Plecaka Helliona po zderzeniu się ze ścianą/sufitem w misji Złomowania.
 • Naprawiono brak reakcji interfejsu przy próbie wybrania umiejętności Kahla z użyciem pada kierunkowego na kontrolerze.
 • Naprawiono migotanie w Garnizonie Kahla, które występowało w pewnych porach dnia i miejscach.
 • Naprawiono wypadanie Kahla poza mapę w trakcie zrywania Woali.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z transmisją przy zwiększeniu poziomu Garnizonu Kahla.

Ogólne zmiany:

 • Usunięto niektóre opcje generowania imion Licz Kuvy.
 • Zaktualizowano opisy Wyzwań Zadania "Surferka", aby nie wspominały już o zdobyciu "X Reputacji Nawiewniaków". Będą one teraz poprawnie wskazywały warunek "Zdobądź X punktów", ponieważ te wyzwania nie wymagają Reputacji Nawiewniaków.

Optymalizacje:

 • Poprawiono wydajność Aniołów Pustki.
 • Zoptymalizowano efekty ognia Basolka Podwójnego u Ognistego Miecznika Grineer.

Poprawki:

 • Naprawiono Psioniczne Sztylety Nyx (z 125%+ Siły Umiejętności), nieusuwające wszystkich tarcz z wrogów ze Stalowej Ścieżki.
 • Naprawiono Ognisty Podmuch Ember, który nie był uwzględniany przez efekt Archonowej Witalności.
 • Naprawiono Archonową Intensyfikację, która nie była aktywowana przez umiejętności leczące w czasie. Ten problem został wymieniony w Notkach Poprawki 32.0.3, a w tej Poprawce został naprawiony dla następujących umiejętności:
  • Equinox - Uleczenie
  • Ember - Ognisty Podmuch - Leczący Płomień
  • Caliban - Tnący Wir
  • Garuda - Ołtarz Krwi
  • Gara - Burza Odłamków
  • Inaros - Susza - Klątwa Suszy, Pochłonięcie, Chmara Skarabeuszy
  • Khora - Leczenie Venari
  • Oberon - Odnowienie z/bez Odnowienia Feniksa
  • Revenant - Zjawa
  • Saryn - Linienie - Regenerujące Linienie
  • Sevagoth - Zjednoczenie
  • Trinity - Studnia Życia
  • Dzbanki Wisp
  • Wukong - Kroczący Pośród Chmur
 • Naprawiono umiejętność Chromy Lodowy Strażnik Żywiołów, która zwiększała kilkukrotnie obrażenia pocisków adsorbowanych/przekierowanych (takich jak Szept Xaku czy Magnetyzm Mag).
  • Strażnik Żywiołów powinien dodawać bonusowe obrażenia tylko do pocisków, które trafiają w gracza, a następnie zostają odbite na wrogów. • Kule magnetyczne nie powinny czerpać z tego korzyści.
 • Naprawiono Salę Zwierciadeł Mirage, liczącą się do korzyści trzeciej Ewolucji Adaptacyjnego Momentum Felarxa.
  • Każda loftka przeładowana przez klona była zaliczana do premii 10% szybkostrzelności, przez co ta premia była pięciokrotnie wyższa niż zamierzono. Zostało to naprawione, ponieważ klony nie wykorzystują prawdziwej amunicji.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności przez Mesę, jeśli została powalona podczas trwania Rozjemcy.
  • Mesa nie powinna być już podatna na powalenie, kiedy Rozjemca jest aktywny.
 • Naprawiono efekty wizualne Pryzma Lega, którego promienie nadmiernie ograniczały widoczność.
 • Naprawiono Aury Szabrowanie Amunicji Strzelb i Szabrowanie Amunicji Snajperskiej, które nie zwiększały ilości otrzymywanej amunicji.
 • Naprawiono niemożność wystrzelenia z Afentisa, jeśli animacja wyposażenia została przerwana przez przewrót, użycie umiejętności itp.
 • Naprawiono ataki obszarowe Toroida, Cernosa Mutalist i Pox, które nie zadawały obrażeń. Zgodnie z tym zgłoszeniem: https://forums.warframe.com/topic/1322604-torid-mutalist-cernos-and-pox-lost-their-radial-attacks-investigating/?ct=1664217549
 • Naprawiono zablokowane misje Mobilizacji, mimo odblokowanego węzła misji.
 • Naprawiono wyświetlanie pustej karty Modu Riven, kiedy został wskazany w Oknie Stanu Świata (Mobilizacje, Polowania na Archona itp.).
 • Naprawiono błędne wartości "Otwartych Oddziałów", które zawsze wyświetlały "0".
 • Naprawiono animacje między strzałami dla następujących broni:
  • Corinth - Naprawiono animację przeładowania, która nie odtwarzała dźwięków
  • Arca Plasmor, Sybaris/Sybaris Prime i Grinlok - Górna część broni poruszała się, ale nie Warframe.
  • Marelok i Euphona Prime - Naprawiono brak animacji kręcenia bronią między strzałami.
 • Naprawiono brakujący wzór w wewnętrznej części spódnicy Styanaxa.
 • Naprawiono dziwne animacje Styanaxa spowodowane skierowaniem jego lewej pięty w stronę prawego ramienia.
 • Naprawiono przesuwanie się Styanaxa spowodowane animacjami pistoletu.
 • Naprawiono niemożność włączenia pauzy podczas Zadania Veilbreaker, jeśli zostało rozpoczęte w trybie innym niż Solo.
 • Naprawiono możliwość ponownego uwolnienia Rogga, jeśli gracz podążył za znacznikiem do jego (pustej) celi podczas Zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono gruz, który nie znikał po wysadzeniu go przez Brata, co uniemożliwiało postęp w zadaniu Veilbreaker.
