Jump to content

gdzie jest update 19.0?


Cpt.Koraxis
 Share

Recommended Posts

Witam, gdy przegladałem inne języki na forum, to zauważyłem że wszyscy mają już przetłumaczone, tylko nie u nas dlaczego?

Wiadomo do kogo  kierowane jest to pytanie(No przecież nie płacą za nic nie robienie prawda?)

Edited by Cpt.Koraxis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cpt.Koraxis said:

Witam, gdy przegladałem inne języki na forum, to zauważyłem że wszyscy mają już przetłumaczone, tylko nie u nas dlaczego?

Wiadomo do kogo  kierowane jest to pytanie(No przecież nie płacą za nic nie robienie prawda?)

To sam przetłumacz przecież nikt nikomu tego nie zabrania.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, peger said:

To sam przetłumacz przecież nikt nikomu tego nie zabrania.

Wierz nie ja tu jestem polskim adminem, nie ja pracuję w D.E.

A minęło 2 tygodnie i nic, tu nie chodzi o mnie tylko o inne osoby co chciałyby, poczytać aktualizacje po polsku, czy tym kogoś obrażam? Wątpię

Link to comment
Share on other sites

On 30.11.2016 at 1:31 AM, Cpt.Koraxis said:

Wierz nie ja tu jestem polskim adminem, nie ja pracuję w D.E.

A minęło 2 tygodnie i nic, tu nie chodzi o mnie tylko o inne osoby co chciałyby, poczytać aktualizacje po polsku, czy tym kogoś obrażam? Wątpię

Community moderators też nie pracują w DE.

Link to comment
Share on other sites

A ty się naucz, że nie wszystko musi być tak jak sobie tego zażyczysz.

Brakuje tłumaczenia? To je zrób! Nie chcesz? To nie marudź, że ktoś, kto robi to zupełnie za darmo i wcale nie musi tego robić dla takich jak ty, robi to czasami opieszale lub zapomni zrobić jedno tłumaczenie czy dwa.

Jesteś częścią społeczności którą tworzy ta gra, to forum, ludzie wypowiadający się tutaj, udzielający rad, itd... oraz marudy narzekające, że ktoś czegoś nie zrobił, choć wcale nie musiał.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, THeMooN85 said:

A ty się naucz, że nie wszystko musi być tak jak sobie tego zażyczysz.

Brakuje tłumaczenia? To je zrób! Nie chcesz? To nie marudź, że ktoś, kto robi to zupełnie za darmo i wcale nie musi tego robić dla takich jak ty, robi to czasami opieszale lub zapomni zrobić jedno tłumaczenie czy dwa.

Jesteś częścią społeczności którą tworzy ta gra, to forum, ludzie wypowiadający się tutaj, udzielający rad, itd... oraz marudy narzekające, że ktoś czegoś nie zrobił, choć wcale nie musiał.

skonczyłeś?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...