Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Transformau5 said:

1280x1024

Ustaw fomat 5:4 lub 4:3, nie pamiętam który występuje w grze(bo różne gry, różne formaty)
Mam na drugim kompie taką rozdziałkę, zobaczę czy coś się zmieniło, fakt faktem, tam już było wąsko.

Link to comment
Share on other sites

Dobra w skrocie i na temat.

Gralem pustke 65 minut i tuz przed zakonczeniem umarlem - pozostali gracze juz czekali przy statkach. Moje odrodzenie bylo predzej niz zakonczenie misji. Odruchowo kliknalem "Wskrzeszenie" i od razu misja sie zakonczyla - ja wpadlem w przestrzen, moj statek opuscil misje (SAM- bez Warframe'a). Komunikat, ze misja zakonczona pozytywnie i lista nagrod 3900 kredytow i soczewka zen (poprzednio ukonczona misja to drugi sen). Okej - pomyslalem, ze jak wroce do liset to beda normalne nagrody. NIC (10 krysztalow argonowych i pelno itemow prime przepadlo !!! - gralem nekrosem). Co dziwne pokazalo, ze zdobylem reputacje - ale jej nie zdobylem. Z expem dokladnie to samo - mialem bron boczna do lvlowania i cae 18 lvli poszlo. Gralem 65minut, a gra tego nie zarejestrowala - jakbym nie gral !  Mam na wszystko screeny, czy jest szansa cokolwiek odzyskac czy nie ma szans?

Edited by Luki8989
Link to comment
Share on other sites

Problem jest z 2. skillem Nekrosa - umiejetnosc nie dziala, albo jak dziala, to na kilku (patrz kolo 5, zamiast 20) przeciwnikow stojacych nawet kolo siebie. Energia sie sama przywraca, jakbym nie uzyl tej energii, umiejetnosc zaskakuje czasem po paru minutach na obszarze. Na walce samemu ladnie dzialalo. Moze to wina lagow od frekfencji swiatecznej, ale mialem wrazenie, ze to sam skill tworzy lagi.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za dubla, ale prócz screenów z tłumaczenia dodaję pewną pierdołe z Saryn.
Pierwsze, wubawia:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/fee0bf47ea21d8f1
Drugie, Ineros:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2473005437b2295d
Trzecie, randomowy zipline, nie wiem czy wciąż nie działa, dawno to było:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/66d8d6247e4b2c5b
Czwarte, pozycja tejże Syandany na Saryn, zawsze była wyżej, teraz jest brzydko moim zdaniem:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/928f4cdad5c9097d

Kiedyś zrobię jeszcze rozpiskę co jest do poprawy dla ekranów 21:9, bo DE łata co i raz, ale zawsze coś jest nie tak.
A screeny z 4:3 zrobię kiedy indziej, nie chcę kombinować.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dr_Someone said:

Quantą Vandal i Provą Vandal nie można handlować. To jest bug, czy tak, jak ostatnio ze wszystkimi broniami od Baro: pracują nad tym?

Przecież Vandalami nigdy nie dało się wymieniać, wyjątek stanowiła Dera, bo ta jest w częściach.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie Vandale o których mówisz, za wyjątkiem Provy, były dostępne wyłącznie jako nagrody, więc logiczne, że nie można było nimi handlować. Bronie od Baro miały być zbywalne, więc jeżeli zbywalne nie są, to powinna być o tym jasna informacja podczas kupna. Nie twierdzę, że Quanta i Prova od Baro nie są w dalszym ciągu wyłączone z handlu, ale chciałbym się o tym dowiedzieć od kogoś dobrze poinformowanego (Tomasz?). W końcu to temat do zgłaszania bugów, a nie do dyskusji.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Soldier1312 said:

Bug ode mnie: po ostatniej aktualizacji (18.7) z gry zniknął skin do podwójnej Kamy z paczki skórki Knave dla Lokiego. :c

10 hours ago, [DE]Megan said:

Hotfix 18.7.1

Fixes

•    Fixed the Dual Kamas Nari and Vali skin not appearing in inventories. This also fixes the skin being absent from the Loki Deluxe Skin Bundle, resulting in an incorrect market price. Please note that a script is in progress to retroactively award the Dual Kamas Nari and Vali skin to those who purchased the broken bundle. We will let you know when the script is complete. Please note this only affects purchases that occurred after 6:30 p.m ET on March 30 until now.  Script is live!
 


Tłumacząc na nasze - ostatni hotfix naprawił te braki

 

15 hours ago, Dragon0592PL said:

Pytanie: czyżby wraz z ostatnim updatem zmieniono nazwę "Przechwycenie" na "Pojmanie"?

Przechwycenie i Przejęcie brzmiały zbyt podobnie i mogły być mylące zwłaszcza dla młodszych stażem graczy..

Edited by Kracken
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj 3 razy rozwaliła mi się gra:

- za pierwszym razem zaczęło wywalać kolejnych hostów, aż zostałem sam, potem stwierdziło, że nie może połączyć z trybem multiplayer

- drugi raz był podobny, tylko na koniec gra stanęła i ją wywaliło

- za trzecim razem wywaliło tylko 1 hosta, ale nie mogłem potem podnosić modów, do tego pod koniec 9. fali doszedł nowy gracz (inny niż poprzedni host)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...