 • Naprawiono utratę możliwości użycia Grattlera przez Kahla, jeśli zmienił broń na Grakatę i umarł podczas zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono pozostawianie Grakaty na ziemi, kiedy gracz zdobył Grattlera podczas zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono utykanie w ostatnim przerywniku filmowym Córki podczas zadania Veilbreaker, jeśli zadanie zostało rozpoczęte przed otworzeniem wiadomości.
 • Naprawiono dziwny ruch kamery po zalogowaniu się do gry, kiedy ukończono etap Ratunku na Mureksie podczas zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono znacznik, który wskazywał niebo w pomieszczeniu Meduzy w początkowym etapie zadania Veilbreaker.
 • Naprawiono odtwarzanie dialogu między Córką i Kahlem po spotkaniu Rogga w zadaniu Veilbreaker, który był odtwarzany w złej kolejności.
 • Naprawiono niemożność wyboru drugorzędnego koloru/koloru energii za pomocą pada kierunkowego, kiedy używano kontrolera.
 • Naprawiono ostatni Statek desantowy w misji Zabójstwa Ambulasa (Hades, Pluton), który nie docierał do Okrętu Flagowego, zanim ten wybuchł.
 • Naprawiono wyświetlanie błędnych efektów obrażeń żywiołowych przez skórkę Dogmy Nikany Dwuręcznej.
 • Naprawiono podglądy kilku dużych hełmów na Rynku w grze, które nie mieściły się w dioramie.
 • Naprawiono ciągłe zaczernianie ekranu po zakończeniu przerywnika filmowego po rozpoczęciu walki z Ropalolystem.
 • Naprawiono niemożność wysyłania zaproszeń poprzez listę ostatnio spotkanych graczy.
  • Naprawia to także wyświetlanie powiadomienia "użytkownik nie istnieje", kiedy użytkownik istniał.
 • Naprawiono niemożność oznaczenia innych graczy w czacie za pomocą @.
 • Naprawiono przycisk "Losuj" polichromii, który przywracał domyślne kolory Dojo.
 • Naprawiono znikanie Operatora z Orbitera, kiedy ukończono zadanie Veilbreaker.
  • Naprawia to także utykanie w nieskończonym ekranie ładowania, kiedy spróbowano zmienić wygląd Operatora.
 • Naprawiono wyświetlanie opcji Struktur Materiałów, kiedy wyposażono dodatek obsługujący skórki Voidshell na Warframe'ie, który nie posiada takiej skórki.
  • Był to jedynie błąd interfejsu - Struktury Materiałów nie miały żadnego wpływu na wygląd Warframe'a, jeśli zostały wybrane.
 • Naprawiono brak możliwości obudzenia Anioła Pustki na Zarimanie po migracji Hosta.
 • Naprawiono niewyświetlanie Włóczęgi podczas etapu "Stolik dla dwojga" zadania Nowa Wojna.
 • Poprawiono transmisje Anioła Pustki, które czasami były zbyt głośne.
 • Naprawiono pozostawanie efektów Efemery na Operatorach, nawet kiedy zostały zdjęte.
 • Naprawiono brak "złego bliźniaka" Operatora w scenach w klasie podczas zadania Nowa Wojna.
 • Naprawiono niemożność zobaczenia przez klientów monitu usunięcia członków Załogowca Railjack z wieżyczek.
 • Naprawiono możliwość otwarcia menu głównego podczas przeładowywania do Orbitera.
  • Naprawiono także nakładanie się ekranu Podsumowania Misji na menu interfejsu, co uniemożliwia jego zamknięcie do czasu powrotu do Orbitera.
 • Naprawiono statki Corpusu i Grineer wsuwające się w ramkę podczas patrzenia na Zarimana na Mapie Gwiezdnej.
 • Naprawiono problem z efektem dźwiękowym Kompressy, gdzie wysokie wielostrzały modów wyciszały eksplozje, jeśli osiągnięto maksymalną wartość.
 • Naprawiono pole tekstowe opisu Pakietu Equinox i Wukong Prime wychodzące poza ekran podczas wyświetlania go w menu Varzii.
 • Naprawiono wysyłanie zaproszenia do Klanu do już oczekującego użytkownika, co powodowało wyświetlanie nieprawidłowego okna błędu.
  • Poprzednio: "Zgłoszenie zostało już wysłane do tego Klanu" - Obecnie: "By zaakceptować tego użytkownika, sprawdź swoją zakładkę Oczekujących, ponieważ poprosił on już o przyjęcie do Twojego Klanu.."
 • Naprawiono przynętę wrzuconą do miejsc połowu w Dryfie Kambionu, znikającą po wylądowaniu.
 • Naprawiono zbyt jasne odbicie tafli wody w jednym z jezior w Lesie Grineer.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności po przejściu z K-Drive'a do Nekramecha.
 • Naprawiono przenoszenie efektów wizualnych wodospadu, jeśli gracz powrócił na Orbiter znajdując się pod wodospadem.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić po odrodzeniu się w pojeździe (np. Archwing) w momencie zmiany między porą Fass i Vome w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono wyświetlanie powiadomienia Sabotażu Zaopatrzenia podczas Zlecenia na Równinach Eidolon.
 • Naprawiono błąd skryptu umiejętności Vaubana: Nerwule.
 • Naprawiono błąd skryptu związane z transmisjami Liczy Kuvy/Sióstr Parvosa.

 

Poprawka #8

Witajcie Tenno! Powracamy dzisiaj, aby poprawić kilka błędów z zaproszeniami i rozwiać wątpliwości ze zmianami czasu resetu misji "Pokonaj Narmer", które zostały ogłoszone w temacie "KOMUNIKAT: Następna misja "Pokonaj Narmer" Kahla". Mając to za sobą, do zobaczenia jutro o 20:00 podczas Devstreamu #164!

Poprawka resetu misji "Pokonaj Narmer":

Gracze, którzy ukończyli misję "Pokonaj Narmer" po godzinie 2:00 w poniedziałek 26 września mogli nie zobaczyć wczoraj nowej misji "Pokonaj Narmer" w Garnizonie Kahla - mimo że ukończyli wszystkie poprzednie misje przed wyznaczonym czasem resetu (wczoraj o godzinie 6:00).

Zaktualizowaliśmy status misji na dotkniętych kontach. Dodatkowo, ta poprawka wpływa także na wszystkich graczy, którzy ukończyli misję "Złomowanie" przed premierą tej Poprawki! Oryginalna data zakończenia była ustalona na środę o 18:00, ale jak się okazuje, że dają temu, kto późno wstaje! Wykorzystajcie błąd na swoją korzyść, był on konieczny do wdrożenia tej poprawki. Po pobraniu Poprawki i zalogowaniu się do gry powinniście zobaczyć teraz poprawną, zaktualizowaną misję.

Początkowo nie wiedzieliśmy o dodatkowym oknie czasowym dla graczy, aby pokonać misję "Złomowanie" i nadal przechodzić do następnej misji w tygodniu (konkretnie od "Złomowanie" do "Ucieczki"), dlatego nie było to odnotowane w naszym ogłoszeniu wczoraj wieczorem! Przepraszamy za zamieszanie, ale to oznacza tylko więcej Łamaczy Woalu. Powodzenia podczas Ucieczki, Tenno.

Ta zmiana postępów konta nie wpłynie na Wasze konta lub postępy, kiedy w tę niedzielę będzie miał miejsce zaplanowany cotygodniowy reset. Wszyscy otrzymają odpowiednią misję w zależności od ukończenia poprzednich!

Poprawki:

 • Naprawiono niedziałające zaproszenia do Dojo Klanu.
 • Naprawiono wyrzucanie klientów z drużyny, kiedy zostali oni zaproszeni przez hosta na pokładzie Orbitera, a misja została rozpoczęta z Przekaźnika.
 • Naprawiono dwukrotne odtwarzanie animacji wybuchu przez Raknoida Scyto Narmer, kiedy jego poziom Życia został zbity do połowy podczas misji Cichociemny.
 • Wpływa to także na pozostałe warianty Raknoida Scyto.
 • Naprawiono odradzanie się/ciągłe spadanie NPC Solaris pod wpływem Woalu, jeśli zostali wystraszeni przez Kahla i spróbowali uciec podczas misji Cichociemny.
 • Naprawiono przypadki teleportowania się Raknoida Scyto Narmer w nieodpowiednie miejsca, co mogło doprowadzić do zepsucia misji Cichociemny.
 • Naprawiono brakujące informacje pozyskania dla Schematów broni Aegrit i Slaytra (Chipper w Garnizonie Kahla) w ich opisach na Rynku w grze.
 • Poprawki związane z psuciem się Umiejętności/animacji przez Transferencję przy niskiej ilości klatek na sekundę.
 • Ten problem nadal występuje podczas korzystania z K-Drive. Dalsze poprawki w drodze!
 • Naprawiono powtarzanie ostatniego monologu przez Kahla, kiedy zadanie Veilbreaker zostało zakończone.
 • Naprawiono problemy związane z dźwiękami przeładowania Javloka.

 

Poprawka #9

09ee210e3aec306b594c8020cf9d6dcc.png

REVENANT PRIME ACCESS

Zdobądźcie esencję Eidolona z Revenant Prime Access!

Uzyskajcie natychmiastowy dostęp do najnowszego Warframe'a Prime dzięki Revenant Prime Access. Dodajcie do swojego arsenału Revenanta Prime wraz z jego charakterystycznymi broniami Prime: Tatsu Prime oraz Phantasma Prime, ekskluzywnymi Akcesoriami Prime oraz wzmacniaczami Surowców i Biegłości.

REVENANT PRIME

Zaginiony powstaje. Stań się utożsamieniem esencji Eidolona i zawładnij mocą Revenanta Prime.

823fddd056a7a9502de0f5a40eb33662.png

TATSU PRIME

Tatsu Prime lśni dzięki duchom poległych. Ta broń zyskuje na potędze wraz z każdym zabitym wrogiem, szczególnie kiedy jest dzierżona przez Revenanta.

PHANTASMA PRIME

Phantasma Prime jest przesycona zabójczym potencjałem. W rękach Revenanta zyskuje ona dodatkową pojemność magazynka. Potęga zabójczego strumienia plazmy dorównuje przerażającym Eidolonom.

Ekskluzywne Glify Revenanta Prime

210a2e00eaccc95752eb490000f39024.png

Akcesoria Revenanta Prime zawierają:

 • Syandana Aurimus Prime
 • Pancerz Vetala Prime
 • 90-dniowy Wzmacniacz Surowców
 • 90-dniowy Wzmacniacz Biegłości

Pojawienie się Revenanta Prime w Prime Access oznacza, że Relikty zawierające komponenty następujących przedmiotów zostaną przeniesione z Tabeli nagród i powrócą później w Odrodzeniu Prime. Jeśli posiadacie Relikty zawierające te przedmioty, pozostaną one w Waszych ekwipunkach.

 • Nezha Prime
 • Guandao Prime
 • Zakti Prime

Wraz z tą rotacją Odrodzenia Prime następują zmiany następujących ofiar Syndykatu:

 • Zastąpiono ofiarę Czerwonego Woalu z Nezha Prime: Powłoka na Harrow Prime: Systemy.
 • Zamieniono ofiarę Stalowego Meridianu z Zakti Prime: Korpus na Astilla Prime: Korpus.
 • Zastąpiono ofiarę Stalowego Meridianu z Nezha Prime: Neurooptyka na Nidus Prime: Neurooptyka.

Dodajcie Revenanta Prime poprzez Prime Access lub zdobywajcie relikty w grze, aby wytworzyć Revenanta Prime, Tatsu Prime i Phantasmę Prime w Warsztacie. Pakiety Prime Access dostępne są tutaj: https://www.warframe.com/pl/prime-access

Zmiany Dyspozycji Riven:

Jak z każdą rundą Prime Access wprowadziliśmy zmiany dyspozycji modów Riven, w artykule załączonym poniżej możecie przyjrzeć się dokładnym zmianom: 

 

Zapoznajcie się także z naszymi wytycznymi Modów Riven tutaj: 

 

NOCE NABERUSA

c030add24d945d508ce7eca04b715dd5.jpg

Zdobądźcie przerażające gadżety, które z pewnością przestraszą niejednego Tenno!

Wymieńcie swoje Żetony Matki na upiorne i ograniczone czasowo gadżety już dzisiaj!

Noce Naberusa, coroczne obchody nieśmiertelności Orokin (i wszystkiego, co makabryczne) w Systemie Origin powróciły! W tym roku pojawiły się nowe przedmioty do zdobycia za pośrednictwem Żetonów Matki, w tym dekoracje Orbitera i wiele więcej!

Nowe Gratki Naberusa w 2022 roku:

 • Glif Revenant w akcji
 • Revenant: Hełm Vania — Schemat
 • Upiorne Dekoracje Wnętrza
 • Statuetka Jack O'Naut
 • Sheev: Schemat
  • Sheev: Ostrze
  • Sheev: Rękojeść
  • Sheev: Radiator
 • Akwin Plagi: Schemat*
 • Keewar Plagi: Schemat*
 • Bokwin Plagi: Schemat*
 • Kripath Plagi: Schemat*
 • Eksodia Zakażenia*
 • Eksodia Zarazy*

*Do ofert Naberusa u Córki zostały dodane nagrody Plagi z Gwiazd, ponieważ to wydarzenia nie pojawi się w tym roku. To samo zrobiliśmy w 2020 roku, gdyż pomiędzy rundami Plagi z Gwiazd była spora przerwa.

Odwiedźcie Córkę na Deimosie, aby wymienić swoje Żetony Matki na limitowany asortyment, oferta będzie aktywna przez cały miesiąc. Dodatkowo możecie zaoszczędzić 25% przy zakupie pakietów Skórek Dnia Umarłych z poprzednich lat. Zalogujcie się i dołączcie do świętowania Nocy Naberusa już dziś!

Zmiana Sekwencji Polowania na Archona:

Począwszy od tego poniedziałku, 10 października Polowanie na Archona będzie się zmieniać w każdy poniedziałek o 2:00 czasu polskiego (godzina resetu Syndykatów). Archoni będą się od teraz pojawiać w wyznaczonej kolejności: Amar, Nira, Boreal.

Zmiany:

 • Zmiany umiejętności Zjawa Revenanta:
  • Zjawa będzie się teraz skalować z szybkością sprintu, zarówno dla przebytego dystansu, jak i prędkości.
  • Zjawa może być teraz przerwana przez skok, dzięki czemu zachowany jest impet ruchu do przodu.
   • Powyższe zmiany zostały wprowadzone, aby ułatwić tworzenie konfiguracji skupiających się na mobilności!
 • Zmiany modyfikacji Gwiazda Neutronowa dla Novy:
  • Dodano wymaganie znajdowania się celu w linii wzroku (LOS), aby eksplozja zadała obrażenia oraz Gwiazda mogła namierzyć cel, ten wymóg jest ignorowany w promieniu pierwszych 5 metrów.
  • Zmniejszono promień wybuchu z 16m do 8m.
   • Po zwiększeniu obrażeń i zasięgu Gwiazdy Neutronowej w aktualizacji Veilbreaker, popularność tej modyfikacji zwiększyła się ponad 67 razy i dalej rosła. Ponieważ powiązana umiejętność znajduje się w systemie Helminth, wspomniana modyfikacja była wykorzystywana nie tylko przez Novę. Zmiana obrażeń na Obr. od Ognia wraz z wydaniem Archonowej Witalności poskutkowała wyższymi obrażeniami, niż wcześniej przewidywaliśmy (które były dalej mnożone przez wzmocnienia członków drużyny). Gdy dodamy do tego automatyczne namierzanie Gwiazdy Neutronowej okazuje się, że ta stała się o wiele skuteczniejszą umiejętnością zadającą obrażenia obszarowe od podobnych opcji w systemie Helminth (np. Syfonu Termicznego). Nie jest nowością to, że zachęcamy do angażowania się w walkę zamiast jej automatyzacji, więc zmiany związane z linią wzroku wydały się nam najistotniejsze, aby jednocześnie zachować wysokie obrażenia.
 • Zniesiono wymaganie Rangi Mistrzowskiej dla wszystkich Warframe'ów Prime.
  • Tylko 11 z 34 Warframe'ów posiadało wymagania dotyczące Rangi Mistrzowskiej, więc zdecydowaliśmy się wyeliminować tą niespójność (żaden z Warframe'ów nie-Prime nie posiadał wymagań Mistrzowskiej Rangi).
 • Wielkość liter nie wpływa już na funkcję autouzupełniania podczas załączania czyjejś nazwy w czacie.
 • Dokonano pomniejszych zmian efektów dźwiękowych Wabików Ochrony Gatunku i ucieczki Kavata Vasca.

Poprawki Misji "Pokonaj Narmer":

 • Naprawiono utratę funkcjonalności przy próbie użycia działka Rampart podczas lotu Plecakiem Odrzutowym Helion w misji Ucieczka.
 • Naprawiono dezaktywacje akcji kontekstowych po wyczerpaniu zapasu paliwa w Plecaku Odrzutowym Helion.
 • Naprawiono niepojawianie się znaczników Sygnatur w poszczególnych strefach poziomu w misji Ucieczka.
 • Naprawiono wyświetlanie się czarnego kwadratu wzdłuż jednej ze ścian w misji Cichociemny.
 • Naprawiono niespójne obrażenia Grattlera Bolkora używanego przez Kahla w trakcie walki z Wilkiem z Saturna Sześć podczas misji Ucieczka, kiedy celowano w jego stopy.

Poprawki:

 • Naprawiono wpływanie typu obrażeń wyposażonych broni na Odłamki Mag, gdy ta znajdowała się w strefie stworzonej przez Pozostające Arkana.
  • Efekty Arkan wpływają tylko na bronie, Odłamki zadają tylko obrażenia Tnące, gdy Mag znajduje się w tych strefach wedle oryginalnej intencji.
 • Naprawiono brak możliwości podniesienia i noszenia Tarczy Volta, gdy zapas Energii został wyczerpany.
 • Naprawiono utratę funkcji przez Klientów po śmierci podczas używania Egzaltowanego Cienia Sevagotha.
 • Naprawiono Osuwisko Atlasa uruchamiające efekty Archonowych modów.
 • Naprawiono zbyt krótki czas trwania efektu statusu obrażeń Tnących broni Slaytra, czas trwania był o połowę krótszy niż ten wskazany w opisie broni (12s).
 • Poprawki związane z zadawaniem obrażeń wrogom przez ściany przez pociski Ostatniego Bastionu Styanaxa.
  • Ta umiejętność już wcześniej wymagała celu na linii wzroku, ale czasami oszczepy były w stanie przebić się przez niektóre elementy poziomów.
 • Naprawiono nieznikanie włóczni Styanaxa powstałej podczas animacji bezczynności, jeśli ją przerwano będąc w oknie wyboru Warframe w Arsenale.
 • Naprawiono błąd w zaokrąglaniu w Arsenale, który powodował rozbieżności w wyświetlanych wartościach Zapasu Amunicji między statystykami a faktycznym stanem podczas misji.
 • Naprawiono odtwarzanie animacji bezczynności Styanaxa podczas przeglądania B. Bocznych w Arsenale.
 • Naprawiono nieaktualizowanie zmian kolorów Efemery Skrzydeł Eros, gdy wyposażono ją u Operatora/Włóczęgi.
 • Naprawiono Operatora "Hej, dzieciaku" będącego niewidzialnym lub zamienionym z Excaliburem w wielu miejscach w Zadaniu Chimera: Prolog.
 • Naprawiono wyłączanie ustawień Ftobudki dla głębią ostrości, jeśli są one również wyłączone w ustawieniach wyświetlania.
 • Naprawiono także błąd związany z głębią ostrości po przełączeniu między Warframem a Operatorem.
 • Usunięto powiadomienie „Oczekiwanie na innych graczy: 1/2-4” pozostające na ekranie, nawet jeśli wszyscy opuścili arenę Zabójstwa Archonów w Polowaniu na Archona.
 • Naprawiono możliwość załączenia nazwy gracza na czacie, która zawiera w sobie spację.
 • Naprawiono nieodpowiednie oznaczenie sterowania na pierwszej stronie wyzwań w zadaniu Surferka.
  • Przed: "PRZYTRZYMAJ <PRE_MOVE_DOWN>"
  • Teraz: PRZYTRZYMAJ CTRL (wedle intencji)
 • Naprawiono niepoprawne wyśrodkowanie ekranu Przysięgi Syndykatu.
 • Naprawiono jednoczesne przewijanie okna statystyk przy przewijaniu listy broni w Arsenale.
 • Naprawiono nakładanie się procentów "Najczęściej Używanych" przedmiotów z innym tekstem w kilku wersjach językowych gry.
 • Naprawiono kilka błędów skryptu związanych z Gwiazdą Pustki Novy.
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany ze Zmiażdżeniem Mag.
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z Jaśniejącym Ostrzem Excalibura.
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z Terrorem Nekrosa.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący spowodować usterkę Drona w misji eskorty na Równinach Eidolon.
 • Naprawiono błąd w zaokrąglaniu w Arsenale, który powodował rozbieżności w wyświetlanych wartościach Zapasu Amunicji między statystykami a faktycznym stanem podczas misji.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Orbiterem.

 

Poprawka #10

Poprawki: 

 • Naprawiono nieprawidłowe ceny sprzedaży następujących przedmiotów za Dukaty: 
  • Revenant Prime: Powłoka (oraz Schemat)
   • Zmieniono z 65 na 15. 
  • Revenant Prime: Systemy (oraz Schemat) 
   • Zmieniono z 15 na 45. 
  • Phantasma Prime: Schemat 
   • Zmieniono z 15 na 45.
  • Phantasma Prime: Lufa 
   • Zmieniono z 15 na 100.
  • Phantasma Prime: Kolba
   • Zmieniono z 15 na 100.
  • Tatsu Prime: Schemat 
   • Zmieniono z 45 na 15.
  • Tatsu Prime: Rękojeść
   • Zmieniono z 15 na 100.
 • Naprawiono podpowiedź sugerującą, aby użyć przycisku Railjacka w celu otworzenia Legendy Dojo. 
 • Naprawiono rzadki przypadek nieskończonego ładowania w tunelu Railjacka, jeśli dołączono do trwającej już misji. 
 • Naprawiono nieprawidłową rotację Pancerza Vetala Prime na wielu Warframe'ach i skórkach (szczególnie było to zauważalne na skórkach Voidshell). 
 • Naprawiono nieodpowiadanie przez kickbota na prywatne wiadomości (nie sądziliśmy, że będziemy nawiedzani przez bota, ale cóż). 
 • Naprawiono wyświetlanie się jeszcze niewydanego przedmiotu w menu personalizacji Operatora. 
 • Naprawiono niemożność odnalezienia jednego z symboli kombinacji w zagadce podczas pierwszej misji 'Pokonaj Narmer': Cichociemny. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/xu568a/last_passcode_for_kahls_cache_it_seems_to_be/

 

Poprawka #11

Zmiany:

 • Zastąpiono duplikat Reliktu Lith P5 w puli nagród Pustki Reliktem Lith P6.

Poprawki:

 • Naprawiono brakującą ikonę w podpowiedzi, jak otworzyć Legendę Dojo, gdy używano kontrolera.
 • Naprawiono psucie się minimapy po otworzeniu ekranu Fokusu w Arsenale na Przekaźniku.
 • Naprawiono brak funkcji sortowania "malejąco" u niektórych sprzedawców w Nekralisku.

Uwagi szczególne PlayStation:

 • Naprawiono nieskończony ekran ładowania występujący, gdy host na PS4 opuścił rozgrywkę, a nowy host na PS5 nie ukończył zadania Veilbreaker.

 

Poprawka #12

W tej poprawce testujemy nowe serwery Dobierania Drużyny i połączenia sieciowe Przekaźników do ogólnych celów modernizacji. Będziemy monitorować ewentualne problemy.

Poprawki Polowania na Archona:

 • Naprawiono zachowanie wrogów podczas Polowania na Archona Nirę, którzy byli wrogo nastawieni do skanerów w drzwiach w lokacjach Gazozo.

Zmiany:

 • Zmieniono premię Tempa Zmiany Broni przyznawaną przez Toksyczny wariant Umiejętności Strażnika Elementów Chromy na premię obrażeń po zmianie broni.
 • Zmieniono premię Tempa Zmiany Broni przyznawaną przez Wysokie Obroty Gaussa na premię Prędkości Używania Mocy.
  • W związku ze zmianami Tempa Zmiany Broni w Aktualizacji 32, premie Tempa Zmiany Broni tych umiejętności zostały zastąpione podobnie jak w przypadku Modów.
  •  Opisy Umiejętności zostaną zaktualizowane w późniejszej aktualizacji.
 • Handel Schematami Statków desantowych nie jest już możliwy.
  • Schematy tych przedmiotów były dostępne za Kredyty na Rynku w grze, więc możliwość ich wymiany między graczami nie miała sensu.
 • Dodano opcję "Pomoc" do powiadomienia Weryfikacji Dwuetapowej, która otwiera stronę pomocy w przeglądarce.

Optymalizacje:

 • Zoptymalizowano aktywację zakładek czatu, które mają wiele wiadomości w kolejce.

Poprawki:

 • Naprawiono Umiejętność Pasywną Mag (przedmioty w zasięgu 8m są przyciągane do Mag), której zasięg malał do 3m podczas rozgrywki wieloosobowej, zarówno jako Klient jak i Host. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1325296-mags-passive-works-while-solo-broken-while-host-or-client/ 
 • Naprawiono Arkanum Twierdzenia Łagodności, które nakładało premię zwiększającą obrażenia od broni na Skrzące Wyładowanie Wisp, Rozbrojenie Baruuka i Kulę Ognia Ember.
  • Twierdzenie Łagodności zostało zaprojektowane tylko w celu zwiększania obrażeń broni i nie powinno wpływać na umiejętności Warframe'ów.
 • Naprawiono rzucanie Wachlarzem Granatów Protei ignorujące modyfikatory statystyk z zainstalowanych modów w różnych scenariuszach. Zwłaszcza przy zderzeniu się granatu z Proteą natychmiast po rzuceniu lub stojąc w Egzokrynie Deimosa. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1242892-proteas-shield-grenades-ignore-equipped-mods-when-landing-incorrectly/ 
 • Naprawiono możliwość przesunięcia głów Lephantisa podczas pierwszej fazy walki, kiedy użyto Uderzenia Tharrosa Styanaxa.
  • Naprawia to także pojawianie się głów bez towarzyszącego im gruzu.
 • Naprawiono ofiarę 5 Rangi Nowej Loki, która wymagała Powłoki Nezhy Prime.
  • Ofiara została zastąpiona na Nidus Prime: Neurooptyka.
 • Naprawiono niemożność zniszczenia Kontenerów Orokin po zestrzeleniu wieka.
 • Naprawiono błędy w generacji Liczy Kuva/Siostry Parvosa, kiedy przy ich tworzeniu założona była Maska Dullahana.
 • Naprawiono aktywne pole wyszukiwania w ekranie podglądu misji.
  • Zapobiega to przypadkom wpisywania "T" w pole wyszukiwania zamiast wywołania okna czatu, kiedy korzystano z domyślnie przypisanego klawisza.
 • Naprawiono błędne położenie lewego Naramiennika Vetala na Revenancie Prime, kiedy korzystał ze skórki Revenanta. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1327266-left-shoulder-attachment-bug/ 
 • Naprawiono brakujące efekty Prime umiejętności Revenanta Prime, kiedy korzystano ze skórki TennoGen i domyślnych kolorów Energii. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1327617-revenant-prime/ 
 • Poprawiono Zwinne i Dumne Animacje Revenanta Prime, które prowadziły do przenikania geometrii przez jego kołnierz.
 • Naprawiono wyświetlanie znacznika "Legendy" Dojo w Interfejsie, kiedy przebywano w trybie Dekoratora.
 • Naprawiono statystykę Szybkostrzelności broni strzelającej serią, która pokazywała wartość opóźnienia między seriami zamiast Szybkostrzelności.
 • Naprawiono dziurę w geometrii pomieszczenia Helmintha.
 • Naprawiono brak przycisku "OK" na ekranie otwierania Reliktów, jeśli zdobyto Ayę w pojedynczym pakiecie.
 • Naprawiono niedziałające linki w czacie, jeśli wiadomość zawierała dalszą treść występującą po załączniku.
 • Naprawiono przypadki nakładania się elementów interfejsu Okruchu Archona i Statystyk w Arsenale.
 • Naprawiono błąd skryptu występujący w przypadku użycia Nawigacji po poprawce.
 • Naprawiono błąd skryptu po wybraniu węzła, który posiadał wiele aktywnych misji.
 • Naprawiono błąd skryptu w przypadku migracji hosta, kiedy umiejętność Upiorny Taniec Revenanta była aktywna.
 • Naprawiono błąd skryptu w przypadku wejścia i wyjścia z Meruliny Yareli w krótkim odstępie czasu.
Edited by (PSN)NAJNIR
Dodano Poprawkę #12!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...